Honvéd: a francia harmadik ligában próbázik a középpályás

Vágólapra másolva!
2012.01.18. 07:03
Címkék
A francia harmadosztályban szereplő Olympique Nimes labdarúgócsapata teszteli a Budapest Honvéd elefántcsontparti középpályását, Jean-Baptiste Akassout.

A helyi lapok szerint a 26 éves védekező középpályás tegnap csatlakozott a francia együttes keretéhez.

Thierry Froger vezetőedző a héten dönti el, hogy számít-e a futballistára, akinek a szerződése a nyáron jár le a Honvéddal.

A szebb napokat látott klubnál már szerepelt korábban kispesti labdarúgó, a jelenleg Vietnamban futballozó szenegáli Dieng Cheikh Abass tavaly tavasszal az akkor még második ligás gárdát erősítette kölcsönjátékosként.

A Honvéd-játékosok közül nem csak Akassou, hanem egy másik afrikai légiós, Hervé Tchami iránt is van érdeklődés. Ahogy arról tegnap beszámoltunk, francia források szerint a kameruni szélsőt a francia másodosztályú Clermont és Tours, az osztrák élvonalbeli Mattersburg, valamint a német második ligás Karlsruhe is kinézte magának.

Legfrissebb hírek

Ötvenöt (!) pontot számolt rá a Jazzre a Hornets a „roncsderbin”, nyert a ligautolsó Pacers is

Amerikai sportok
10 perce

Dzsidda, Barcelona – Budapest? – Smahulya Ádám jegyzete

Spanyol labdarúgás
1 órája

Kylian Mbappé is bevethető a Barca elleni Szuperkupa-döntőn

Spanyol labdarúgás
1 órája

25 pontos utolsó negyeddel hatalmas fordítással verte a Packerst a Bears – videó

Amerikai sportok
2 órája

A Panthers megizzasztotta a Los Angelest, de a Rams jutott tovább – videó

Amerikai sportok
6 órája

Vasárnapi sportműsor: FC Barcelona–Real Madrid Szuperkupa-meccs, Inter–Napoli bajnoki

Minden más foci
9 órája

Az Újpest Mezőkövesden készül; Boczkó Gábor is elégedett volt Koch Mátéval

E-újság
9 órája

Fehér rózsa, lila Dózsa – Ballai Attila publicisztikája

Labdarúgó NB I
9 órája
Ezek is érdekelhetik