8 Cikk
Archiv cikkek
2009.08.02. 23:25

Nincs ok búslakodni

A férfi négyszáz méteres vegyes úszás döntőjében két magyar is rajtkőre léphetett a római világbajnokság záró napján. S bár talán mindannyian fényesebb éremben bizakodtunk, Cseh László végül a harmadik, míg Kis Gergő az ötödik helyen végzett a fináléban.
2009.08.02. 00:08

Aranyos vasárnap lehet

Ha minden jól alakul, igazán szép lehet az úszó-világbajnokság záró napja magyar szempontból, hiszen 400 méter vegyesen a nőknél Hosszú Katinka, a férfiaknál Cseh László és Kis Gergő is rajtkőre lép Rómában.
2009.07.31. 00:15

Laciban ezúttal nem volt benne a csúcs

Kétszáz méter vegyesen Cseh László ezüst-, 200 méter pillangón Hosszú Katinka bronzérmet, a 4x200 méteres női gyorsváltó pedig hatodik helyet szerzett a római világbajnokság csütörtöki napján. Gyurta Dániel új Európa-csúccsal, negyedikként jutott be a 200 méteres mellúszás pénteki döntőjébe, s fináléba került Verrasztó Evelyn is 100 méter gyorson.
2009.07.29. 23:51

Cseh László: Jó volt, mester?

Igazi kis magyar napot varázsoltak úszóink a szerdaiból a római úszó-világbajnokságon: Hosszú Katinka Európa-csúccsal jutott a 200 méteres pillangóúszás fináléjába, és ugyancsak Európa-rekorddal finalista 200 méter vegyesen Cseh László. Ugyanezen a távon döntőbe jutott Kis Gergő is.
2009.07.27. 23:26