Férfi röplabda: két győzelem, egy vereség a macedóniai tornán

Vágólapra másolva!
2011.08.22. 08:56
Címkék
A házigazdák együttese elleni 3:1-es győzelemmel búcsúzott a négycsapatos macedóniai tornától a magyar férfi röplabda-válogatott, ezzel a harmadik helyen végzett.

A hazai sportági szövetség tájékoztatása szerint Dávid Csanád és Kecskeméti Péter vírusos fertőzés miatt nem tudta vállalni a játékot a vasárnapi mérkőzésen.

A magyarok pénteken a házigazdák B-csapatát 3:0-ra megverték, majd szombaton ugyanennyire kikaptak a dánoktól.

„Úgy néz ki, hogy körvonalazódik a kezdőcsapatunk a lettek elleni mérkőzésre. Nagyon fontos lesz, hogy pénteken mindenki ugyanolyan jó teljesítményt hozzon, amilyet ma láttunk” – értékelt Kántor Sándor szövetségi kapitány utalva az olimpiai előselejtező-mérkőzésre.

FÉRFI RÖPLABDA
FELKÉSZÜLÉSI TORNA, MACEDÓNIA
3. FORDULÓ
Magyarország–Macedónia 3:1 (16, 23, –15, 22)
A végeredmény: 1. Macedónia 6 pont (7:4), 2. Dánia 6 (7:4), 3. Magyarország 6 (6:4), 4. Macedónia B 0
Legfrissebb hírek

Wimbledon: Thompson sérülése miatt negyven perc kellett Fritznek a továbbjutáshoz, Hacsanov simán verte lengyel ellenfelét

Tenisz
35 perce

Triatlonfesztivál: négy magyar érem a junior Európa-kupában

Egyéb egyéni
37 perce

Musialát hamarosan megműtik Münchenben

Klub-vb
40 perce

Orbán Viktor: Varga Zoli a sztratoszféra Szoboszlaihoz képest is

Labdarúgó NB I
1 órája

Gyökeres mindenben megegyezett az Arsenallal – sajtóhír

Angol labdarúgás
1 órája

F1, Brit Nagydíj, verseny

F1
1 órája

Vízilabda: bajnok lett a Barcelonetával a 14 éves Toma Kornél

Utánpótlássport
1 órája

Távlovagló ob: Bugacon négy távon versenyeztek a lovasok

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik