nemzetisport.hu 2019.03.25 19:06 Frissítve: 2019.03.30 23:18

Heti program: Vidi–DVSC; Pool–Tottenham; férfi kézi BL; F1

A hét elején még a labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőké a főszerep, és az utánpótlás-válogatottjaink is tétmeccseket játszanak, hétvégén aztán folytatódnak az NB I és a topligák küzdelmei. A férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjéért küzd a Veszprém és a Szeged, az EHF-kupában zárul a csoportkör. A férfi vízilabda Bajnokok Ligájában játszik a Szolnok, az FTC és az Eger, pólós női nemzeti csapatunk pedig az Európa-kupa döntőjében szerepel. A Formula–1 pilótái a Bahreini Nagydíjon versenyeznek, a MotoGP mezőnye Argentínába látogat. Kezdődik a jégkorong Erste Liga fináléja, Debrecenben megrendezik az úszók országos bajnokságát. Dupla forduló következik a darts Premier League-ben. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

 

 

MÁRCIUS 25., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45: 
Montenegró–Anglia (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45: Koszovó–Bulgária
B-CSOPORT
20.45: 
Portugália–Szerbia
20.45: Luxemburg–Ukrajna
H-CSOPORT
18.00: 
Törökország–Moldova (Tv: Sport1)
20.45: Franciaország–Izland (Tv: Sport2)
20.45: Andorra–Albánia

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15.00: 
Azerbajdzsán–Litvánia

FUTSAL
U19-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
5. CSOPORT, 2. FORDULÓ (TBILISZI)
11.00:
 MAGYARORSZÁG–Spanyolország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL
kedd, 0.30: 
Tampa Bay Lightning–Boston Bruins (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.45: Katalán körverseny, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I

17.00: NKE-FCSM Csata–CMB Cargo Uni Győr 

TENISZ
16.00:
 ATP-torna, Miami (Tv: Digi Sport2) 
17.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
kedd, 0.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport2)
kedd, 2.30: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)

MÁRCIUS 26., KEDD

FUTBALLPROGRAM

U19-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
ELITKÖR, 3. CSOPORT, 3. FORDULÓ (DUGOPOLJE)
14.00: 
MAGYARORSZÁG–Németország – élőben az NSO-n! 
14.00: 
Horvátország–Norvégia

U17-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
7. CSOPORT, 1. FORDULÓ
16.00: 
Belgium–Bosznia-Hercegovina (Felcsút)
20.00: 
Norvégia–MAGYARORSZÁG (Telki) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
D-CSOPORT
20.45: 
Svájc–Dánia
20.45: 
Írország–Grúzia
F-CSOPORT
20.45: 
Románia–Feröer
20.45: 
Norvégia–Svédország
20.45: 
Málta–Spanyolország (Tv: Sport1)
J-CSOPORT
18.00: 
Örményország–Finnország (Tv: Sport1)
20.45: Olaszország–Liechtenstein (Tv: Sport2)
20.45: 
Bosznia-Hercegovina–Görögország

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.00: 
Marokkó–Argentína
20.45: Csehország–Brazília

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.30: 
FTC–Csíkszereda
NHL
szerda, 0.00: 
Washington Capitals–Carolina Hurricanes (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.45: 
Katalán körverseny, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
 Sport36-Komló–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
17.00:
Moyra-Budaörs– Eszterházy SC

KOSÁRLABDA
FÉRFI FIBA EURÓPA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00: 
Alba Fehérvár–UNET Holon (izraeli) (Tv: Digi Sport2)
NŐI  NB I
18.00:
PEAC-Pécs–Sopron Basket

TENISZ
17.00: 
ATP-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
19.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport3)
szerda, 0.30: WTA-torna, Miami, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)

MÁRCIUS 27., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

U17-ES LÁNY EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
ELITKÖR, 1. CSOPORT, 3. FORDULÓ (GYIRMÓT)
15.00: 
Grúzia–MAGYARORSZÁG
15.00: Görögország–Anglia

FUTSAL
U19-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
5. CSOPORT, 3. FORDULÓ (TBILISZI)
11.00:
 Törökország–MAGYARORSZÁG

