El: A szünet után feszülten, sokat hibázva futballoztunk - Kis Károly

2011.06.30. 21:59
Címkék
Kis Károly, a Paks vezetőedzője elégedett csapata első félidőben mutatott teljesítményével, a szünet után azonban már több hibával futballozott a magyar bajnoki ezüstérmes. Mint ismert, a zöld-fehérek idegenben 1–0-ra legyőzték az andorrai UE Santa Colomát.

„Minden kezdet nehéz... Az első félidő nagy része úgy alakult, ahogy terveztük, gyorsan gólt szereztünk, majd sorra dolgoztuk – és hagytuk is – ki a helyzeteket. A szünet után már feszülten, többet hibázva futballoztunk, de a győzelmünk így is megérdemelt. Hiszem, hogy aki kijön a székesfehérvári visszavágóra, jó Paksot láthat majd" – mondta a Nemzeti Sportnak Kis Károly, a Paks vezetőedzője.

Legfrissebb hírek

Donald Trump adja át a trófeát a vb-győztesnek

Foci vb 2026
6 perce

Itt tekinthető meg Cristiano Ronaldo két gólja!

Foci vb 2026
14 perce

Kalidou Koulibaly a norvégok elleni teljesítményéről: Sokat hibáztam

Foci vb 2026
21 perce

Strandkézi-vb: Dániát is legyőzte, továbbjutott a magyar válogatott

Kézilabda
21 perce

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
28 perce

Portugália magabiztosan vezet Üzbegisztán ellen egy félidő után

Foci vb 2026
50 perce

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
55 perce

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
1 órája
Ezek is érdekelhetik