PL: NL-győztes francia lehet a Newcastle egyik nagy fogása

Vágólapra másolva!
2021.11.12. 08:30
null
Adrien Rabiot a Newcastle United első nagy fogása lehet az új érában (Fotó: AFP)
Adrien Rabiot már a téli átigazolási időszakban a Newcastle Unitedhez szerződhet – számolt be a Tuttosport. Az olasz lap szerint a Juventusnál nem ragaszkodnak a 25 éves francia futballistához, aki megfelelő ajánlat ellenében így kipróbálhatná magát a Premier League-ben.

 

A Nemzetek Ligája-győztes, 22-szeres francia válogatott játékos mellett a walesi Aaron Ramsey neve is szóba került a Newcastle Unitednél. Mind a ketten a Juventusban futballoznak jelenleg, ám ebben az idényben (különösen Ramsey) nem számítanak alapembernek.

Mint ismert, október 7-én hivatalossá vált, hogy a szaúd-arábiai állami befektetési alap (PIF) 80 százalékos részesedést szerzett a Newcastle Unitedben.

Az angol klubbal azóta egyre-másra hozzák hírbe a jó nevű futballistákat, korábban az FC Barcelona brazilja, Coutinho, illetve a Bayern német válogatott védője, Niklas Süle is szóba került a Premier League-ben jelenleg utolsó előtti helyen álló csapattal kapcsolatban.

 

 

Legfrissebb hírek

A Chelsea bejelentette Gittens érkezését – hivatalos

Német labdarúgás
8 órája

Bejelentették, hol folytatja pályafutását Kyle Walker

Angol labdarúgás
10 órája

„Energikus, nagyon atletikus, remekül fog illeszkedni a Liverpoolba” – Kerkez Milost méltatta a bournemouthi újságíró

Légiósok
2025.07.04. 17:57

„A mosolyodat, a játék iránti szeretetedet sosem feledjük” – Szoboszlai elbúcsúzott Diogo Jotától

Angol labdarúgás
2025.07.03. 16:34

A Chelsea bejelentette a Brighton braziljának megszerzését

Angol labdarúgás
2025.07.02. 15:21

Fontos változások a Liverpool stábjában, ez Pécsi Ármint is érinti

Angol labdarúgás
2025.07.02. 13:28

A Liverpool Szoboszlai Dominik szerződtetéséről posztolt

Angol labdarúgás
2025.07.02. 11:55

Kerkez Milos érzelmes üzenettel búcsúzott el a Bournemouthtól

Légiósok
2025.07.01. 16:33
Ezek is érdekelhetik