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
 8. állomás, Rotterdam (Tv: Sport1)
Benne:
Gerwyn Price (walesi)–Michael Smith (angol)
James Wade (angol)–Dimitri Van Den Bergh (belga)
Rob Cross (angol)–Mensur Suljovic (osztrák)
Peter Wright (skót)–Michael van Gerwen (holland)
Raymond van Barneveld (holland)–Daryl Gurney (északír)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.30: 
FTC–Csíkszereda
NHL
csütörtök, 3.00: 
Colorado Avalanche–Vegas Golden Knights (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
14.30: 
Bruges–De Panne–Koksijde, férfiak (Tv: Eurosport2)
15.45: 
Katalán körverseny, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Ceglédi KKSE–Balatonfüredi KSE
NŐI NB I
18.00:
DVSC Schaeffler–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Kisvárda Master Good SE
18.00: GVM Europe-Vác–Győri Audi ETO KC
18.00: Siófok KC–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
18.30: Eu-Fire Mosonmagyaróvár–Érd HC

TENISZ
18.00: 
WTA-torna, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
20.00: ATP-torna, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 0.00: WTA-torna, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 2.00: ATP-torna, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
18.00:
 országos bajnokság, Debrecen, 1. nap (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 11. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.15:
CNA Barceloneta (spanyol)–FTC-Telekom Waterpolo
20.30: Brescia (olasz)–ZF-Eger
B-CSOPORT
18.15:
 Szolnoki Dózsa–Spandau Berlin (német) (Tv: Sport1)

MÁRCIUS 28., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
16. FORDULÓ
15.00: 
Ferencváros–DVTK (Tv: M4 Sport)

FUTSAL NB I
KÖZÉPSZAKASZ, B-CSOPORT
20.00: 
Haladás–Veszprém (Tv: M4 Sport)

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
 9. állomás, Rotterdam (Tv: Sport1)
Benne:
Daryl Gurney (északír)–Mensur Suljovic (osztrák)
Peter Wright (skót)–Gerwyn Price (walesi)
Rob Cross (angol)–Jeffrey de Zwaan (holland)
Raymond van Barneveld (holland)–Michael van Gerwen (holland)
James Wade (angol)–Michael Smith (angol)

JÉGKORONG
NHL
péntek, 0.00: 
Columbus Blue Jackets–Montreal Canadiens (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.00: 
Bruges–De Panne–Koksijde, nők (Tv: Eurosport2)
15.45: 
Katalán körverseny, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
19.00: 
Leipzig–Füchse Berlin (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
20.00: 
Panathinaikosz (görög)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
20.55: Barcelona (spanyol)–Buducsnoszt (montenegrói) (Tv: Digi Sport2)
NBA
péntek, 1.00: 
Milwaukee Bucks–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

TENISZ
18.00: 
WTA-torna, Miami, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
20.00: ATP-torna, Miami, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
péntek, 0.00: ATP-torna, Miami, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
péntek, 2.00: WTA-torna, Miami, elődöntő (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
18.00:
 országos bajnokság, Debrecen, 2. nap (Tv: M4 Sport)

MÁRCIUS 29., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

U17-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
7. CSOPORT, 2. FORDULÓ
16.00: 
MAGYARORSZÁG–Bosznia-Hercegovina (Telki) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: Belgium–Norvégia (III. kerületi TVE-pálya)

FRANCIA LIGUE 1
30. FORDULÓ
20.45: 
Rennes–Lyon (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
27. FORDULÓ
20.30: 
Hoffenheim–Bayer Leverkusen (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
29. FORDULÓ

20.30: Chievo–Cagliari (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
21.00: 
Girona–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
14.00:
 Grand Prix-verseny, Tbiliszi, 1. nap (Tv: Sport2)

FORMULA–1
BAHREINI NAGYDÍJ
12.00: 
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: 
2. szabadedzés – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
NHL
szombat, 0.00: 
Pittsburgh Penguins–Nashville Predators (Tv: Spíler1)
szombat, 3.00: 
Vegas Golden Knights–Minnesota Wild (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.45: 
Katalán körverseny, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
16.00: E3 Harelbeke (Tv: Eurosport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
18.00: 
Himki Moszkva (orosz)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport3)
20.30: Baskonia (spanyol)–Anadolu Efes (török) (Tv: Digi Sport3)

MOTORSPORT
MOTOGP, ARGENTIN NAGYDÍJ
13.00: 
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
13.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.50: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
17.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
18.10: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
19.05: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)

TENISZ
18.00:
 ATP-torna, Miami, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
szombat, 0.00: ATP-torna, Miami, elődöntő (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
18.00:
 országos bajnokság, Debrecen, 3. nap (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
NŐI EURÓPA-KUPA, HATOS DÖNTŐ (TORINO)
NEGYEDDÖNTŐ
15.30:
MAGYARORSZÁG–Görögország
17.00: Spanyolország–Hollandia

 

