Röplabda: nehéz ellenfelet kapott a Vasas a női Challenge-kupában

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2011.06.25. 15:56
Címkék
Rendkívül kemény ellenfelet kapott a magyar bajnoki ezüstérmes Vasas női röplabdacsapata a Challenge-kupában: az azeri Lokomotiv Baku otthonába utazik a sorozat második fordulójában.

Az európai szövetség szombati luxemburgi sorsolásán az is kiderült, hogy az Újpest az első körben a Balkán-kupa győztesével találkozik majd.

Az azeri klubot 2008-ban alapították, de az elmúlt idényben már a kontinens legjobbjai közé tartozott. Olyan világ-, illetve Európa-szerte ismert röplabdázók játszottak a csapatban, mint az orosz Goncsarova, Safronova, Parhomenko, Gogyina, az olasz Gioli, illetve az amerikai légiósok, Nancy Metcalf, Kristin Richards és Nicole Davis.

A Challenge-kupa első fordulóját novemberben, a második kört decemberben rendezik.

Legfrissebb hírek

Vasárnapi sportműsor: folytatódik a wimbledoni tenisztorna, Brit Nagydíj Silverstone-ban

Minden más foci
13 perce

Méh, kutya, drón, pánik – félbeszakadt futballmeccsek nyomában; Szabó László: Humort és derűt tanultam a parasportolóktól

Egyéb egyéni
16 perce

Ökölvívó ob: soha rosszabbat, irány Liverpool!

Ökölvívás
22 perce

Gyémánt Liga: Chebet történelmi világcsúcsot futott női 5000 méteren

Atlétika
40 perce

Későn ébredt a címvédő, a franciák nyerték a halálcsoport rangadóját a női Eb-n

Minden más foci
1 órája

NB II-es felkészülés: négy gólt szerzett a Honvéd, a Vasas is simán győzött, a Videoton a BVSC-t verte meg

Labdarúgó NB II
1 órája

Kifürkészhetetlenül – Ballai Attila publicisztikája

Minden más foci
1 órája

Felkészülés: a Paks négygólos vereséggel zárta az edzőtábort

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik