2003.08.23. 23:03
SÁRGA LAP
Ráki (reklamálásért) az 56., Mile (reklamálásért) a 68. percben

SZÖGLETARÁNY: 9:3 (5:2)
38. perc: Bari lépett ki remekül a szolnoki védelem közepén, lerázta magáról Lettrichet, kicselezte Rézsót, majd az üres kapuba gurított. 0–1
49. perc: Bari kínálta fel lövésre a labdát Bozorinak, aki 25 méterről óriási gólt lőtt a bal felső sarokba. 0–2
56. perc: Ballát rántották le az ötös sarkánál a váci védők, a megítélt tizenegyest Novák értékesítette. 1–2
67. perc: Kotula 23 méteres lövése kipattant Kiss kapusról, Pelles ott termett, majd rendkívül önzetlenül az üresen álló Ballához gurított, akinek nem okozott gondot egy lépésről a hálóba gurítani. 2–2
88. perc: Szabó Zoltán remekül indította a leshatárról kilépő Bozorit, aki kicselezte a kapujából kétségbeesetten kifutó Rézsót, majd húsz méterről a hálóba emelt. 2–3

Ugyan az újonc szinte élő falat vont a kapuja előtt, és csak a szélvészgyors Bari Jenőt tartotta elöl, Szabó Zoltán és Bozori Balázs remekül zárkózott fel a támadó mellé. A házigazdák nem találták ellenszerét a váciak játékstílusának, védelmük pedig különösen zavarba hozható volt. Alig kezdődött el a második félidő, Bozori máris akkora góllal növelte az újonc előnyét, melyet még sokáig emlegthet majd. Kettős cserét hajtott végre a Szolnok, s szinte ezzel egyidőben szépített is. A gól visszaadta a hazai reményeket, így nem keltett meglepetést, hogy Balla Mihály révén hamarosan egyenlítenie is sikerült. A vendégek töretlen küzdőszellemének aztán újabb találat volt a jutalma, igaz, ehhez kellett a támadásról alaposan lemaradó és a nyilvánvaló lest be nem intő Medovárszki János hibája is.