D. Á. 2020.02.22 23:56 Frissítve: 2020.02.23 23:23

Vasárnapi sportműsor: topligák, kézi BL, ukrán–magyar

Vasárnap nagyszerű mérkőzés vár ránk az angol labdarúgó Premier League-ben: Carlo Ancelotti Evertonja az Arsenallal csap össze az Emiratesben. Tovább folytatódik a bajnoki versenyfutás a Serie A-ban – 12.30-tól Genoa–Lazio, 20.45-től Inter–Sampdoria. A férfi kosárlabda Európa-bajnokság selejtezője keretében Magyarország Ukrajna vendégeként lép pályára. A Veszprém férfi kézilabdázói hazai pályán, a Győr női kézisei idegenben játszanak. Íme, a vasárnapi sportműsor!

 

FUTBALLPROGRAM

NB II – élő eredménykövető!
25. FORDULÓ
12.30:
WKW ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics (Tv: M4 Sport)
14.00:
Szolnoki MÁV FC–BFC Siófok
14.00: Budaörs–Szombathelyi Haladás, Tatabánya
14.00: Soroksár SC–Budafoki MTE
14.00: Békéscsaba 1912 Előre–Vác FC
14.00: Duna Aszfalt TLC–Nyíregyháza Spartacus FC
14.00: Kazincbarcika–Vasas FC, Putnok
17.00: Aqvital FC Csákvár–Gyirmót FC Győr
17.00: FC Ajka–MTK Budapest

FUTSAL MAGYAR KUPA, SZOMBATHELY
NŐI DÖNTŐ
11.00: Astra Car-Bay Kiskunfélegyháza–Agenta Girls Szekszárd
FÉRFI DÖNTŐ

14.30: Haladás VSE–Mezei-Vill FC Berettyóújfalu (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
15.00:
Manchester United–Watford
15.00: Wolverhampton–Norwich City
17.30: Arsenal–Everton (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
15.00:
St.-Étienne–Reims (Tv: Digi Sport3)
17.00: Rennes–Nimes
21.00: PSG–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
15.30:
Leverkusen–Augsburg (Tv: Sport2)
18.00: Wolfsburg–Mainz (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
12.30: Genoa–Lazio (Tv: Digi Sport1)
18.00: Roma–Lecce (Tv: Digi Sport2)
A Torino–Parma, az Atalanta–Sassuolo, a Verona–Cagliari és az Internazionale–Sampdoria mérkőzést a koronavírus miatt elhalasztották.

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
12.00:
Osasuna–Granada (Tv: Spíler2)
14.00: Alavés–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16.00: Valladolid–Espanyol (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Sevilla (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Villarreal (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
5.00:
világkupa, férfi műlesiklás, Naeba (Tv: Eurosport1)
10.00 és 13.10: világkupa, női kombináció, Crans-Montana (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
10.30: world tour verseny, egyes elődöntők, döntők, Budapest (Tv: M4 Sport)

ATLÉTIKA
13.30:
fedett pályás országos bajnokság, 2. nap (BOK Csarnok)

AUTÓVERSENY
Hétfő, 0.30:
World Endurance bajnoki sorozat, Austin (Tv: Eurosport2)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
  9.50:
világkupa, Trondheim (Tv: Eurosport1)
15.45:
világkupa, Trondheim (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
EBEL KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Villach (osztrák) (Tv: Digi Sport3)
TIPSPORT LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–MAC Újbuda
ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Újpest
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.30: DEAC–SC Csíkszereda (romániai)

KERÉKPÁR
12.05:
World Tour, UAE, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)
14.00: Vuelta a Andalucia, 5. szakasz (Tv: Eurosport2)
16.00: Volta ao Algarve, 5. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
13. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00:
Telekom Veszprém–Montpellier HB (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
2. CSOPORT
4. FORDULÓ
19.00:
Brest (francia)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI EHF-KUPA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
11.45:
Cuenca (spanyol)–RN Löwen (német) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
F-CSOPORT
17.00:
Szlovénia–Ausztria
17.00:
Ukrajna–MAGYARORSZÁG, Zaporizzsja (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
18.00:
Sopron Basket–PEAC-Pécs
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Los Angeles Lakers–Boston Celtics (Tv: Sport2)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1053 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, LAS VEGAS
Kb. 6.00:
Deontay Wilder–Tyson Fury (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
FELSŐHÁZ
17.00:
HÉP Kecskeméti RC–Fino Kaposvár
ALSÓHÁZ
16.00:
MÁV Előre SC–Sümegi RE
16.30: Dunaferr–PTE-PEAC
16.30: Szolnok–Szeged
NŐI EXTRALIGA
17.00:
Swietelsky-BRSE–1. MCM-Diamant Kaposvár
18.00: Vasas Óbuda–Hungast Haladás

SÍFUTÁS
10.55:
világkupa, Trondheim (Tv: Eurosport2)

SÍLÖVÉSZET
12.05: világbajnokság, Antholz-Anterselva – női tömegrajtos verseny 12.5 km (Tv: Eurosport1)
15.00: férfi tömegrajtos verseny 15 km (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
9.00:
világkupa, Winterberg (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
16.30 és 19.45:
Shoot out, Watford (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák
  • 14.00: döntő, Marseille (Tv: Sport1)
  • 21.30: döntő, Rio de Janeiro (Tv: Eurosport2)
  • Delray Beach

2020.08.12 16:28:23

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

A Pohronie nagyon megnehezítette a dunaszerdahelyiek dolgát, de végül nyert a Storck-csapat.

2020.08.09 18:40:05

Minden más foci TŐKE JÁNOS, BACSKAI JÁNOS

Az első félidőben kétgólos előnyre tett szert a TSC, és innen már nem engedte ki kezéből a győzelmet.