Horvátország Ghána legyőzésével csoportmásodikként jutott tovább
Rendezés:
Schalkefan19042026. 06. 28. 00:47
Sámánt kell cserélniük mert ezt a horvátok megfogták!
Innen csak buknak vele a kieséses szakaszban!
Helyükben a Zöld-Fokiaknál keresnék újat!
Valami jobb XV-vel állót(xv várható helyes varázslatai)
Schalkefan19042026. 06. 28. 00:44
Ez gól vagy lôkés miatt elveszi ezt?
Szöginél azt fújnak amit akarnak a bírók!
Schalkefan19042026. 06. 28. 00:38
Csaló juharszirupos!
Schalkefan19042026. 06. 28. 00:37
Jó jel kiment megnézni!
Schalkefan19042026. 06. 28. 00:36
CR-Modrics párharcot!
Schalkefan19042026. 06. 28. 00:35
Les lesz,szabálytanul zárt.
Schalkefan19042026. 06. 28. 00:34
Nem tudom még hiányos a készletük!
Nyertek bronzot és ezüstöt!
pasztoha2026. 06. 28. 00:23
Mire leírtam... Csak én tudok ott kommentelni?
theos232026. 06. 28. 00:22
Picit már unom ezeket a horvátokat a 600 éves Modriccsal és a Perisiccsel, és ha ****, akkor is kibrusztolják a továbbjutást.
pasztoha2026. 06. 28. 00:21
A szép lesz, ha englisék megint 0-0-t fognak játszani.
Schalkefan19042026. 06. 27. 23:50
Ghána megértem nem hajt,Kolumbia még fogható számukra.
Portugál-angol és horvát-algír,Kongó vagy Szenegál jelenleg.
rbcapt2026. 06. 27. 23:42
úúúú, de közel volt az egyenlítés...
Schalkefan19042026. 06. 27. 23:40
Arra vagyok kíváncsi a horvátok is egy Sámánt bedobtak a továbbjutásért és egy mai Ghána verésért?
Schalkefan19042026. 06. 27. 23:38
Többet mutatott Horvátország és egy tizenegyest számon kérhetnek a játékvezetésen!
Sámánt kell cserélniük mert ezt a horvátok megfogták! Innen csak buknak vele a kieséses szakaszban! Helyükben a Zöld-Fokiaknál keresnék újat! Valami jobb XV-vel állót(xv várható helyes varázslatai)
Ez gól vagy lôkés miatt elveszi ezt? Szöginél azt fújnak amit akarnak a bírók!
Csaló juharszirupos!
Jó jel kiment megnézni!
CR-Modrics párharcot!
Les lesz,szabálytanul zárt.
Nem tudom még hiányos a készletük! Nyertek bronzot és ezüstöt!
Mire leírtam... Csak én tudok ott kommentelni?
Picit már unom ezeket a horvátokat a 600 éves Modriccsal és a Perisiccsel, és ha ****, akkor is kibrusztolják a továbbjutást.
A szép lesz, ha englisék megint 0-0-t fognak játszani.
Ghána megértem nem hajt,Kolumbia még fogható számukra. Portugál-angol és horvát-algír,Kongó vagy Szenegál jelenleg.
úúúú, de közel volt az egyenlítés...
Arra vagyok kíváncsi a horvátok is egy Sámánt bedobtak a továbbjutásért és egy mai Ghána verésért?
Többet mutatott Horvátország és egy tizenegyest számon kérhetnek a játékvezetésen!
Most Modric lett megvuduzva?
Kapufa már van.