Vívás: újabb ezüstérem

2006.05.06. 19:05
Címkék
A tőröző Knapek Edina újabb magyar ezüstérmet szerzett a Szentpétervárott rendezett Világkupa-versenyen.
Nemcsik Zsolt aranyérme, a párbajtőröző Imre Géza ezüstje és Boczkó Gábor bronza után újabb magyar vívó szerzett érmet szombaton, most az oroszországi Világkupa-versenyen. Ezúttal Knapek Edina lett Szentpétervárott a második.

A végig remekül versenyző Knapeket csak a döntőben állította meg a lengyel Sylwia Gruchala. Ő is csak minimális különbséggel nyerte meg a finálét, hiszen csak 7-6-ra tudott felülkerekedni.

Ugyanitt Mohamed Aida és Ulylaki Virginie a legjobb 16 közé jutott, utóbbit szintén Knapek búcsúztatta a nyolcaddöntőben. Varga Gabriella már korábban befejezte szereplését, miután kikapott Mohamedtől.
Legfrissebb hírek

Francia válogatott középpályást nézett ki a Man. City; Mourinhónak nem kellene Yamal – csütörtöki transzferhíradó

Minden más foci
17 perce

Fizetésképtelenné nyilvánítási eljárás indult a kolozsvári CFR ellen

Minden más foci
36 perce

Kiéleződhet a harc a Holland Nagydíjon – új fejezet kezdődik a bajnokságban?

F1
1 órája

Férfi vízilabda: Horvátországból Isztambulba igazolt Német Toni

Vízilabda
1 órája

Életre szóló szerelmek – Hosszú Kávé Erox Martinivel

Képes Sport
1 órája

Együttműködik a Bayern München és az NHL

Német labdarúgás
2 órája

Tollaslabda: megvan az első magyar győzelem a tatabányai U19-es Eb-n

Utánpótlássport
2 órája

Női kézilabda El: Debrecen megrendezné a négyes döntőt

Kézilabda
2 órája