Közel járt hozzá Szaúd-Arábia, hogy egy újabb vb-t kezdjen világbajnok-veréssel, de így is elégedett lehet

Közel járt hozzá Szaúd-Arábia, hogy egy újabb vb-t kezdjen világbajnok-veréssel, de így is elégedett lehet

Tilos a hozzászólásban linket elhelyezni. Ez alól kivétel az online videó-közvetítések linkjei, és hivatalos sportszövetségek linkjei. A szabály megszegése végleges tiltást, és a felhasználó összes hozzászólásának törlését vonja maga után. Bármilyen moderációval kapcsolatos kérdése, észrevétele van, elérhet minket a [email protected] e-mail címen.
Rendezés:
kickitout03
kickitout032026. 06. 16. 07:47

Az élet és a vb első körében a csapatok hajlamosak x-re játszani.

HPLovecraft
HPLovecraft2026. 06. 16. 07:24

rasztapaszta1900 Szóval ha a logikád követjük, akkor Ázsiából kéne feltölteni a mezőnyt, hiszen Dél-Korea megcsapta a cseheket, az auszik a törököket, míg Katar, a szaudiak, Japán és Irán se kapott ki. Hozzáteszem, ez Infantino álma is, hiszen valahogy ki akarja rugdosni Kínát a vbre!:)

HPLovecraft
HPLovecraft2026. 06. 16. 07:09

rasztapaszta1900 Mikor mondjuk Skócia a mérkőzés utolsó 20 percében ki se jön a saját térfeléről egy kőkemény Haiti ellen.

HPLovecraft
HPLovecraft2026. 06. 16. 07:07

rasztapaszta1900 Hát igen, bezzeg Európa mennyire jól szerepel...

foteldrukker
foteldrukker2026. 06. 16. 06:03

Hulladék egy vb ez, de jó, hogy nem néztem. Szinte minden csapat belezh_rik az első körbe, jó nagy kupaccal.

eardam
eardam2026. 06. 16. 04:22

Nagyon beszorult a végére Szaúd-Arábia, de kihúzta valahogy.

SapientiSat
SapientiSat2026. 06. 16. 02:40

tippmikszgyilkos nap

rasztapaszta1900
rasztapaszta19002026. 06. 16. 02:10

Négy dél-amerikai csapatból eddig két döntetlen, két vereség. Jogos, hogy a kontinens 60 százalékának fix helye legyen a vébén. Marad az első körben az Argentína-Algéria és a Kolumbia-Üzbegisztán.

dobzselaci
dobzselaci2026. 06. 16. 02:09

az rejtély, miért kellett 1 félidő előnyt adniuk szaúdnak! kb. 2. félidei játékot vártam uruguaytól az egész meccsen! érthetetlen mit csináltak 1. félidőben, főleg úgy, hogy nem szaúdiak csináltak valami meglepőt, hanem uruk lötyögtek megyei szinten.

Schalkefan1904
Schalkefan19042026. 06. 16. 02:06

A másodikra csak Uruguay focizott! Szaúdiak beszorultak a kapujuk elé, ezzel együtt kevésen múlt kihúzzák az 1-0-t.

Schalkefan1904
Schalkefan19042026. 06. 16. 02:03

Eltördelték itt a hosszabbítást a szaúdiak!

eardam
eardam2026. 06. 16. 01:50

elkapta most a fonalat uruguay

Schalkefan1904
Schalkefan19042026. 06. 16. 01:47

Megharcoltak ezért az egyenlítésért! Ezt az akciót onnan indították egy urut levadásztak az arabok. Most gondolom fokozzák a faragást.

Schalkefan1904
Schalkefan19042026. 06. 16. 01:31

Pár perc a 4.negyedig!

Schalkefan1904
Schalkefan19042026. 06. 16. 01:28

Látványosan aprítják az urukat,de ez a félnótás digó még szabadot sem fújkál,lapot meg elrakta mélyen a zsebében.

Schalkefan1904
Schalkefan19042026. 06. 16. 01:23

Ez a karate mozdulat egy lapot sem érdemelt?

Schalkefan1904
Schalkefan19042026. 06. 16. 01:18

Uruguay bekezdet! Bennük van a gól!

eardam
eardam2026. 06. 16. 00:58

rosszul helyezkedtek a szögletnél, Muslera meg.. ennél rosszabb helyre nem pattanhatott volna ki róla. talán nem tudta eldönteni hogy megfogja vagy sem.. mostmár kénytelenek lesznek felpörgetni bentancurék a játékot. araujo vagy valverde mutathatna valamit mert eddig senkit nem lehet kiemelni

Schalkefan1904
Schalkefan19042026. 06. 16. 00:58

Az arabok többet tettek a gólért és ha kissé pontosabban játszanak már az uruknak formalitás a folytatás.

dobzselaci
dobzselaci2026. 06. 16. 00:47

ezt nagyon megérdemelték az uruk! levezető edzéshez hasonló lötyögést végre be lehet fejezni!