Fél napon át elemezte a Fradi játékát a Plzen vezetőedzője

DUDUCZ TIBORDUDUCZ TIBOR
• Plzen
2025.02.10. 16:14
Fotó: Kovács Péter
A Ferencváros ellenfele az Európa-liga rájátszásában a cseh Viktoria Plzen. Míg a cseh csapat az Európa-ligában jól kezdte a 2025-es évet, a hazai bajnokságban felemásan szerepel: első tavaszi meccsén 2–1-es vereséget szenvedett Olomoucban, ezt követően 3–2-re megverte a Liberecet. A győztes meccset követő sajtótájékoztatón a plzeniek vezetőedzője, Miroslav Koubek szót ejtett a közelgő, Fradi elleni csatáról is.

„A múlt heti vereség után szükségünk volt a három pontra. Győztünk, így megfelelő mentális állapotban utazunk Budapestre” – kezdte sajtótájékoztatóját Miroslav Koubek.

A Viktoria 73 éves mestere elmondta, szinte vért izzadtak a meccsen. Kiemelte a csapat jelenlegi legnagyobb csillagát, Pavel Sulcot, aki a meccs legjobbja volt: rengeteget dolgozott, két asszisztot is jegyzet a szombati találkozón.

Koubek ezután rátért a Ferencváros elleni párharcra.

„Igyekeztünk feltérképezni az ellenfelünket. Pénteken fél napig analizáltam a magyar csapatot, annak ellenére, hogy szombaton fontos bajnoki meccsünk volt. Azt láttam, hogy a Ferencváros nagyon minőségi, technikás csapat” – mondta Miroslav Koubek.

 

Legfrissebb hírek

NB I: Ferencváros–Paks

Labdarúgó NB I
1 órája

Osváth Attila: Ismerem a paksi csatárokat, tudom, mit várhatok tőlük

Labdarúgó NB I
8 órája

Budaörsön botlott a Fradi, nyolc gólt vágott az Újpest a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
20 órája

Egy góllal nyert idegenben az FTC és a Balatonfüred is

Kézilabda
20 órája

NB I: Csank János szerint az ETO játssza a legjobb futballt

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:55

Az ETO legutóbb abban az évben tudta megverni a Debrecent, amikor negyedszer bajnok lett

Labdarúgó NB I
2026.04.24. 13:50

Szalai Gábor: Megvan a kupadöntő, most a bajnokságban nyomás alatt akarjuk tartani a győrieket

Labdarúgó NB I
2026.04.24. 09:18

Dupla Tízes: erre az FTC–ETO rivalizálásra volt szüksége a magyar futballnak!

Labdarúgó NB I
2026.04.23. 19:00
Ezek is érdekelhetik