Leicester City: távozik a bajnokcsapat alapembere, a kapitány visszavonul

R. B.R. B.
Vágólapra másolva!
2021.05.21. 13:01
null
Wes Morgan visszavonul (Fotó: AFP)
Az angol élvonalbeli Leicester City a hivatalos honlapján bejelentette, hogy az idény végén Wes Morgan visszavonul, Christian Fuchs pedig elhagyja a klubot.

 

 

Wes Morgan a 2011–2012-es idényben érkezett az akkor még a Championshipben szereplő Leicesterhez. A 37 esztendős jamaicai válogatott védő 324 tétmérkőzésen játszott a Cityben, amellyel 2014-ben és 2016-ban bajnoki címet nyert (előbb a másodosztályban, majd a Premier League-ben), az idén pedig aranyérmes lett az FA-kupában.

Távozik a klubtól Christian Fuchs. A 35 éves osztrák balhátvéd 2015 nyarán szerződött a Leicester Cityhez. Első idényében alapember lett az élvonalban bajnoki címet szerző együttesben. Fuchs 152 találkozón lépett pályára a Leicesterben.



 

Legfrissebb hírek

Wayne Rooney: Szalah teljesen tönkreteszi a liverpooli örökségét

Angol labdarúgás
1 órája

A busz alatt – Deák Zsigmond jegyzete

Angol labdarúgás
14 órája

Londoni derbit nyert meg a Palace, feljött a negyedik helyre; a Brighton a 91. percben mentett pontot

Angol labdarúgás
18 órája

Szalah szerint a Liverpool „busz alá lökte” őt, az utolsó meccsei jöhetnek

Angol labdarúgás
Tegnap, 8:49

Szoboszlai Dominik: Mindenki kérdezze meg magától otthon, mindent megtett-e, amit tudott

Angol labdarúgás
2025.12.06. 22:34

Videó: tökéletes befejezés – Szoboszlai Dominik góljával vezetett újra a Liverpool a Leeds ellen, egy ideig...

Angol labdarúgás
2025.12.06. 20:33

Hiába Szoboszlai gólja, a Leeds a 96. percben kiegyenlített a Liverpool ellen

Angol labdarúgás
2025.12.06. 20:33

Percek alatt lerendezte a Sunderlandet a City, már csak két pontra van az Arsenaltól

Angol labdarúgás
2025.12.06. 18:00
Ezek is érdekelhetik