FA-kupa: Szoboszlai gólpasszal tért vissza a Liverpoolba – videó

D. S. B.D. S. B.
2024.01.28. 17:05
Szoboszlai Dominik gólpasszal tért vissza a Liverpoolba (Fotó: Getty Images)
Visszatért az angol élvonalbeli Liverpoolba combsérülése után a magyar válogatott csapatkapitánya, Szoboszlai Dominik, aki néhány perccel azután, hogy pályára lépett, rögtön gólpasszt adott a szintén csereként beálló Virgil van Dijknek.

 

Mint ismert, Szoboszlai Dominik még a Liverpool Newcastle elleni január 1-i bajnokiján szenvedett combsérülést, amely után csak most, a másodosztályú Norwich elleni FA-kupa-nyolcaddöntőben tért vissza, Jürgen Klopp az 55. percben küldte pályára Andrew Robertsonnal és Virgil van Dijkkal együtt.

A magyar válogatott középpályásnak és a holland belső védőnek sem kellett sok idő az első villanáshoz, nyolc perccel pályára lépésük után jobb oldali szögletből összehozták a Liverpool negyedik gólját – Szoboszlai beadásából Van Dijk fejelt a vendégek kapujába.

A MÉRKŐZÉSRŐL IDE KATTINTVA OLVASHAT!

 

Legfrissebb hírek

Andy Robertson az idény végén távozik a Liverpooltól – hivatalos

Angol labdarúgás
5 órája

Liverpooli lábnyomok: osztálykülönbség a PSG javára a BL-ben

Bajnokok Ligája
8 órája

„Minden meccsen hibázik” – Konatét pécézte ki Carragher a PSG-meccs után

Bajnokok Ligája
13 órája

„Az Anfieldben nem csak tizenegyen leszünk” – Szoboszlai Dominik bízik a Liverpool fordításában

Bajnokok Ligája
Tegnap, 0:27

„Szomorú” – a PSG-játékosok nem elégedettek, szerintük jobban ki kellett volna tömniük a Liverpoolt

Bajnokok Ligája
Tegnap, 0:03

Két gólt lőtt a PSG a Liverpoolnak, Szoboszlaiék igen nehéz helyzetből várhatják a hazai visszavágót

Bajnokok Ligája
2026.04.08. 22:55

Szoboszlai és Kerkez is kezd a Liverpoolban a PSG elleni BL-negyeddöntő odavágóján

Bajnokok Ligája
2026.04.08. 19:56

Vitinha: Nem mi vagyunk az egyértelmű esélyesek

Bajnokok Ligája
2026.04.08. 13:35
Ezek is érdekelhetik