Ferencváros: Andrezinho megsérült, kihagyja az első edzőmeccset

Vágólapra másolva!
2011.01.20. 12:03
null
Andrezinho (jobbról az első) sérüléssel bajlódik, de így is élvezi az erdélyi túrát (Fotó: FTC.HU/Czagány Balázs)
Kihagyja az Erdélyben edzőtáborozó Ferencváros labdarúgócsapatának idei első edzőmeccsét az Achilles-ín-problémákkal küzdő brazil Andrezinho – adta hírül a klub hivatalos honlapja, az ftc.hu.

 


Achilles-ín-sérülése miatt Andrezinho a hét nagy részében nem tudott a csapattal készülni, kimaradtak számára a futóedzések, a szálloda konditermében erősített. Ezért nem játszik holnap a Marosvásárhely elleni edzőmeccsen.

A Ferencvárosból hasonló problémákkal küszködik Rósa Dénes és Liban Abdi is, de ők edzésben voltak a héten, előbbi biztosan ott lesz a pályán a pénteki mérkőzésen, amelyet Szászrégenben rendeznek 12 órától.

Csütörtökön az erőnléti és futóedzések mellett a közeli Korondra is ellátogat majd a keret, délután pedig labdás edzést vezényel játékosainak Prukner László szakmai igazgató.

 

Legfrissebb hírek

CIES: a Frankfurt gazdálkodik a legokosabban a futballpiacon, az FTC teljes mérlege is pozitív

Minden más foci
3 órája

Domenico Tedesco felkészítette a Fenert Varga Barnabás semlegesítésére

Európa-liga
4 órája

Miért figyelik elit klubok Tóth Alexet, a Fradi tehetségét?

Labdarúgó NB I
8 órája

„Ez a Mourinho már nem az a Mourinho volt” – tékozló sztárklub vár a Fradira

Európa-liga
23 órája

Negyedszer vezet a Ferencvárosnak a Fenerbahce elleni meccs játékvezetője

Európa-liga
Tegnap, 10:24

Műtét vár Laura Glauserre, több hónapot kihagy a Ferencváros kapusa

Kézilabda
2025.11.24. 09:44

A ligautolsó vendégeként nyert az FTC az osztrák bajnokságban

Jégkorong
2025.11.22. 22:16

Hatalmas meglepetés, a Nyíregyháza először nyert a Ferencváros vendégeként az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2025.11.22. 21:29
Ezek is érdekelhetik