A DVSC-Teva gól nélküli döntetlent játszott a Ferencvárossal a labdarúgó NB I felkészülési hajrájában szombaton. A mérkőzés után Tisza Tibor és Kondás Elemér az NSO Tv-nek „jósolt” a tavaszi szezonra.
Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48
Ezek is érdekelhetik






