Tour de France: kitiltották a Hoogerlandot és Flechát „megröptető” autóst

Vágólapra másolva!
2011.07.10. 20:43
Címkék
A Tour de France szervezőbizottsága jelezte: kitiltja a francia kerékpáros körversenyről azt a sofőrt, aki gondatlanságával balesetet idézett elő a 9. szakaszon.

Mint arról már beszámoltunk, a francia tévés kísérőkocsi eltalálta a szökevények között tekerő Johnny Hoogerlandot, a balesetben Juan Antonio Flecha is bukott.Mint arról már beszámoltunk, a francia tévés kísérőkocsi eltalálta a szökevények között tekerő Johnny Hoogerlandot, a balesetben Juan Antonio Flecha is bukott.

Flecha kézsérüléseket szenvedett, Hoogerlandnak több mély sebét is kórházban kellett kezelni, miután belerepült az autós manővere következtében az út menti mezőt elkerítő szögesdrótba.

Az érintett csapatok valószínűleg hivatalos panasszal élnek a Tour szervezőinél.

AZ AUTÓS HIBÁJA

Legfrissebb hírek

A magyar válogatott gólt szerzett, de Portugália érvényesítette a papírformát a futsal Eb-n

Magyar válogatott
9 perce

Két és fél hónapot is kihagyhat a Man. United egyik legjobbja

Angol labdarúgás
13 perce

Hadjar összetörte a Red Bullt a 2. tesztnapon; Leclerc bízik benne, hogy a mostani a Ferrari éve lesz

F1
41 perce

A hónap up-edzője: Tokaji Viktor jégkorongtréneré a decemberi díj

Utánpótlássport
43 perce

Metzben debütál 800 méteren Femke Bol

Atlétika
50 perce

Van Dijk a Liverpool egyetlen bevethető középhátvédje a Qarabag ellen

Bajnokok Ligája
1 órája

Meglepetés: Izland pontot vesztett Svájc ellen a kézi Eb-n

Kézilabda
1 órája

Az Al-Ahli nem tudja szerződtetni Benbualit, Gradisar maradt a keretben

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik