Euro 2012: az osztrák kapitány kihagyja a belgák elleni selejtezőt is

2010.10.10. 11:29
Címkék
Ágyéksérülés miatt kihagyja a Belgium elleni, keddi Eb-selejtező mérkőzést Marc Janko, az osztrák labdarúgó-válogatott csapatkapitánya.

A Twente légiósa már a pénteki, Azerbajdzsán elleni találkozón sem lépett pályára, de esély volt arra, hogy keddig felépül, ezért a kerettel maradt. A szombati edzés után azonban lemondtak a játékáról, így hétfőn már vissza is térhet klubjához.

Ausztria mindkét mérkőzését megnyerte az A-csoportban, a belgáknak három meccsen három pontot sikerült összehozniuk.

Legfrissebb hírek

„A jövőben sem tervez az MTK letérni az útról, játékosokat nevel és támadófutballt játszik” – Pinezits Máté a Puskás Akadémia elleni döntetlen után

Labdarúgó NB I
4 órája

Szívek klubja – Ballai Attila publicisztikája

Minden más foci
4 órája

Stratégiai döntések – Bodnár Zalán jegyzete

Labdarúgó NB I
4 órája

Szombati sportműsor: eldől, hogy az ETO vagy az FTC lesz-e az NB I bajnoka

Minden más foci
5 órája

ETO vagy FTC: ma eldől a bajnoki cím; Férfi hokiválogatottunk felkészülten várja a finnek elleni vb-rajtot

E-újság
5 órája

Marca: 99.9 százalék, hogy Mourinho lesz a Real Madrid új vezetőedzője

Spanyol labdarúgás
5 órája

Szoboszlai két gólpassza ellenére a Liverpool kikapott, az Aston Villa biztosította be a BL-indulását

Angol labdarúgás
5 órája

Tizenegyesek döntöttek, a patinás Saint-Étienne egy lépésre került a Ligue 1-től

Francia labdarúgás
5 órája
Ezek is érdekelhetik