BL: az albánok kérik a drukkereket, ne borítsák tűzbe a lelátót

2012.07.16. 10:22
Az albán Skënderbeu képviselői hivatalos közleményben kérték a drukkereket: tartsák be az UEFA előírásait, és tartózkodjanak mind a pirotechnikai eszközök használatától, mind a rasszista, illetve sértő transzparensek kifüggesztésétől a DVSC-Teva elleni, keddi (20.30, tv: m1) Bajnokok Ligája-selejtezőn.

„Már most kitűnő a hangulat a városban, és fantasztikus atmoszférára számítunk az első meccsen. Ezért is ragadom meg az alkalmat, hogy megkérjem a drukkereket a megfelelő viselkedésre” – nyilatkozta Ilir Përmeti technikai igazgató.

A Skënderbeu már „beszedett” egy hivatalos figyelmeztetést az UEFA-tól, ugyanis a 2011-es, APOEL elleni mérkőzésen nem bírtak magukkal a szurkolók – egy következő rendbontás súlyosabb büntetést, akár pályabezárást is érhet. A Skënderbeu Stadionba eddig 6000 jegyet adtak el, leszámítva a debreceni tábornak félretett belépőket (200) és a helyi VIP-jegyeket (körülbelül 300, helyi üzletemberek és politikusok is jelezték, hogy kilátogatnának).

 

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: negyeddöntőket játszanak az utánpótlás Magyar-kupában

Utánpótlássport
7 órája

Nem csitul a Vinícius körüli balhé: a rasszizmussal megvádolt játékos elmondta, miért takarta el az arcát

Spanyol labdarúgás
23 órája

Kiderült, hány mérkőzést hagy ki a ZTE ellen kiállított Ibrahim Cissé

Labdarúgó NB I
2026.02.17. 18:28

Hetvenedszer lesz Debrecen vendége a bokszvilág

Ökölvívás
2026.02.17. 15:53

Labdarúgás: egy gól, egy piros a fiataloktól az NB I 22. fordulójában

Utánpótlássport
2026.02.17. 09:00

Közel volt a pontszerzéshez, de kikapott a DVSC Besztercén a női kézilabda BL-ben

Kézilabda
2026.02.15. 17:33

Labdarúgás: legyőzte Írországot az U17-es válogatott Spanyolországban

Utánpótlássport
2026.02.14. 17:16

Szélesi Zoltán: Most minden lila! A győzelem mindenekfelett áll

Labdarúgó NB I
2026.02.14. 07:42
Ezek is érdekelhetik