Ferencváros: a máltai kupagyőztes szívesen látná Habert a soraiban

2011.05.25. 17:30
Címkék
A Times of Malta értesülései szerint a máltai kupagyőztes Floriana labdarúgócsapata több válogatott játékost, köztük a Ferencváros lejáró szerződésű kapusát, Justin Habert is szeretné megszerezni. A lap által megszólaltatott vezető, Matthew Paris ugyanakkor a kapuvédőre vonatkozó értesüléseket nem erősítette meg.

A máltai lap korábban arról írt, hogy Haber személyes indokokra hivatkozva nem fogadta el a ferencvárosiak kétéves szerződéshosszabbítási ajánlatát. Haber jelenlegi kontraktusa az idény végén lejár, ha nem tudnak megállapodni vele, akkor ingyen távozhat az Üllői útról.nem fogadta el a ferencvárosiak kétéves szerződéshosszabbítási ajánlatát. Haber jelenlegi kontraktusa az idény végén lejár, ha nem tudnak megállapodni vele, akkor ingyen távozhat az Üllői útról.

Mint korábban beszámoltunk róla, a másik máltai légiós, André Schembri jövője is kérdéses, a csatár iránt több országból is érdeklődnek, de vele is szeretne hosszabbítani a Fradi.

Legfrissebb hírek

Ligue 1: Torres duplája mentette meg a PSG-t; góllal nyitott a 39 éves Giroud is

Francia labdarúgás
21 perce

Szalah első trabzoni góljai győzelmet értek a Fradi ellen készülő törököknek

Minden más foci
48 perce

Az Atlético játékosai a szurkolóktól búcsúztak, míg Julián Álvarez bevonult az öltözőbe

Spanyol labdarúgás
1 órája

Két büntető, piros lap és bombagól – a Gulácsi nélküli Villarreal ikszelt az Atlético vendégeként

Spanyol labdarúgás
1 órája

Molnár Noémi Európa-bajnok a BMX szabadstílusú park versenyszámában

Kerékpár
1 órája

Alessandro Chiappini: Meg kell próbálnunk mindent, hogy nyomás alá helyezzük a törököket

Röplabda
1 órája

Európai kézilabdaligák: Farkas Johanna négy gólt vállalt a Metzingen 52 találatából

Kézilabda
1 órája

Efraín Juárez: A támadójátékunk nem semmi...

Labdarúgó NB I
1 órája