Euro 2012: Balotelli elárulta, miért nem ünnepli góljait

2012.06.28. 20:57
Címkék
Mario Balotelli, az olasz labdarúgó-válogatott és a Manchester City csatára az újságírók kérdésére elárulta, miért nem ünnepli góljait. A balhés támadó postásokkal példálózott.

„Nem ünneplem a góljaimat, mivel az a munkám, hogy gólt szerezzek. A postás sem ünnepel, amikor kézbesít egy levelet, mert neki meg az a dolga" – nyilatkozta Mario Balotelli.

A Németország elleni Európa-bajnoki elődöntő mérkőzésen sikerült betalálnia az olasz csatárnak. Döntse el mindenki, ünnepelte e góljait Balotelli.

Videó:

BALOTTELI ELSŐ GÓLJA A NÉMETEK ELLEN. ÜNNEPEL?

A MÁSODIK GÓL ÉS A MEZLEVÉTEL



Legfrissebb hírek

Indul a Törökország–Egyesült Államok és a Paraguay–Ausztrália mérkőzés

Foci vb 2026
2 perce

Vb 2026: Törökország–Egyesült Államok 0–1

Foci vb 2026
16 perce

Vb 2026: Paraguay–Ausztrália 0–0

Foci vb 2026
16 perce

Lionel Messi és Argentína négyszer több reakciót váltott ki, mint a Super Bowl

Foci vb 2026
19 perce

Hollandia csoportgyőztes, Japán második, Svédország harmadik – mind továbbmentek

Foci vb 2026
57 perce

Hollandia Tunézia legyőzésével csoportgyőztes, így elkerülte Brazíliát

Foci vb 2026
1 órája

Gyors gólváltás után Japán a svédek elleni döntetlennel szerezte meg az F-csoport második helyét

Foci vb 2026
1 órája

Összesen 16 (!) változás az USA-nál és a már kiesett törököknél – íme, a kezdőcsapatok!

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik