Euro 2012: Gullit szívesen lenne holland kapitány

2012.07.01. 14:24
Címkék
Ruud Gullit, az 1988-ban Európa-bajnok holland válogatott csapatkapitánya szerint ő ideális megoldás lenne a Bert van Marwijk lemondása miatt megüresedő holland szövetségi kapitányi posztra.

„Ha felhívnak a szövetségtől ez ügyben, hatalmas megtiszteltetés lenne – idézi a Sunday Mirror Gullitot. – Tudom, hogy képes lennék sikerre vezetni a válogatottat. Sokat vesztettem edzőként, de az emberek elfelejtik, hogy ugyanakkor sokat is nyertem. Trénerként és játékosként egyaránt."

Mindeközben Guus Hiddink és Ronald Koeman megerősítette, hogy egyikük sem szeretne jelenleg holland kapitány lenni, sőt Koeman szerint Gullitot kellene kinevezni, mert ő képes volna a holland válogatottat kezelni.

Legfrissebb hírek

Keddi sportműsor: az Arsenal vagy az Atlético Madrid bejut a BL-döntőbe

Minden más foci
1 órája

Az FTC-nél bíznak a Kisvárda sikerében; a Liverpool visszatért a valóságba

E-újság
2 órája

Döntő frémes csatában Vu Ji-cö lett a sznúker új világbajnoka

Egyéb egyéni
2 órája

Örülhetnek az Arsenalnál: szenzációs meccsen ikszelt az Everton és a City

Angol labdarúgás
2 órája

A 37 éves Alexis Sánchez góljával nyert a Sevilla

Spanyol labdarúgás
2 órája

A Roma kiütötte a Fiorentinát, a Lazio 92. percben szerzett góllal lökte a kiesés felé a Cremonesét

Olasz labdarúgás
3 órája

Urblík József duplázott, a Budafok legyőzésével a bajnoki cím kapujában a Vasas

Labdarúgó NB II
3 órája

Darts: Székely Pál játszik Kovács Patrik mellett a magyar csapatban a júniusi PDC-csapat-világbajnokságon

Egyéb egyéni
4 órája
Ezek is érdekelhetik