Oroszország: rangadót nyerve maradt éllovas a Rubin Kazany

2009.08.08. 18:45
Címkék
Az FK Moszkva otthonában nyert a Rubin Kazany, így megerősítette helyét az orosz labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában.

A címvédő együttes már kétgólos előnyben volt, amikor Marenics találata visszahozta a mérkőzésbe a fővárosiakat. A hajrában Dominguez tizenegyesével azonban bebiztosították győzelmüket a vendégek.

Welliton parádéjának köszönhetően a Szpartak Moszkva ragad a Kazanyra, a brazil támadó háromszor vette be a Szpartak Nalcsik hálóját.

Welliton parádéjának köszönhetően a Szpartak Moszkva ragad a Kazanyra, a brazil támadó háromszor vette be a Szpartak Nalcsik hálóját.

 

OROSZ LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG

 
17. FORDULÓ:
Szpartak Nalcsik–Szpartak Moszkva 2–4
FK Moszkva–Rubin Kazany 1–3

 

 

Legfrissebb hírek

Szombati sportműsor: kezdődik a női kézilabda BL budapesti négyes döntője

Birkózás
4 órája

Győzelemmel kezdte női röplabda-válogatottunk az Európa-ligát

Röplabda
4 órája

Varga Barnabás duplájával győzelem Finnország ellen; Per Johansson: Olyan magas szintre jutottunk, amit korábban el sem képzeltem

E-újság
4 órája

Vb 2026: megsérült a németek szupertehetsége, nem lesz ott a tornán

Foci vb 2026
4 órája

Búcsú aranyfényben – Kő András publicisztikája

Minden más foci
5 órája

A győri dinasztia – Jakus Barnabás jegyzete

Kézilabda
5 órája

Marco Rossi a bravúrokat bemutató Yaakobishvili Áront és a hibája után stabilan játszó Osváth Attilát is megdicsérte

Magyar válogatott
5 órája

Yaakobishvili Áron: Egész kiskoromban arról álmodtam, hogy eljöjjön ez a nap

Magyar válogatott
6 órája
Ezek is érdekelhetik