Találatok a ralikrossz címkére

Találatok száma: 49

Ralikrossz-vb: Szabó Krisztián tizedik lett összetettben

2019-11-10 18:36:30

A 10. helyen zárta a ralikrossz-világbajnokság idei szezonjának összetett pontversenyét Szabó Krisztián, aki az idényzáró dél-afrikai futamon nem jutott be a döntőbe.

ralikrossz Szabó Krisztián

Jótékonyság: Szabó Krisztián a koraszülötteknek gyűjt

2019-10-01 11:41:33

A kétszeres Európa-bajnok ralikrosszversenyző, Szabó Krisztián a Koraszülöttek Országos Egyesületével együttműködve adománygyűjtésbe kezdett. A cél 1000 gombolyag szösz- és nyálálló fonal gyűjtése, amelyből a KORE önkéntesei speciális Koripokat tudnak készíteni.

Ralikrossz: Szabó 12. a kvalifikációs futamok után

2019-09-14 21:57:51

Nincs rontási lehetőség a ralikrossz-világbajnokság utolsó előtti helyszínén, Rigában, és előzni sem könnyű, úgyhogy a Supercar kategóriában induló Szabó Krisztián már előzetesen sem számított könnyű hétvégére.

Ralikrossz-vb: Szabó Rigában próbál feljebb lépni az összetettben

2019-09-13 16:20:53

Utolsó előtti fordulójához érkezett az idei ralikrossz-világbajnokság, az előttünk álló versenyt Lettországban, Rigában rendezik meg. Szabó Krisztián, a versenysorozat egyetlen magyar versenyzője kedveli a pályát, de tudja, korántsem lesz könnyű dolga.

ralikrossz-vb ralikrossz Szabó Krisztián

Ralikrossz: Úgy látszik, fekszik neki ez a sorozat – Herczig

2019-09-13 10:47:42

Ha azt halljuk, Herczig, mindenki automatikusan a négyszeres abszolút ralibajnok Norbertre gondol, aki jelenleg az Európa-bajnokságon tépdesi a babérokat. Könnyen elképzelhető azonban, hogy néhány év múlva már a fia, Patrik neve is jól cseng majd az autósportban, az ifjú tehetség ugyanis a ralikrossz országos bajnokság Super1600-as kategóriájában vitézkedik, ahol az összetett második helyről várja a sorozat záró futamát.

ralikrossz rali ob rali Herczig Patrik Herczig Norbert

Ralikrossz: gerinccsigolya-törést szenvedett a volt F1-es pilóta

2019-08-19 08:45:12

A Formula–1-es Toro Rosso istálló korábbi versenyzője, Scott Speed jelenleg az Egyesült Államok ralikrosszbajnokságában szerepel, és az elmúlt hétvégén a Utah államban rendezett Nitro World Gamesen egy ugratás után súlyos sérülést szenvedett: a kemény landolás következtében eltört egy gerinccsigolyája, és további három elrepedt.

ralikrossz Scott Speed Robert Wickens

Ralikrossz: Herczig Norbert 16 éves fia legyőzte a felnőtteket

2019-07-31 17:03:47

Először diadalmaskodott a felnőttek között az országos ralikrosszbajnokságban a mindössze 16 éves Herczig Patrik. A négyszeres abszolút magyar ralibajnok, Herczig Norbert fia az ob ausztriai Fuglauban megrendezett hétvégi futamán nyert az STC-1600-os kategóriában.

ralikrossz Herczig Patrik Herczig Norbert

Ralikrossz-vb: 3 év múlva elektromos autókkal versenyeznek

2019-06-14 21:35:08

A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) sport világtanácsának pénteki döntése értelmében 2022-től elektromos autókkal versenyeznek a ralikrossz-világbajnokságon.

ralikrossz-vb ralikrossz

F1: Todt szívesen látna Formula E-t és ralikrosszt hazánkban

2019-06-03 12:06:35

Jean Todt, a Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) elnöke szívesen látna Magyarországon Formula-E és ralikrossz-világbajnoki futamokat – számolt be a francia sportvezető múlt csütörtöki látogatásakor elhangzottakról az MTI-nek Oláh Gyárfás, a Magyar Nemzeti Autósport-szövetség (MNASZ) elnöke.

