Liverpool: Jürgen Klopp elmondta, mikor térhet vissza Szoboszlai Dominik

M. B.M. B.
2024.01.19. 16:12
Liverpool Training Session
Szoboszlai Dominik vélhetően a Fulham ellen tér majd vissza (Fotó: Getty Images)
Az AFC Bournemouth elleni bajnoki mérkőzést megelőző sajtótájékoztatón beszélt a jelenleg sérült játékosok, így Szoboszlai Dominik visszatéréséről Jürgen Klopp, az angol élvonalban (Premier League) érdekelt Liverpool FC menedzsere. A német szakember világossá tette, hogy egyik játékos sem lép pályára a Kerkez Milost foglalkoztató együttes ellen.

„Jól halad a felépülésük, de még nem állnak készen arra, hogy játsszanak. Mindannyian a helyes irányba haladnak, és egyesek már a csapattal edzhetnek a jövő héten. A Bournemouth ellen még senki nem fog visszatérni, de a Fulham ellen már változhat a helyzet. Trent, Dom és Robbo is közel áll a visszatéréshez, de a hétvégi meccsen még nem léphetnek pályára” – mondta Jürgen Klopp.

Mint ismert, Szoboszlai Dominik a Newcastle United elleni bajnokin sérült meg még a hónap elején, s eredetileg csapata két kupameccsét kellett kihagynia. 

 

 

Legfrissebb hírek

Úgy tűnik, Konaté nem megy sehová, inkább marad Liverpoolban

Angol labdarúgás
2026.04.20. 18:39

Liverpooli lábnyomok: Szoboszlai újra hős volt, zsebben a BL-indulás?

Angol labdarúgás
2026.04.20. 16:12

„Nincs igazán előrelépés...” – hosszabbít-e Szoboszlai Liverpoolban?

Légiósok
2026.04.20. 11:05

Slot a kései gólnak örült, Moyes szerint a futball kegyetlen – így látták a liverpooli derbit az érintettek

Angol labdarúgás
2026.04.20. 10:51

Szoboszlai a 100. PL-meccsén a 100. percben adott gólpasszt, a Liverpool megnyerte a városi derbit

Angol labdarúgás
2026.04.19. 17:02

Különleges meccsen jön Szoboszlai Dominik 100. bajnokija

Angol labdarúgás
2026.04.19. 10:00

A Real Madrid sem tehet mindig csodát... – Bajnokok Ligája-kibeszélő

Bajnokok Ligája
2026.04.16. 18:36

„El kell lazulnunk, nem szabad éreznünk a nyomást” – Declan Rice a City-meccs előtt

Angol labdarúgás
2026.04.16. 17:29
Ezek is érdekelhetik