K. T. I. 2020.08.10 23:39 Frissítve: 2020.08.11 00:14

Európa-liga: a United hosszabbításban gyűrte le a Köbenhavnt

Hiába fogott ki szenzációs estét Karl-Johan Johnsson, az FC Köbenhavn svéd válogatott kapusa, a dán együttes így sem tudta felülmúlni az előzetesen jóval esélyesebbnek kikiáltott Manchester Unitedot. Ole Gunnar Solskjaer csapata hosszabbításban, Bruno Fernandes 95. percben értékesített büntetőjével jutott a legjobb négy közé az Európa-ligában.

2021.05.26 20:11:46

Európa-liga VÉGH JÁNOS, BACSKAI JÁNOS

Elképesztő döntőben nyertek a spanyolok, a 22. tizenegyest kihagyta a legvégén honfitársai ellen De Gea.

2021.05.06 20:37:46

Európa-liga BACSKAI JÁNOS

Az MU jutott be az Európa-liga döntőjébe, a hazai 6–2-es siker után belefért idegenben a 2–3.

2021.05.06 17:25:50

Európa-liga B. Á.

Nem született gól a londoni visszavágón, a spanyol csapat lesz a Manchester United ellenfele.

2021.04.29 17:10:25

Igaz, ez mindössze arra volt elég, hogy a londoniak csak egygólos hátrányból várhassák a Villarreal elleni visszavágót.

2021.04.29 20:06:43

Európa-liga P. K.

Az olaszok egy félidő után még vezettek, de aztán majdnem olyan sima meccs lett belőle, mint 14 éve...