ralikrossz Jean Todt Formula–1 Formula E FIA

Ralikrossz-vb: Szabó Krisztián Silverstone-ban ismét döntőzne

2019-05-24 11:19:28

Silverstone-ban folytatódik a ralikrossz-világbajnokság, ahol a 26 éves, kétszeres ralikrossz Európa-bajnok versenyző Szabó Krisztián korábban még nem járt, csapata, az EKS azonban tavaly kiválóan szerepelt. Szabó optimista: a vb-n futott eddigi három versenyén rengeteg tapasztalattal gazdagodott, és az időjárás is kezére játszhat a brit fordulón.

ralikrossz Szabó Krisztián EKS

Ralikrossz-vb: Szabó Krisztián nem jutott be a döntőbe

2019-04-28 17:59:54

Az elődöntős futamában hatodik lett, így nem jutott fináléba Szabó Krisztián a ralikrossz-világbajnokság idei szezonjának második, barcelonai állomásán.

Ralikrossz: Szabó Krisztián negyedik lett az idénynyitón

2019-04-06 20:58:48

Szabó Krisztián negyedikként végzett a ralikrossz-világbajnokság idénynyitó, abu-dzabi viadalán – ez sikernek számít az újonc pilóta számára.

Ralikrossz: Szabó Krisztián ismerkedik az abu-dzabi pályával

2019-04-05 20:36:46

Két kvalifikációs futamot tartottak pénteken a ralikrossz-világbajnokság idénynyitó, abu-dzabi futamán – a Supercar kategóriában szereplő Szabó Krisztián mindkettőn tizedik helyen végzett, ami egyáltalán nem rossz, ha figyelembe vesszük, hogy ez az első teljes idénye az elitben.

Ralikrossz: jégen és homokon készült a vb-rajtra Szabó Krisztián

2019-04-03 20:35:33

Abu-Dzabiban rajtol a ralikrossz-világbajnokság, amelynek egyetlen állandó magyar résztvevője a királykategóriában, vagyis a Supercarban induló Szabó Krisztián lesz. Kétszeres Európa-bajnokunk jégen és sivatagban „melegített”.

Ralikrossz: Szabó Krisztián a vb-n folytatja, és nyerni akar!

2019-03-03 13:40:46

Immár hivatalos: kétszeres Európa-bajnok ralikrosszosunk, Szabó Krisztián egyetlen magyarként a teljes világbajnoki sorozatban rajthoz áll, és feltett szándéka, hogy az EKS színeiben megnyerje a világbajnokságot!

Ralikrossz Eb: Szabó Krisztián Ekström csapatában folytatná

2018-10-31 11:48:53

A 2016-os ralikrossz-világbajnok svéd Mattias Ekström csapatában indul jövőre a tervek szerint minden Európa-bajnoki futamon a legmagasabb, Supercar kategóriában Szabó Krisztián, a szakág kétszeres Eb-győztese, aki lehetőség szerint egy-két világbajnoki fordulóban is megméretné magát.

Nyíregyháza: multifunkciós autó- és motorsport aréna épül

2018-09-10 13:40:20

Multifunkciós autó- és motorsport aréna épülhet Nyíregyházán, a Magyar Nemzeti Autósport-szövetség (MNASZ) pedig rali Európa-bajnoki futam megrendezésére pályázik még ebben az évben.

ralikrossz rali gokart autósport autókrossz

Ralikrossz: eladó Kiss Pál Tamás idei versenyautója

2017-11-23 11:55:20

Felkerült az egyik ralikrossz autók eladásával, illetve bérbe adásával foglalkozó oldalra Kiss Pál Tamás versenyautója, mellyel a harmadik helyen zárt az idei ralikrossz Európa-bajnokságon.

ralikrossz Kiss Pál Tamás

Autósport: Szabó Krisztián újra Európa-bajnok ralikrosszban

2017-10-02 09:55:19

Szabó Krisztián megvédte címét a Super 1600-as kategóriában a ralikrossz Európa-bajnokságon.

ralikrossz autósport Szabó Krisztián

Ralikrossz: Kiss Pál Tamás 3. lett az Európa-bajnokságon

2017-09-18 19:07:15

A lettországi szezonzárón a harmadik helyen végzett Kiss Pál Tamás, és ezzel az Eb idei értékelésében is a harmadik helyen zárt a SPEEDBOX Racing Team versenyzője – és az eddigi legjobb magyar eredményt érte el a szakág legerősebb kategóriájában, a négykerékhajtású, 600 lóerős autókkal versenyző Supercars géposztályban.