Találatok a ralikrossz címkére

Találatok száma: 31

Autósport: Szabó Krisztián újra Európa-bajnok ralikrosszban

2017-10-02 09:55:19

Szabó Krisztián megvédte címét a Super 1600-as kategóriában a ralikrossz Európa-bajnokságon.

ralikrossz  autósport  Szabó Krisztián

Ralikrossz: Kiss Pál Tamás 3. lett az Európa-bajnokságon

2017-09-18 19:07:15

A lettországi szezonzárón a harmadik helyen végzett Kiss Pál Tamás, és ezzel az Eb idei értékelésében is a harmadik helyen zárt a SPEEDBOX Racing Team versenyzője – és az eddigi legjobb magyar eredményt érte el a szakág legerősebb kategóriájában, a négykerékhajtású, 600 lóerős autókkal versenyző Supercars géposztályban.

ralikrossz  Kiss Pál Tamás

Ralikrossz Eb: Szabó Krisztián nem jutott döntőbe Belgiumban

2017-05-15 10:10:46

Nem jutott be a döntőbe a címvédő Szabó Krisztián a ralikrossz Európa-bajnokság Super 1600-as kategóriájának idei második, belga versenyhétvégéjén, így az összetettben visszacsúszott az ötödik helyre, hátránya azonban csak kilenc pont az élen állóhoz képest.

ralikrossz  Szabó Krisztián

Ralikrossz: Szabó Krisztián 2. hellyel kezdte az Eb-idényt

2017-04-24 12:46:22

Második helyen végzett a Super1600-as kategóriában a címvédő Szabó Krisztián a ralikrossz Európa-bajnokság idénynyitó portugáliai futamán.

Szabó Krisztián  ralikrossz

Ralikrossz: Kiss Pál Tamás mindent vitt az ob nyitányán

2017-03-27 10:03:06

Mindhárom előfutamot, a középdöntőt, és a döntőt is megnyerte Kiss Pál Tamás a ralikrossz országos bajnokság első fordulójában a Slovakiaringen. A Peugeot-val versenyző pilóta a maximális 30 ponttal zárta az első futamot.

Ralikrossz: gyári támogatással indul az Eb-n Kiss Pál Tamás

2017-03-20 15:53:16

A Peugeot hazai márkaképviseletének köszönhetően minden eddiginél nagyobb gyári támogatással indul a 2017-es ralikrosszidényben a magyar bajnok Kiss Pál Tamás, aki a hazai sorozat mellett az Európa-bajnokságon is rajthoz áll.

ralikrossz  Peugeot  Kiss Pál Tamás

Ilyen még nem volt, graffitis festette meg a magyar versenyző Suzukiját – KÉPEK

2017-03-08 12:08:07

Mi kell ahhoz, hogy egy régi Suzuki Swiftet a versenypályák legvagányabb, legvadabb külsejű fenevadjává varázsolj? Elég hozzá egy jó ötlet, na meg Magyarország egyik legjobb graffitiművésze!

ralikrossz  kép  graffiti  fotó  Suzuki Swift  Suzuki

Ralikrossz: Szabó Krisztián az év közép-európai tehetsége

2016-12-12 13:54:04

Az év közép-európai tehetségének választotta a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) illetékes szervezete Szabó Krisztiánt, a ralikrossz Super 1600-as kategória Európa-bajnokát.

Ralikrossz: Szabónak az Eb-cím ellenére is hiányérzete van

2016-10-20 13:40:04

A szezon során előfordult műszaki problémák miatt maradt némi hiányérzet Szabó Krisztiánban, a ralikrossz Európa-bajnokság Super 1600-as kategóriájának győztesében, de ezzel együtt örül annak, hogy az utolsó fordulóban megnyerte a trófeát.

Ralikrossz: óriási magyar siker, Szabó Krisztián Európa-bajnok

2016-10-16 14:48:00

Szabó Krisztián nyerte a ralikrossz Európa-bajnokságot az S1600-as kategóriában. A magyar versenyző a németországi Esteringen tette fel az i-re a pontot! Gratulálunk!

Ralikrossz Eb: Szabó Krisztián hátrányba került a zárofutam előtt

2016-09-19 19:26:54

Az összetettben eddig vezető Szabó Krisztián egy baleset miatt feladni kényszerült a ralikrossz Európa-bajnokság Super 1600-as kategóriájának barcelonai futamát, így a szezonzáró verseny előtt hatpontos hátrányba került a pontversenyben.

Ralikrossz: Szabó Krisztián ismét Eb-futamot nyert, élre állt

2016-09-05 12:03:29

Szabó Krisztián nyerte meg a ralikrossz Európa-bajnokság legutóbbi, franciaországi futamát, így az összetett pontversenyben élre ugrott a Super 1600-as kategóriában.

Ralikrossz: Kiss Pál Tamás harmadik lett, de kizárták

2016-07-03 17:06:06

Kiss Pál Tamás a harmadik helyen ért célba, ám a verseny után kizárták a ralikrossz Európa-bajnokság harmadik fordulójában, a svédországi Höljesben.

ralikrossz  egyéb autó-motor  Kiss Pál Tamás

Ralikrossz: Kiss Pál Tamás harmadik Norvégiában

2016-06-12 17:55:57

Kiss Pál Tamás a harmadik helyen végzett a ralikrossz Európa-bajnokság második fordulójában, a norvégiai Hellben.

Ralikrossz: Kiss Pál győzelemmel hangolt az Eb-re

2016-03-28 20:35:27

Máriapócson az országos ralikrossz-bajnokság második fordulójában a májusi belgiumi Eb-rajtra készülő Kiss Pál Tamás szerezte meg a győzelmet. Akárcsak a Slovakiaringen, Kiss Pál ezúttal is az első szabadedzéstől kezdve egészen a döntő végéig kezében tartotta az irányítást.

Ralikrossz: Kiss Pál Tamás győzelemmel kezdte az idényt

2016-03-13 19:10:38

Kiss Pál Tamásnak ezúttal sikerült az, ami tavaly nem. A ralikrossz-bajnokság első futamán Supercars kategóriában a dobogó legtetejére állhatott fel a 24 éves pilóta a Dunaszerdahely melletti Slovakiaringen. Második helyen Max Pucher, a dobogó legalsó fokán pedig Wieszt Jankó végzett.

ralikrossz  autósport  Kiss Pál Tamás

Autósport: Kiss Pál Tamás a ralikrossz Eb-n indul

2016-02-19 11:58:42

Az idén a ralikrossz Európa-bajnokságban versenyez Kiss Pál Tamás korábbi GP3-as futamgyőztes autóversenyző.

Kiss Pál Tamás  ralikrossz

Ralikrossz: Szabó Krisztián bronzérmes az Eb-n

2015-10-19 10:27:04

Újoncként bronzérmes lett a ralikrossz Európa-bajnokságon Szabó Krisztián.

Ralikrossz: Szabó Krisztián újra a dobogón az Eb-n

2015-09-20 19:45:09

Ismét motorzajtól volt hangos a Circuit de Barcelona, amely története során először ralikrosszpályává változott. Itt rendezték ugyanis a ralikrossz-világbajnokság 10. fordulóját, ami egyben az Európa-bajnokság S1600-as kategória 7. futamát is jelentette.

Autósport: történelmi magyar győzelem a ralikrossz Eb-n

2015-04-26 18:17:56

Az autókrosszban Európa-bajnok Szabó Krisztián első magyarként ralikrossz Európa-bajnoki futamot nyert.