Kényszerpihenő Isztambulban

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
Vágólapra másolva!
2005.02.07. 22:38
Címkék
Már Ferihegyről is négyórás késéssel szállt fel a DVSC együttesét Isztambulba szállító menetrend szerinti járat, ám az igazi "feketeleves" a Boszporusznál várta a 12 napos antalyai edzőtáborozásra Törökországba érkező gárdát.
Supka Attila lemondta a meccset (Fotó: Czagány Balázs)
Supka Attila lemondta a meccset (Fotó: Czagány Balázs)
Supka Attila lemondta a meccset (Fotó: Czagány Balázs)
Supka Attila lemondta a meccset (Fotó: Czagány Balázs)
Supka Attila lemondta a meccset (Fotó: Czagány Balázs)
Supka Attila lemondta a meccset (Fotó: Czagány Balázs)
A Lokit a tengerparti üdülőközpontba szállító gép ugyanis a város, valamint a reptér közlekedését egyaránt megbénító hóesésben nem kapott felszállási engedélyt.
A isztambuli légikikötőt a rossz időjárás miatt vasárnap este lezárták a török hatóságok, azaz gép se fel, se le nem szállhatott. A 22 játékosból és a szakmai stáb tagjaiból álló küldöttség így jobb híján a reptér épületében éjszakázott.

"Sajnálom a fiúkat, de semmit sem tehetünk - mondta hétfő délután Horváth Béla, a Loki technikai vezetője. - Egyelőre a minket szállító légitársaság sem tudja, felszállhat-e az Antalyába tartó gépe, és ha igen, mikor. Várunk. Az információs pultnál azzal biztattak minket, hogy először az ankarai, majd a külföldi járatok kapnak felszállási engedélyt, aztán kerül sorra a többi törökországi belföldi gép. De hogy ez egy óra múlva lesz, vagy tizenkettő is eltelik addig, senki meg nem mondja. Fogalmam sincs, mire lesz képes ilyen állapotban a keddi edzőmeccsen a csapat. Már ha lesz meccs."

Nos, végül két turnusban útra kelhetett DVSC, igaz, a rendkívüli körülményekre tekintettel Supka Attila vezetőedző lemondta a ma délutáni, Odense BK elleni felkészülési meccset.

Szavazás

Minek köszönheti a Debrecen bajnoki címét?

Írja be az itt látható számot!
Legfrissebb hírek

Kosznovszky-gólpassz, egy 11-es bement, egy kimaradt – MTK-győzelem a KTE ellen

Labdarúgó NB I
11 perce

Formula–E: Evans szerezte meg a pole-t az esős, lerövidített berlini időmérőn

Egyéni
31 perce

Doppingvétség miatt két évig nem versenyezhet a kétszeres olimpiai bajnok üzbég tekvondós

Egyéb egyéni
40 perce

A magyar férfi vízilabda-válogatott Ausztrália 12 gólos legyőzésével nyitott a szingapúri világbajnokságon

Vizes vb 2025
1 órája

Az MTK-tól távozott védő a Vasashoz igazolt – hivatalos

Labdarúgó NB II
1 órája

Markek Tamás: Mindig felfelé húztuk egymást Pécsi Árminnal

Labdarúgó NB I
1 órája

A rossz idő sem szegte kedvét a sportolni vágyó fiataloknak az EFOTT-on

Egyéb egyéni
1 órája

Vizes vb: spanyol siker a mieink csoportjában a férfi vízilabdatornán

Vizes vb 2025
1 órája
Ezek is érdekelhetik