Küzdősport: Európa-bajnok lett a magyar férfi kendócsapat

MTI MTIMTI MTI
2011.05.08. 12:40
Címkék
A magyar férfi kendócsapat aranyérmet nyert a Gdyniában zajló Európa-bajnokságon.

A küldöttség vasárnapi tájékoztatása szerint a Dubi Sándor, Dubi Attila, Babos Gábor, Váradi Ábel, Tóth Balázs összeállítású együttes a döntőben az olasz válogatottat verte meg, amelytől korábban kikapott a csoportküzdelmek során.

A magyar férfi csapat ezzel immár kétszeres Eb-győztesnek mondhatja magát.

Legfrissebb hírek

Edin Dzeko 150. válogatott mérkőzésén lépett pályára

Foci vb 2026
1 perce

Így állunk most a továbbjutók terén

Foci vb 2026
5 perce

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
8 perce

A spanyol titok nyomában – Farkas Norbert publicisztikája

Spanyol labdarúgás
12 perce

A bakelit varázsa – Malonyai Péter jegyzete

Foci vb 2026
12 perce

Svájc győzelemmel csoportelső, Kanada is továbbment, Bosznia-Hercegovina még reménykedhet

Foci vb 2026
32 perce

Neymar csak a kispadon a braziloknál, Clarke új belső védőt küld pályára a sorsdöntő meccsen

Foci vb 2026
32 perce

Svájc nyerte a B-csoportot, de Kanadának is összejött a történelmi továbbjutás

Foci vb 2026
33 perce
Ezek is érdekelhetik