Videó: Strestík „duplája” után így lőtte ki Hrepka a jobb alsót
Az MTK 2–1-re nyert a Győri ETO otthonában a labdarúgó NB I 9. fordulójában. Marek Strestík góljával a második félidőben a hazaiak szerezték meg a vezetést, ám a cseh válogatott támadó a saját kapujába is betalált. Kanta József remek passzára Hrepka Ádám érkezett , aki a 86. percben eldöntötte a találkozót. Nézze meg a mérkőzés góljait!
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik







