Videoton: „Támadásban agresszívebbnek kell lennünk"

Vágólapra másolva!
2013.01.24. 18:38
José Gomes, a labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton új vezetőedzője összességében elégedett volt az orosz élvonalbeli Dinamo Moszkva elleni nemzetközi felkészülési mérkőzésen látottakkal, azonban támadásban agresszívabb játékot vár a jövőben – adta hírül a vidi.hu.  



José Gomes, a Videoton vezetőedzője: „A támadásainknak még agresszívebbnek kell lenniük, és a labdatartásunkat is szeretnénk még tovább javítani. Azzal azonban tisztában kell lenni, hogy egy nagyon erős csapattal játszottunk a mai napon. Szervezetten és jól védekezett a Dinamo Moszkva, tehát nem volt könnyű dolgunk a támadásokkal. Van még hova fejlődnünk, azonban összességében elégedett vagyok a látottakkal."

Dan Petrescu, a Dinamo Moszkva vezetőedzője: „Igazságos eredmény született. Mi a felkészülés elején járunk, 10 napja kezdtük el a munkát. Ez volt a második felkészülési mérkőzésünk, és annak ellenére, hogy a sok edzés miatt fáradtabbak vagyunk, elégedett vagyok a teljesítményünkkel. A Videoton FC nagyon jó csapat, ezt tavaly Törökországban is megtapasztalhattam a Kuban Krasznodar vezetőedzőjeként, most azonban talán még annál is erősebbek. Ráadásul új edző érkezett a csapathoz, és látszott, hogy minden játékos bizonyítani szeretne. Ahogy mondtam, az eredmény reális, a mutatott játékunkkal pedig elégedett vagyok."

Legfrissebb hírek

Cser-Palkovics András: Csak egy bajnoki idény finanszírozása vállalható

Labdarúgó NB II
2 órája

Labdarúgás: a Győri ETO nyerte az U17-es kupát

Utánpótlássport
2025.06.14. 12:38

Kalmár Zsolt felépült és készen áll az új kihívásra

Labdarúgó NB I
2025.06.14. 10:58

Aláírták a szerződést – Székesfehérvár önkormányzatának tulajdonába került a Fehérvár FC

Labdarúgó NB II
2025.06.13. 21:10

Az MK-győztes Paks is a jövő héten kezdi meg a nyári felkészülést

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 13:50

Jövő héten kezdi a felkészülést az NB I-be visszajutó Kisvárda

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 12:19

Cser-Palkovics András: Pénteken szeretnénk aláírni a Fehérvár FC átvételét

Labdarúgó NB II
2025.06.13. 09:06

NS-dokumentumfilm: visszatérés Madridba

Labdarúgó NB I
2025.06.12. 17:42
Ezek is érdekelhetik