Egy napja edzőtáborozik Máltán a Ferencváros labdarúgócsapata: a zöld-fehérek szakmai stábja szombaton két edzést vezényelt a keret tagjainak a Nemzeti Stadionban.
Az első tréning erőnléti elemekkel, bokszedzéssel, futásokkal, majd levezető labdajátékkal telt, a pihenő után pedig a taktikai gyakorlatoké lett a főszerep.
Ahogy arról már beszámoltunk, a Ferencváros öt edzőmeccset játszik majd Máltán: január 27-én a máltai U21-es válogatottal csap össze, majd hármas tornára kerül sor a Hamrun Spartans és a Mosta FC részvételével. A zöld-fehérek megmérkőznek a 26-szoros máltai bajnok Sliema Wanderersszel, valamint egy gozói regionális válogatottal is.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik






