D. Á. 2019.12.14 22:50 Frissítve: 2019.12.16 00:39

Vasárnapi sportműsor: női kézi-vb-döntő, Michelisz a bajnoki címért

Michelisz Norbert Malajziában a WTCR bajnoki címéért áll rajthoz a pontverseny éllovasaként. A labdarúgó-topligákban két nagy rangadót is láthatunk vasárnap: az angol Premier League-ben Arsenal–Manchester City, a spanyol La Ligában pedig Valencia–Real Madrid meccset. A Ferencváros ismét vasárnap lép pályára, ezúttal a Diósgyőr otthonában. Olaszországban pályán a Milan, a Juventus, a Roma és az Inter. A női kézilabda-világbajnokságon két mérkőzés maradt – 9.30-tól bronzmérkőzés, 12.30-tól döntő!

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
16. FORDULÓ
18.00:
Diósgyőri VTK–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
21. FORDULÓ

13.00: BFC Siófok–Szombathelyi Haladás
13.00: Szolnoki MÁV FC–Budafoki MTE
13.00: Vác FC–Aqvital FC Csákvár
13.00: Budaörs–MTK Budapest, Tatabánya
13.00: Dorogi FC–Nyíregyháza Spartacus FC
13.00: Soroksár SC–Vasas FC
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Kazincbarcika
17.00: FC Ajka–Duna Aszfalt Tiszakécske LC

ANGOL PREMIER LEAGUE
17. FORDULÓ
15.00:
Manchester United–Everton (Tv: Spíler1)
15.00: Wolverhampton–Tottenham Hotspur
17.30: Arsenal–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
18. FORDULÓ
15.00:
Bordeaux–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
17.00: Lyon–Rennes (Tv: Digi Sport2)
21.00: Saint-Étienne–PSG (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
15.30:
Wolfsburg–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport1)
18.00: Schalke–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ

12.30: Verona–Torino (Tv: Digi Sport1)
15.00: Milan–Sassuolo (Tv: Digi Sport2)
15.00: Bologna–Atalanta
15.00: Juventus–Udinese (Tv: Digi Sport1)
18.00: Roma–SPAL (Tv: Digi Sport1)
20.45: Fiorentina–Inter (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
17. FORDULÓ
12.00:
Getafe–Valladolid (Tv: Spíler2)
14.00: Celta Vigo–Mallorca (Tv: Spíler2)
16.00: Espanyol–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Villarreal (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ

15. FORDULÓ
19.00:
Carolina Panthers–Seattle Seahawks
19.00: Cincinnati Bengals–New England Patriots
19.00: Detroit Lions–Tampa Bay Buccaneers
19.00: Green Bay Packers–Chicago Bears
19.00: Kansas City Chiefs–Denver Broncos
19.00: New York Giants–Miami Dolphins
19.00: Los Angeles Chargers–Minnesota Vikings
19.00: Tennessee Titans–Houston Texans (Tv: Sport2)
19.00: Washington Redskins–Philadelphia Eagles
22.05: Arizona Cardinals–Cleveland Browns
22.05: Oakland Raiders–Jacksonville Jaguars
22.25: Dallas Cowboys–Los Angeles Rams
22.25: San Francisco 49ers–Atlanta Falcons (Tv: Sport2)
Hétfő, 2.20: Pittsburgh Steelers–Buffalo Bills (Tv: Sport2)

ASZTALITENISZ
Extraliga, férfiak
10.00:
Hed-Land Sportcsarnok SE–Komló Sport Kft.
10.00: Szerva ASE I–CVSE-Swietelsky Jufa Hotels I
11.00: Aqvital Csákvári TC–Szuperinfó-Ceglédi VSE I
11.00: Floratom Szeged AC I–Mosonmagyaróvári TE 1904
16.00: PTE PEAC Kalo-Méh I–Félegyházi ASI

AUTÓSPORT
WTCR, MALAJZIA, SEPANG
  8.10:
1. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1) – élőben az NSO-n!
11.10: 2. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1) – élőben az NSO-n!
13.00: 3. futam (Tv: Eurosport1) – élőben az NSO-n!

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
3. NAP
13.30 (Tv: Sport2)
1. forduló

Kyle Anderson (ausztrál)–Cung Hsziao-csen (Xiaochen Zong, kínai)
Ross Smith (angol)–Ciaran Teehan (ír)
Brendan Dolan (északír)–Nitin Kumar (indiai)
2. forduló
Ian White (angol, 9.)–Darius Labanauskas (litván)/Matthew Edgar (angol)
20.00
(Tv: Sport1)
1. forduló
Arron Monk (angol)–José Justicia (spanyol)
Andy Boulton (angol)–Danny Baggish (amerikai)
James Richardson (angol)–Szuzuki Mikuru (japán)
2. forduló
Michael Smith (angol, 4.)–Luke Woodhouse (angol)/Paul Lim (szingapúri)

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
  9.30:
bronzmérkőzés, Norvégia–Oroszország (Tv: M4 Sport)
12.30: döntő, Spanyolország–Hollandia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00:
Orosházi FKSE-Linamar–Budakalász
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Dabasi KC VSE
BUNDESLIGA
13.30:
Stuttgart–THW Kiel (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
PEAC-Pécs–Aluinvent DVTK

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
3.00:
Terence Crawford–Egidijus Kavaliauskas (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
15.00:
PTE-PEAC–Vidux-Szegedi RSE
17.00: Kecskeméti RC–Vegyész RC Kazincbarcika
19.00: MAFC-BME–Sümegi RE
B-CSOPORT
16.30:
Dunaferr SE–Debreceni EAC

SZNÚKER
14.00:
skót bajnokság, döntő, Selby–Lisowski (Tv: Eurosport2)
20.00: skót bajnokság, döntő, Selby–Lisowski (Tv: Eurosport2)

TÉLI SPORTOK
ALPESISÍ-VILÁGKUPAVERSENYEK
9.00:
férfi műlesiklás, Val d'Isere, 1. futam (Tv: Eurosport1)
12.00: férfi műlesiklás, Val d'Isere, 2. futam (Tv: Eurosport2)
13.30: női párhuzamos műlesiklás, St. Moritz (Tv: Eurosport1)
SÍFUTÓ-VILÁGKUPAVERSENY, DAVOS
10.30:
női 10 km szabad stílus (Tv: Eurosport2)
SÍLÖVŐ-VILÁGKUPAVERSENY, HOCHFILZEN
12.00: női 10 km üldözéses (Tv: Eurosport1)
14.00: férfi váltó (Tv: Eurosport1)
SÍUGRÓ-VILÁGKUPAVERSENY, KLINGENTHAL
15.35:
HS 140 (Tv: Eurosport1)

UFC
UFC 245, LAS VEGAS
4.00:
Kamaru Usman–Colby Covington (Tv: Sport1)

2020.01.20 11:36:41

Minden más foci SOMOGYI ZSOLT (Belek)

„Kassai Viktor az egyik legjobb játékvezető, a pályán és azon kívül is tisztelet övezi.”