D. Á. 2021.07.26 23:54 Frissítve: 2021.07.29 18:06

Keddi sportműsor: Zalgiris–FTC BL-selejtező; férfi pólósaink a medencében

Hajnalban ismét úszóinkra figyelhetünk a tokiói olimpián: Kenderesi Tamás, Milák Kristóf és Hosszú Katinka is medencébe ugrik hajnali 5 óra előtt. Szintén korán kell kelni a női kéziseink Brazília elleni mérkőzésére. A férfi pólósaink délelőtt játszanak Japánnal, ezt élőben követhetik az NSO-n! Folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező is, az FTC a Zalgiris vendégeként szerepel visszavágón. Lesz még Ekl-selejtező és Puskás-Suzuki-kupa is a programban.

 

JÚLIUS 27., KEDD

TOKIÓ 2020, JÚLIUS 27., KEDD – A NAP MAGYAR SZEREPLŐI IDŐPONTOKKAL, RÉSZLETES PROGRAMMAL, ARANYÉRMESEKKEL, INFÓKÖZPONT – KATTINTSON IDE!

OLIMPIA A TV-BEN
M4 SPORT
2.00:
strandröplabda
3.00: tollaslabda
4.00: női kézilabda, Brazília–Magyarország
5.40: dzsúdó
6.55: tollaslabda, női hegyi kerékpár, lövészet, dzsúdó, tenisz
11.00: vízilabda, férfiak, Japán–Magyarország – élőben az NSO-n!
12.45: torna, női csapat, döntő
14.35: kézilabda, nők, Franciaország–Spanyolország
Szerda, 3.15: Olimpiai játékok, úszás
DUNA TV
6.30:
tenisz, kézilabda, vízilabda, röplabda, dzsúdó
12.15:
úszás
14.00:
tekvandó, strandröplabda
EUROSPORT1
5.30:
súlyemelés
7.00:
szlalom kajak-kenu
8.15:
műugrás
9.00:
szlalom kajak kenu
10.00:
súlyemelés
11.00:
ökölvívás
12.45:
torna
Szerda, 1.30:
evezés
Szerda, 3.30:
úszás
EUROSPORT2
6.00:
tenisz
15.45:
3x3-as kosárlabda

FŐBB VERSENYSZÁMOK

CSELGÁNCS
Női 63 kg (Özbas Szofi), Férfi 81 kg (Ungvári Attila)

KÉZILABDA
NŐK
6 csoportmeccs

KOSÁRLABDA
NŐK

4 csoportmeccs

LABDARÚGÁS
NŐK

6 csoportmeccs

SPORTLÖVÉSZET
10 m légpuska vegyes csapat (Péni István, Mészáros Eszter)

ÚSZÁS
férfi 200 m gyors, döntő (Németh Nándor), férfi 200 m pillangó, elődöntő (Milák Kristóf, Kenderesi Tamás), női 200 m vegyes, elődöntő (Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma), férfi 100 m gyors, előfutam (Németh Nándor, Szabó Szebasztián), női 200 m pillangó, előfutam (Hosszú Katinka, Kapás Boglárka) magyar váltó, előfutam (férfi 4x200 m gyorsváltó), férfi 800 m gyors, előfutam (Kalmár Ákos)

VÍZILABDA
FÉRFIAK

6 csoportmeccs

 

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
VISSZAVÁGÓ

18.00: HJK (finn)–Malmö FF (svéd)
18.00: Flora Tallinn (észt)–Legia Warszawa (lengyel)
18.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Omonia (ciprusi)
19.00: FK Zalgiris Vilnius (litván)–Ferencváros, Vilnius (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
17.45:
Inter Escaldes (andorrai)–Teuta (albán)
20.00: Buducsnoszt (montenegrói)–HB Tórshavn (feröeri)
20.00: Hibernians (máltai)–Folgore (San Marinó-i)

PUSKÁS-SUZUKI-KUPA
14.00: Budapest Honvéd–Sporting CP
15.45: CR Flamengo–KRC Genk
17.30: Puskás Akadémia–FK Csíkszereda  

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

2021.09.20 14:37:07

Egyéb egyéni CSILLAG PÉTER

„A forró húsleves, amelyet kapkodva kell megenni, nekem ez a futballal járó szent hevület.”

2021.09.20 10:21:39

Egyéb egyéni nemzetisport.hu

Megjelent a Túrázás magazin, 84 oldalon kínálunk érdekességeket a természetjárás világából.

2021.09.17 13:21:33

Egyéb egyéni KOHÁN GERGELY

Idén nyáron megszerezte karrierje 15. érmét: mind közül a legértékesebbet, az olimpiai aranyat.

2021.09.16 20:17:28

Egyéb egyéni S. TÓTH JÁNOS

A Dohában dolgozó muzsikus a katari fizetett nézőkről és a bravúrral szerzett Robben-fotóról.

2021.09.14 13:37:44

Egyéb egyéni B. D. K.

Az írek ketrecharcosa ezeken a képeken sem a szerénységéről tesz tanúbizonyságot.