Közel járt hozzá Szaúd-Arábia, hogy egy újabb vb-t kezdjen világbajnok-veréssel, de így is elégedett lehet
Rendezés:
kickitout032026. 06. 16. 07:47
Az élet és a vb első körében a csapatok hajlamosak x-re játszani.
HPLovecraft2026. 06. 16. 07:24
rasztapaszta1900
Szóval ha a logikád követjük, akkor Ázsiából kéne feltölteni a mezőnyt, hiszen Dél-Korea megcsapta a cseheket, az auszik a törököket, míg Katar, a szaudiak, Japán és Irán se kapott ki.
Hozzáteszem, ez Infantino álma is, hiszen valahogy ki akarja rugdosni Kínát a vbre!:)
HPLovecraft2026. 06. 16. 07:09
rasztapaszta1900
Mikor mondjuk Skócia a mérkőzés utolsó 20 percében ki se jön a saját térfeléről egy kőkemény Haiti ellen.
HPLovecraft2026. 06. 16. 07:07
rasztapaszta1900
Hát igen, bezzeg Európa mennyire jól szerepel...
foteldrukker2026. 06. 16. 06:03
Hulladék egy vb ez, de jó, hogy nem néztem.
Szinte minden csapat belezh_rik az első körbe, jó nagy kupaccal.
eardam2026. 06. 16. 04:22
Nagyon beszorult a végére Szaúd-Arábia, de kihúzta valahogy.
SapientiSat2026. 06. 16. 02:40
tippmikszgyilkos nap
rasztapaszta19002026. 06. 16. 02:10
Négy dél-amerikai csapatból eddig két döntetlen, két vereség. Jogos, hogy a kontinens 60 százalékának fix helye legyen a vébén. Marad az első körben az Argentína-Algéria és a Kolumbia-Üzbegisztán.
dobzselaci2026. 06. 16. 02:09
az rejtély, miért kellett 1 félidő előnyt adniuk szaúdnak!
kb. 2. félidei játékot vártam uruguaytól az egész meccsen! érthetetlen mit csináltak 1. félidőben, főleg úgy, hogy nem szaúdiak csináltak valami meglepőt, hanem uruk lötyögtek megyei szinten.
Schalkefan19042026. 06. 16. 02:06
A másodikra csak Uruguay focizott!
Szaúdiak beszorultak a kapujuk elé, ezzel együtt kevésen múlt kihúzzák az 1-0-t.
Schalkefan19042026. 06. 16. 02:03
Eltördelték itt a hosszabbítást a szaúdiak!
eardam2026. 06. 16. 01:50
elkapta most a fonalat uruguay
Schalkefan19042026. 06. 16. 01:47
Megharcoltak ezért az egyenlítésért!
Ezt az akciót onnan indították egy urut levadásztak az arabok.
Most gondolom fokozzák a faragást.
Schalkefan19042026. 06. 16. 01:31
Pár perc a 4.negyedig!
Schalkefan19042026. 06. 16. 01:28
Látványosan aprítják az urukat,de ez a félnótás digó még szabadot sem fújkál,lapot meg elrakta mélyen a zsebében.
Schalkefan19042026. 06. 16. 01:23
Ez a karate mozdulat egy lapot sem érdemelt?
Schalkefan19042026. 06. 16. 01:18
Uruguay bekezdet!
Bennük van a gól!
eardam2026. 06. 16. 00:58
rosszul helyezkedtek a szögletnél, Muslera meg.. ennél rosszabb helyre nem pattanhatott volna ki róla. talán nem tudta eldönteni hogy megfogja vagy sem.. mostmár kénytelenek lesznek felpörgetni bentancurék a játékot. araujo vagy valverde mutathatna valamit mert eddig senkit nem lehet kiemelni
Schalkefan19042026. 06. 16. 00:58
Az arabok többet tettek a gólért és ha kissé pontosabban játszanak már az uruknak formalitás a folytatás.
dobzselaci2026. 06. 16. 00:47
ezt nagyon megérdemelték az uruk! levezető edzéshez hasonló lötyögést végre be lehet fejezni!
Az élet és a vb első körében a csapatok hajlamosak x-re játszani.
rasztapaszta1900 Szóval ha a logikád követjük, akkor Ázsiából kéne feltölteni a mezőnyt, hiszen Dél-Korea megcsapta a cseheket, az auszik a törököket, míg Katar, a szaudiak, Japán és Irán se kapott ki. Hozzáteszem, ez Infantino álma is, hiszen valahogy ki akarja rugdosni Kínát a vbre!:)
rasztapaszta1900 Mikor mondjuk Skócia a mérkőzés utolsó 20 percében ki se jön a saját térfeléről egy kőkemény Haiti ellen.
rasztapaszta1900 Hát igen, bezzeg Európa mennyire jól szerepel...
Hulladék egy vb ez, de jó, hogy nem néztem. Szinte minden csapat belezh_rik az első körbe, jó nagy kupaccal.
Nagyon beszorult a végére Szaúd-Arábia, de kihúzta valahogy.
tippmikszgyilkos nap
Négy dél-amerikai csapatból eddig két döntetlen, két vereség. Jogos, hogy a kontinens 60 százalékának fix helye legyen a vébén. Marad az első körben az Argentína-Algéria és a Kolumbia-Üzbegisztán.
az rejtély, miért kellett 1 félidő előnyt adniuk szaúdnak! kb. 2. félidei játékot vártam uruguaytól az egész meccsen! érthetetlen mit csináltak 1. félidőben, főleg úgy, hogy nem szaúdiak csináltak valami meglepőt, hanem uruk lötyögtek megyei szinten.
A másodikra csak Uruguay focizott! Szaúdiak beszorultak a kapujuk elé, ezzel együtt kevésen múlt kihúzzák az 1-0-t.
Eltördelték itt a hosszabbítást a szaúdiak!
elkapta most a fonalat uruguay
Megharcoltak ezért az egyenlítésért! Ezt az akciót onnan indították egy urut levadásztak az arabok. Most gondolom fokozzák a faragást.
Pár perc a 4.negyedig!
Látványosan aprítják az urukat,de ez a félnótás digó még szabadot sem fújkál,lapot meg elrakta mélyen a zsebében.
Ez a karate mozdulat egy lapot sem érdemelt?
Uruguay bekezdet! Bennük van a gól!
rosszul helyezkedtek a szögletnél, Muslera meg.. ennél rosszabb helyre nem pattanhatott volna ki róla. talán nem tudta eldönteni hogy megfogja vagy sem.. mostmár kénytelenek lesznek felpörgetni bentancurék a játékot. araujo vagy valverde mutathatna valamit mert eddig senkit nem lehet kiemelni
Az arabok többet tettek a gólért és ha kissé pontosabban játszanak már az uruknak formalitás a folytatás.
ezt nagyon megérdemelték az uruk! levezető edzéshez hasonló lötyögést végre be lehet fejezni!