I. SZ. 2021.08.02 23:25 Frissítve: 2021.08.03 23:21

Keddi sportműsor: folytatódnak az európai kupaküzdelmek

Éremesély kajak-kenuban, birkózásban és vitorlázásban is kedden a nyári olimpián, női vízilabdázóink a legjobb négy közé kerülésért játszanak. Európában folytatódnak a nemzetközi labdarúgó-kupaküzdelmek selejtezői.

 

AUGUSZTUS 3., KEDD

TOKIÓ 2020, AUGUSZTUS 3., KEDD – A NAP MAGYAR SZEREPLŐI IDŐPONTOKKAL, RÉSZLETES PROGRAMMAL, ARANYÉRMESEKKEL, INFÓKÖZPONT – KATTINTSON IDE!

FŐBB VERSENYSZÁMOK

OLIMPIA A TV-BEN

M4 SPORT
2.15:
kajak-kenu, birkózás, férfi kosárlabda (Szlovénia–Németország), férfi kézilabda (Svédország–Spanyolország)
7.10: vitorlázás, ökölvívás, női vízilabda (Spanyolország–Kína)
10.00: pályakerékpár
11.00: női vízilabda, Hollandia–Magyarország
12.45: birkózás, atlétika, torna, ökölvívás, férfi labdarúgás (Japán–Spanyolország), férfi kézilabda (Németország–Egyiptom)

DUNA
2.00:
atlétika, birkózás
6.40: férfi kosárlabda (Egyesült Államok–Spanyolország), műugrás, pályakerékpár, férfi labdarúgás (Mexikó–Brazília), birkózás
12.15: atlétika, birkózás, férfi kosárlabda (Ausztrália–Argentína)
EUROSPORT1
2.00:
atlétika
5.30: ökölvívás
8.00: műugrás
10.00: torna
12.15: atlétika
15.00: férfi röplabda, Lengyelország–Franciaország 
EUROSPORT2
1.50:
strandröplabda
3.00: férfi kosárlabda, Szlovénia–Németország
6.30: férfi kosárlabda, Spanyolország–Egyesült Államok
9.50: férfi labdarúgás, Mexikó–Brazília
12.50: férfi labdarúgás, Japán–Spanyolország
15.00: férfi kosárlabda, Ausztrália–Argentína

ATLÉTIKA
női gerelyhajítás, selejtező (Szilágyi Réka), férfi 1500 m (Szögi István), férfi 110 m gát, előfutam (Szűcs Valdó)

BIRKÓZÁS
férfi kötöttfogás 97 kg (Szőke Alex) – vigaszág, bronzmérkőzés, férfi kötöttfogás 77 kg (Lőrincz Tamás) – döntő; férfi kötöttfogás 67 kg (Korpási Bálint), férfi kötöttfogás 87 kg (Lőrincz Viktor), női 62 kg (Sastin Marianna) – nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő

KAJAK-KENU
elődöntők és döntők
női K–1 200 m (Lucz Dóra és Kárász Anna), férfi C–2 1000 m, férfi K–1 1000 m (Varga Ádám, Kopasz Bálint), női K–2 500 m (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra és Csipes Tamara, Medveczky Erika)

KÉZILABDA
FÉRFIAK

negyeddöntő

KOSÁRLABDA
FÉRFIAK

negyeddöntő

LABDARÚGÁS
FÉRFIAK

elődöntő

VITORLÁZÁS
finn, éremfutam (Berecz Zsombor)

VÍZILABDA
NŐK
negyeddöntő
Benne: Hollandia–Magyarország – élőben az NSO-n!

 

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.00:
Malmö (svéd)–Rangers FC (skót)
19.00: Sparta Praha (cseh)–Monaco (francia)
20.00: CFR (Kolozsvár, romániai)–Young Boys (svájci)
20.00: Genk (belga)–Sahtar Doneck (ukrán)
20.00: PSV (holland)–Midtjylland (dán)
21.00: Olympiakosz Pireusz (görög)–Ludogorec (bolgár)
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Sheriff Tiraspol (moldovai)

EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
19.00:
Neftci (azeri)–Helsinki (finn)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.45:
Bohemians (ír)–PAOK (görög)
20.45: Linfield (északír)–Fola Esch (luxemburgi)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS KIEMELT ESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1151 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Washington
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport2, 10.00 és 17.30-tól)
Benne: Udvardy Panna–Ana Bogdan (román, 3.) és Jani Réka–Jaqueline Adina Cristian (román)
WTA-torna, San José (Tv: Digi Sport1, 4.00 és 21.00-tól)

2021.09.25 09:48:37

Egyéb egyéni NÉMETH ANDREA

Olyan egyetemet szeretne, amely a világ sportjában ismert és elismert intézmény.

2021.09.24 15:15:09

Egyéb egyéni B. D. K.

Valerie Loureda ketrecharcos egyáltalán nem szégyenlős, a képeiért pedig odavannak a követői.