Az Arsenal dán válogatott középpályással erősített – hivatalos

P.  GY. B. P. GY. B.
Vágólapra másolva!
2025.07.10. 13:32
Christian Nörgaard (középen) az Arsenalnál folytatja (Fotó: Getty Images)
Az Arsenal labdarúgócsapata saját hivatalos oldalain jelentette be, hogy szerződtette a Brentfordtól Christian Nörgaardot.

Christian Nörgaard hat év, 196 tétmérkőzés, 13 gól és 18 gólpassz után hagyja ott a Brentfordot, a középpályás érkezését csütörtökön bejelentette az Arsenal.

Nörgaard a Lyngbyben kezdte felnőtt karrierjét, majd egy rövid hamburgi légióskodás után visszatért Dániába, ezúttal a Bröndbyhez. 2018-ban a Fiorentinához, egy évvel később pedig a Brentfordhoz igazolt. A dán A-válogatottban 35-ször játszott.

A klub nem számolt be a szerződés hosszáról, csak azt közölte, hogy az új szerzemény a 16-os mezszámot kapja. 

Az Arsenal középső középpályásai közül már távozott Jorginho, aki Brazíliában folytatja, míg Thomas Partey szerződését várhatóan nem hosszabbítja meg a klub. Erre a posztra az Arsenal korábban már megszerezte Martín Zubimendit a Real Sociedadtól.

 

 

Legfrissebb hírek

Kazincbarcikára igazolt az örmény labdarúgó-válogatott csapatkapitánya – hivatalos

Labdarúgó NB I
2 órája

Szoboszlai, Kerkez és Pécsi is lerótta kegyeletét Diogo Jota előtt

Légiósok
5 órája

Győrből érkezett korosztályos válogatott a Kecskeméthez

Labdarúgó NB II
8 órája

A Videotonnál folytatja az Újpest középpályása – hivatalos

Labdarúgó NB II
9 órája

Egyes hírek szerint Matheus Saldanha már átesett az orvosin, új csapata hamarosan bejelentheti

Labdarúgó NB I
11 órája

Az Arsenal lemond Gyökeresről?; Dzeko és Immobile is visszatért Olaszországba – csütörtöki transzferhíradó

Minden más foci
12 órája

Spanyolországba és Belgiumba adja kölcsön egy-egy játékosát az MTK – NS-infó

Labdarúgó NB I
23 órája

A CFR több millió euróból, a Paks ingyen igazolható játékosokból építkezik

Európa-liga
Tegnap, 18:22
Ezek is érdekelhetik