Puskás Akadémia: Pekár mellett Fodor is Felcsúton folytatja

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.06.22. 17:22
Az előző szezonban kilenc góllal záró Pekár László szerződtetése mellett Fodor Ferencét is bejelentette a labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia.

Az MTK-ban nevelkedő Fodor az angol harmadosztályú Oldham Athleticnél töltött időszaka után játszott a Kozármislenyben, Pécsen és legutóbb Nyíregyházán is.

A 22 éves támadó és a 24 esztendős védő is hároméves szerződést kötött az együttessel.

„Rendkívül barátságosan fogadtak a többiek. Az már most látszik, hogy remek csapat van alakulóban. Jól jött ki a lépés az előző szezonban, de a következő kiírásban szeretném még magasabbra tenni a lécet. Bízom benne, hogy a PAFC-ban még több góllal és gólpasszal veszem majd ki a részem a csapat sikeréből. Nagyon pozitív az első benyomásom az edzésekről. Elsősorban most a fizikai felkészülésen van a hangsúly, de kreatív labdás feladatok is szerepelnek a programban” – mondta a Puskás Akadémia honlapjánakPekár László.

„Abszolút pozitív az első benyomás. Sok ismerős arccal kerültem újra egy csapatba, hiszen Tischler Patrikkal például az MTK-ban, Pekár Lászlóval Nyíregyházán játszottam együtt korábban. A többieket jól ismerem a pályáról ellenfélként, úgyhogy hamar ment a beilleszkedés. Nagy szerepe volt az edzői stábnak abban, hogy ide igazoltam. Ez alatt a rövid idő alatt, amit a csapattal töltöttem, már igazolódott számomra, hogy jól döntöttem, hiszen nagyon komoly munkát végzünk az edzéseken. Szeretném kihozni magamból a lehető legtöbbet az elkövetkezendő időszakban, és a PAFC-nál ehhez minden körülmény adva van. Leginkább belső védőként szeretek játszani, de az elmúlt időszakban kipróbáltam a védekező középpályás szerepkört is. Bármelyik poszton is számítanak rám a szakvezetők, igyekszem meghálálni a bizalmat” – nyilatkoztaFodorFerenca puskasakademia.hu-nak.

A Nyíregyházával kapcsolatos hír még, hogy Szokol Zsolt a következő szezonra is marad az együttesnél, valamint Perger Bence is a Szparival kezdi meg a felkészülést.

A Puskás Akadémia viszont hamarosan a Pécsről érkező Márkvárt Dávid megszerzését is bejelentheti, a középpályás egy-két napon belül aláírja szerződését – tudta meg a Nemzeti Sport Online.

Legfrissebb hírek

Az NB I-ben csökken a légiósok aránya, de a bajnokság becsült értéke is

Labdarúgó NB I
12 órája

Távozott a Kisvárda szerb támadója

Labdarúgó NB I
14 órája

Légiósok: lengyel klub jelentkezett be a magyar szélsőért

Légiósok
20 órája

Szappanos Péter a Puskás Akadémiánál folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
21 órája

Szappanos az FTC helyett a Puskás Akadémiához kerülhet

Labdarúgó NB I
2025.07.29. 20:57

Azt MTK szerződtette a Puskás Akadémia fiatal védőjét

Labdarúgó NB I
2025.07.29. 11:32

A KTE alapembere az NB I-be igazolna, de jelenleg csak a vármegyei bajnokságra készülhet

Labdarúgó NB II
2025.07.29. 11:27

DVSC: hamarosan érkezik a svájci csatár, Dejan Djokic

Labdarúgó NB I
2025.07.29. 08:05
Ezek is érdekelhetik