Liverpool: úgy tűnik, Thiago Alcantara hetekig nem játszhat

K. Zs.K. Zs.
2022.08.09. 13:33
null
Thiago Alcantara (balra) a Fulham elleni kényszerű csere pillanataiban (Fotó: AFP)
A Liverpool valószínűleg hetekig nem számíthat spanyol válogatott labdarúgójára, Thiago Alcantarára, akit a hétvégi bajnoki nyitányon térdsérülés miatt le kellett cserélni.

 

A héten vár még egy tüzetes vizsgálat Thiago Alcantarára, ám a Liverpool szakmai stábja úgy számol, hogy azon nem mutatnak ki az eddig diagnosztizáltnál súlyosabb sérülést, és a 31 éves játékosnak valóban csak néhány hetet kell kihagynia – írja a BBC.

Mint ismert, a Liverpool a Fulham elleni idegenbeli 2–2-vel nyitotta a Premier League 2022–2023-as kiírását, Thiago Alcantarát az 51. percben kellett lecserélni.

A Liverpool középpályája már a nyitányon is foghíjas volt, hiszen Curtis Jones és Alex Oxlade-Chamberlain szintén sérült.

A „vörösök” a következő fordulóban (hétfőn) a Crystal Palace-t fogadják, aztán következik a Manchester United (i), a Bournemouth (o) és a Newcastle (o), majd szeptember 3-án az Everton elleni városi derbi a Goodison Parkban.

Legfrissebb hírek

Hosszabbított, minden idők legjobban fizetett Arsenal-játékosa lett Bukayo Saka

Angol labdarúgás
13 órája

Arteta az Arsenal újabb pofonja után: Semmit sem mutattunk abból, ami a bajnoki címhez kell

Angol labdarúgás
23 órája

Az Arsenal a 94. percben kapott góllal bukott pontokat az utolsó Wolves ellen az előrehozott bajnokin

Angol labdarúgás
2026.02.18. 23:06

Kinevezték a Nottingham új vezetőedzőjét – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.02.15. 13:22

Premier League: hosszabbított a Brentford brazil gólzsákja

Angol labdarúgás
2026.02.13. 11:12

Botlott az Arsenal, négypontosra csökkent az előnye a Manchester City előtt

Angol labdarúgás
2026.02.12. 22:58

Dupla Tízes: Szoboszlai Dominik a világ legjobb szabadrúgáslövője?

Angol labdarúgás
2026.02.12. 17:58

Végleg Tóth Alexéket erősíti a Real Madrid nevelése – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.02.12. 10:55
Ezek is érdekelhetik