Videó: Vincze Ottó a pálya közepén jegyezte el Görbicz Anitát
A Győri ETO FC–Ferencváros NB I-es bajnoki labdarúgó-mérkőzés szünetében a közönség a női kézilabda Bajnokok Ligáját szombaton megnyerő női kézilabdacsapatot ünnepelte. A köszöntésnél a korábbi válogatott labdarúgó Vincze Ottó eljegyezte barátnőjét, Görbicz Anitát. Az NSO Tv riportja.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik





