El: a meccs napján nem lehet jegyet venni a Celtic–FTC-re

R. P.R. P.
2021.10.15. 14:58
Aki élőben szeretné megnézni a Celtic–Ferencváros labdarúgó Európa-liga-mérkőzést, annak október 19. előtt meg kell vennie a jegyét, máskülönben nem léphet be a stadion területére.

A skót parlament döntése értelmében bárkinek, aki tízezer főt meghaladó eseményt szeretne megtekinteni a helyszínen, annak rendelkezni kell egy igazolással, hogy megkapta a koronavírus elleni valamelyik oltóanyag mindkét dózisát.

„Azért, hogy az ezzel kapcsolatos ellenőrzés simán menjen, felfüggesztjük a jegyeladást a mérkőzés napján – áll a Celtic közleményében. – Aki jegyet szeretne venni, annak október 18-án ottani idő szerint délután 5-ig meg kell tennie. A jegyeket csak online lehet megvásárolni, de a meccs napján kedden online sem.”

Ha valaki Magyarországról szeretne kiutazni: „A házigazda összesen 279 darab jegyet biztosít a Ferencváros szurkolóinak, akik kétféleképpen juthatnak belépőhöz: személyesen megvásárolhatják Budapesten, a Groupama Aréna jegypénztárainál nyitvatartási időben (H.: zárva, K-P..: 10-18, Szo.: 9-13, kivéve mérkőzésnapon, V.: zárva) vagy online, a meccsjegy.fradi.hu-n. A jegyek ára 28 font, azaz 12 500 forint” – áll az FTC október 12-i közleményében, amely – további fontos tudnivalókkal – teljes terjedelmében itt olvasható.

EURÓPA-LIGA
3. FORDULÓ
OKTÓBER 19., KEDD

16.30: Celtic–FERENCVÁROS
OKTÓBER 21., CSÜTÖRTÖK
18.45: Real Betis–Bayer Leverkusen

A G-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Leverkusen 2 2 6–1 +5 6
2. Betis 2 2 7–4 +3 6
3. FERENCVÁROS 2 2 2–5 –3 0
4. Celtic 2 2 3–8 –5 0

 

Legfrissebb hírek

A holnap reménye – Galambos Dániel jegyzete

Labdarúgó NB I
6 órája

„Olyan nyugodt vagyok, mint egy teve” – Kubatov Gábor a Fradiváros körüli vizsgálatról

Labdarúgó NB I
7 órája

A Fradi öt éve nem látott pocsék rajt után a Vasas ellen javítana

Labdarúgó NB I
15 órája

Nagy Ádám visszatért a Ferencvároshoz – hivatalos

Labdarúgó NB I
17 órája

A Twenténél úgy vélik, nem volt sokkal jobb a Fradi, csak okosabb

Európa-liga
19 órája

Osváth Attila: Megvan a csapategység, mindenki tudja a dolgát

Európa-liga
21 órája

Borbély Balázs: Necces volt a vége, de a két meccs alapján megérdemelt a továbbjutás

Európa-liga
2026.07.30. 23:52

Ezek az együttesek várnak a magyar csapatokra a nemzetközi porondon – minden egy helyen a folytatásról

Európa-liga
2026.07.30. 22:46