Arsenal: megegyeztek Santi Cazorlával, 20 millió euróért érkezhet a szélső

2012.07.24. 13:23
Címkék
A mértékadó The Guardian értesülései szerint a Málaga játékosa, Santi Cazorla szóban megegyezett az Arsenallal, s ha a két klub is megállapodik egymással az átigazolási díjban, a spanyol játékos a londoniaknál folytatja pályafutását.

Az angol újság úgy tudja, hogy az Arsenal 20 millió eurót kínált a szélsőért, akinek a szerződésében 45 milliós kivásárlási ár szerepel. Mivel azonban a spanyol egyesület anyagi gondokkal küzd, könnyen lehet, hogy ennyiért is elengedik a játékost.

Legfrissebb hírek

Littler történelmi rekordokat állít fel a darts World Matchplayen

Egyéb egyéni
1 órája

Kristoffer Zachariassen: Vissza akarjuk szerezni a bajnoki címet!; Idén is meglepetés a hungaroringi időmérőn: Norrisé a rajtelsőség

E-újság
2 órája

Aranyláz a Mecsekalján – Pucz Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2 órája

Fő a jókedv! – Malonyai Péter jegyzete

Minden más foci
2 órája

Vasárnapi sportműsor: Paks–FTC, DVSC–PAFC, Vasas–ETO FC, vízilabda-vk-döntő a görögök ellen

Minden más foci
2 órája

Jacobacci: Együtt tudunk élni ezzel az eredménnyel, a játékkal pedig kifejezetten elégedettek lehetünk

Labdarúgó NB I
2 órája

A PSG után a Real Madrid is megegyezett Yan Diomandéval, már csak a Leipziggel kell dűlőre jutni – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
3 órája

Pontmentéssel tért vissza a Honvéd – Baki a 88. percben egyenlített

Labdarúgó NB I
4 órája