Vívás: újabb ezüstérem

2006.05.06. 19:05
Címkék
A tőröző Knapek Edina újabb magyar ezüstérmet szerzett a Szentpétervárott rendezett Világkupa-versenyen.
Nemcsik Zsolt aranyérme, a párbajtőröző Imre Géza ezüstje és Boczkó Gábor bronza után újabb magyar vívó szerzett érmet szombaton, most az oroszországi Világkupa-versenyen. Ezúttal Knapek Edina lett Szentpétervárott a második.

A végig remekül versenyző Knapeket csak a döntőben állította meg a lengyel Sylwia Gruchala. Ő is csak minimális különbséggel nyerte meg a finálét, hiszen csak 7-6-ra tudott felülkerekedni.

Ugyanitt Mohamed Aida és Ulylaki Virginie a legjobb 16 közé jutott, utóbbit szintén Knapek búcsúztatta a nyolcaddöntőben. Varga Gabriella már korábban befejezte szereplését, miután kikapott Mohamedtől.
Legfrissebb hírek

Videó: így ünnepelte történelmi továbbjutását az öltözőben Dél-Afrika

Foci vb 2026
3 perce

Ochoa megelőzte Rafa Márquezt, Mexikó 12 éve remek első félidőket játszik

Foci vb 2026
37 perce

13 hely elkelt, 19 még kiadó az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
37 perce

Guillermo Ochoa: Emelt fővel távozom, mert tudom, hogy mindent megtettem ezért a válogatottért

Foci vb 2026
37 perce

Mateo Chávez és Thapelo Maseko is begyűjtött egy meccs embere címet

Foci vb 2026
44 perce

Videón Dél-Afrika továbbjutást érő találata és a mexikói gála

Foci vb 2026
1 órája

Három a mexikói igazság: történelmi csoportkör és Ochoa-ünnep az Azték Stadionban

Foci vb 2026
1 órája

Mexikó háromgólos győzelemmel csoportelső, Dél-Afrika pedig Dél-Korea legyőzésével második

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik