DVTK: Seydi örül a góljának, de van némi hiányérzete

2013.02.09. 10:53
A labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK támadója, L’Imam Seydi a Zbrojovka Brno elleni felkészülési mérkőzésen elszenvedett 2–1-es vereséget követően elmondta, örül, hogy a pályán töltött fél óra alatt háromszor is helyzetbe tudott kerülni, ám annak már kevésbé, hogy ezek közül csak egyet váltott gólra.

„A helyzetek számával elégedett vagyok, az ennyi idő alatt megfelelőnek mondható, azonban még többet kellett volna értékesíteni. De hát ezért edzőmeccs az edzőmeccs, hogy gyakoroljam a helyzetkihasználást, és a bajnokikon még jobb teljesítményt nyújtsak. Első törökországi mérkőzésnek jó volt” – kezdte a dvtk.eu-nak adott nyilatkozatát Seydi, aki saját állapotára is kitért.

„Még nem teljesen vagyok rendben, a csípőm mindkét oldalán érzek fájdalmat. Több orvos is megvizsgált, és az a véleményük, hogy pihentetéssel lehetne a legjobban kúrálni a bajt, azonban a felkészülési időszak közepén járunk, sok mindenre jut ilyenkor idő, de a pihenésre nem. Próbálunk egyensúlyozni a munka és a pihenés között, ennek eredményeként nem voltam a kezdőcsapat tagja pénteken” – tette hozzá a 27 esztendős támadó.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: Kovács Bendegúz a legjobbak között az ifi BL-ben

Utánpótlássport
Tegnap, 9:07

Labdarúgás: feljutott az A-ligába az U17-es válogatott

Utánpótlássport
2026.04.28. 16:09

Szerződést hosszabbított rutinos középpályásával a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
2026.04.28. 16:02

Labdarúgás: négy gólt szereztek a fiatalok az NB I 31. fordulójában

Utánpótlássport
2026.04.28. 09:06

Három-három FTC- és Nyíregyháza-játékos a 31. forduló NS-válogatottjában, a Szpari adja a hétvége emberét is

Labdarúgó NB I
2026.04.28. 08:44

„Csapatkapitányként elégedetlen vagyok” – Vitális az ETO döntetlenje után

Labdarúgó NB I
2026.04.27. 10:31

Borbély Balázs: Egy pont megvan, még hat kell...

Labdarúgó NB I
2026.04.27. 06:38

Nem lett meg a második debreceni győzelme az évszázadban, de így is élen az ETO

Labdarúgó NB I
2026.04.26. 21:25
Ezek is érdekelhetik