Búvárúszó-vb: döntőbe jutottak az újdonsült magyar világbajnokok

2011.08.03. 13:03
Címkék
Senánszky Petra és Kanyó Dénes is döntős a 16. uszonyos és búvárúszó világbajnokság 5. napján. Senánszky 50 méteres uszonyos gyorsúszásban lett finalista, Kanyó pedig 200 méteres uszonyos úszásban jutott a legjobb közé Hódmezővásárhelyen.

Senánszky Petrán kívül lesz még egy magyar az 50-es távon: Stier Lilla az ötödik időt úszta, Kanyó számában Dimák Dávid a 20. lett.

A férfi 200-as uszonyos gyorsúszásban Szenes Mátyás a 3., míg Balog Gábor a 4. idővel kvalifikálta magát az esti fináléba. Női 800 méteres búvárúszásban Lábodi Laura a 12, Kovács Zsófia a 13. lett, a női 50 méteres uszonyos úszásban Székely Lilla kilencedikként, Károlyi Csilla holtversenyben tizedikként zárt.

A 4x100-as uszonyos váltóink közül a Székely Lilla, Debreczeni Hajnalka, Kovács Zsófia, Károlyi Csilla, alkotta csapat a döntőbe jutott, míg a Danyi Gábor, Kövy Bence, Dimák Dávid, Németh Dávid kvartett lemaradt az esti programról.

Legfrissebb hírek

Tour de Hongrie: Valter mellett Feldhoffer is bekerült a Bahrain keretébe

Kerékpár
10 perce

„Dolgozott bennem a dac” – Kovács Patrik visszaszerezte helyét az MTK kezdőjében

Labdarúgó NB I
32 perce

A hatodik helyezés is Bajnokok Ligáját érhet a Premier League-ben – mutatjuk, hogyan

Angol labdarúgás
34 perce

A szerencsés vesztesként főtáblás Udvardy Panna döntő szettben jutott tovább Madridban

Tenisz
40 perce

Szabados Noémi a vigaszágra vár, Bognár Erika kiesett Tiranában

Birkózás
1 órája

Eldőlt: a Fradi volt edzője ősszel nem tér vissza Magyarországra hazája kapitányaként

Minden más foci
1 órája

Meglepőt húzhat a Real Madrid, német edző válthatja Arbeloát a kispadon – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
1 órája

Dénes Vilmos: Remélem, hogy az élvonalban több lehetőséget kapok

Légiósok
2 órája
Ezek is érdekelhetik