Leicester: eladományozták az elhalasztott meccsre készült szendvicseket

2021.12.16. 22:18
null
Jótettet hajtottak végre a leicesteriek (Fotó: AFP)
Mint ismert, a Leicester City és a Tottenham bajnokiját nem tudták megtartani az eredeti, ma estére kiírt időpontban koronavírus-fertőzések miatt. A hazaiak 400 szendvicscsomaggal készültek a büfékben a Spurs vendéglátására, azonban a Twitter-oldalukon leszögezték, az étel nem megy pocsékba, a városban működő jótékonysági szervezeteknek adományozták.

 

Múlt héten a Tottenham volt az első az angol klubok közül, amely halasztást kért a meccseire, mert több mint egy tucat játékos és stábtag teszteredménye lett pozitív. A Spurs sem a Rennes elleni, múlt csütörtöki Európa-konferencialiga-meccsére, sem a Brighton elleni hétvégi bajnokijára nem tudott kiállni.

A Leicester elleni meccs halasztása nemcsak a Spurs, hanem a hazai csapat helyzete miatt is levegőben lógott. Brendan Rodgers együttese az előző két tétmeccsén szintén tartalékos összeállításban szerepelt, ott az első, múlt csütörtöki hírek legalább nyolc fertőzöttről szóltak. Tegnap este már kilenc fertőzöttet említett a menedzser.

A „rókák” a hivatalos Twitter-oldalukon számoltak be arról, hogy a koronavírusos megbetegedések miatt elhalasztott bajnokira előkészített szendvicseket eladományozták.

 

Legfrissebb hírek

Tudor a Tottenham veresége után: Most jobban bízom a sikerünkben, mint a meccs előtt

Angol labdarúgás
10 órája

Kiállítás után összeomlott a Spurs a Palace ellen, szurkolói már a szünet előtt elindultak haza

Angol labdarúgás
17 órája

„A saját szabályaik szerint játszanak” – Fabian Hürzeler az Arsenalról

Angol labdarúgás
21 órája

Óriási összeget, a bevételének közel felét elbukhatja a Spurs, ha kiesik a Premier League-ből

Angol labdarúgás
23 órája

Szoboszlaié lehet február legszebb gólja a Premier League hivatalos honlapján is

Angol labdarúgás
Tegnap, 14:51

Változás az angol futballban: jövőre már más lesz a Premier League-ért kiírt rájátszás

Angol labdarúgás
Tegnap, 12:53

Potya góllal nyert az Arsenal, és duplán örülhet, miután csak ikszelt a Manchester City

Angol labdarúgás
2026.03.04. 22:36

Csökkentették Maguire felfüggesztett börtönbüntetését, a játékos ismét fellebbez

Angol labdarúgás
2026.03.04. 17:46
Ezek is érdekelhetik