Videoton: a NAC nem él opciós jogával Horváth Gábor esetében

2011.05.19. 18:45
Címkék
A héten holland sajtóhírek alapján már beszámoltunk róla, hogy a Videotontól tavaly nyáron kölcsönvett Horváth Gábort hiába szeretné végleg megszerezni a NAC, a bredaiak nem tudják előteremteni a védő kivásárlásához szükséges összeget. A játékos menedzsere, Filipovics Vladan a Nemzeti Sport Onilne kérdésére megerősítette, a holland klub nem él opciós jogával.

„A NAC vezetői tárgyaltak a Videotonnal, mert nagyon szerették volna végleg megszerezni Horváth Gábort, de nem tudják kifizetni a vételárát. Megpróbáltak alkudni a kölcsönszerződésben rögzített kivásárlási árból, de nem tudtak megegyezni a fehérváriakkal, vagyis nem tudták érvényesíteni opciós jogukat" – nyilatkozta a Nemzeti Sport Online-nak Horváth Gábor menedzsere, Filipovics Vladan.

A menedzser hozzátette, nem zárható ki, hogy a NAC valamilyen úton-módon mégis megpróbálja előteremteni a szükséges összeget, de erre jelenleg kevés esély mutatkozik. Filipovics hozzátette, biztosan lesz még más külföldi lehetősége Horváthnak, de mivel élő szerződés köti a Videotonhoz, így jelen állás szerint Székesfehérváron kezdi meg a nyári felkészülést.

Legfrissebb hírek

Budapest lesz a nemzetközi öttusa egyik legfontosabb helyszíne – videó

Egyéb egyéni
1 perce

Talgat Bajszufinov: A magyarok elleni meccs fontos erőfelmérő

Magyar válogatott
1 perce

Marko Nikolics három évvel hosszabbított az AEK-nál – hivatalos

Minden más foci
5 perce

Az ETO és az FTC is elkezdte a felkészülést a következő idényre

Labdarúgó NB I
10 perce

Christian Eriksen: Szeretnék mindenkit megnyugtatni, ez más volt, mint 2021-ben

Minden más foci
14 perce

Gyulay Zsolt: A Hungaroring jelen állapotában nem alkalmas a MotoGP fogadására

Egyéb autó-motor
20 perce

Marco Rossi: A szurkolók megérdemlik, hogy közelről lássák a játékosokat

Magyar válogatott
48 perce

Vb 2026: nincs ingyenhely – Bellinghamnek meg kell küzdenie a kezdőért az angol válogatottban

Foci vb 2026
58 perce
Ezek is érdekelhetik