MÁRCIUS 30., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
26. FORDULÓ 
13.45: Mezőkövesd–Bp. Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Paks–Újpest – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda–Ferencváros – élőben az NSO-n!
17.00: Haladás–Puskás Akadémia – élőben az NSO-n!
17.00: MTK Budapest–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
19.30: Mol Vidi FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
16. FORDULÓ
14.00:
 MTK–Astra
14.30: Győri ETO–Viktória Szombathely
15.00: MLE–Szent Mihály

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
13.30: 
Fulham–Manchester City (Tv: Digi Sport1)
16.00: 
Brighton & Hove Albion–Southampton
16.00: Burnley–Wolverhampton Wonderers
16.00: Crystal Palace–Huddersfield Town
16.00: Leicester City–AFC Bournemouth
16.00: Manchester United–Watford (Tv: Spíler1)
18.30: West Ham United–Everton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
30. FORDULÓ
17.00:
 Marseille–Angers (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
27. FORDULÓ
15.30: Borussia Dortmund–Wolfsburg (Tv: Sport2)
15.30: Werder Bremen–Mainz
15.30: Freiburg–Bayern München
15.30: Fortuna Düsseldorf–Borussia Mönchengladbach
15.30: Nürnberg–Augsburg
18.30: RB Leipzig–Hertha BSC (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
29. FORDULÓ
15.00:
 Udinese–Genoa (Tv: Digi Sport2)
18.00: Juventus–Empoli (Tv: Digi Sport1)
20.30: Sampdoria–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
13.00:
 Getafe–Leganés
16.15: Barcelona–Espanyol (Tv: Spíler2)
18.30: Celta Vigo–Villarreal (Tv: Spíler2)
20.45: Deportivo Alavés–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
11.10:
 Formula–2, Bahreini Nagydíj, 1. futam (Tv: M4 Sport)

CSELGÁNCS
14.00:
 Grand Prix-verseny, Tbiliszi, 2. nap (Tv: Sport2)

CURLING
21.00:
 férfi világbajnokság, Lethbridge, csoportkör (Tv: Eurosport1)

FORMULA–1
BAHREINI NAGYDÍJ
13.00:
 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: időmérő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
17.30: 
Csíkszereda–FTC
NHL
vasárnap, 0.00: 
Tampa Bay Lightning–Washington Capitals (Tv: Spíler1)
vasárnap, 3.00: 
Vancouver Canucks–Dallas Stars (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.15: 
Katalán körverseny, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, VISSZAVÁGÓ
16.00: 
Kielce (lengyel)–Zaporizzsja (ukrán)
17.30: Telekom Veszprém–Sporting (portugál) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
19.00: Nantes (francia)–Rhein-Neckar Löwen (német)
19.30: Vardar Szkopje (macedón)–PPD Zagreb (horvát) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
HE-DO B. Braun Gyöngyös–Ferencvárosi TC
18.00: RotaChrom Dabas–DVTK-Eger
18.00: Csurgói KK–CYEB Budakalász
NŐI NB I
18.00:
Győri Audi ETO KC–Siófok KC
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Eszterházy SC–DVSC Schaeffler
18.00: MTK Budapest–Moyra-Budaörs
18.30: Eu-Fire Mosonmagyaróvár–Alba Fehérvár KC
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 6.  FORDULÓ
C-CSOPORT
12.45:
 Holstebro (dán)–Liberbank Cuenca (spanyol) (Tv: Sport1)
14.45: Azoty Pulawy (lengyel)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Szolnoki Olaj KK–Serco-TF-BP
18.00: Kaposvári KK–JP Auto-JKSE 
18.00: Egis Körmend–Zalakerámia ZTE KK 
NŐI NB I
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–MTK Budapest
18.00: NKE-FCSM Csata–PEAC-Pécs
18.00: Sopron Basket–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: VBW CEKK Cegléd–Aluinvent DVTK
18.00: ELTE BEAC Újbuda–Vasas Akadémia
18.00: PINKK-Pécsi 424–CMB Cargo Uni Győr
NBA
23.00:
 Houston Rockets–Sacramento Kings (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, ARGENTIN NAGYDÍJ
13.00: 
Moto3, 3. szabadedzés
13.55: Moto2, 3. szabadedzés
14.50: MotoGP, 3. szabadedzés
16.35: Moto3, 1. időmérő
17.00: Moto3, 2. időmérő
17.30: Moto2, 1. időmérő
17.55: Moto2, 2. időmérő
18.25: MotoGP, 4. szabadedzés
19.05: MotoGP, 1. időmérő
19.30: MotoGP, 2. időmérő

ÖKÖLVÍVÁS
21.00:
 Liam Smith–Sam Eggington, nagyváltósúly (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
UTE–Vasas Óbuda
18.00: Swietelsky-Békéscsabai RSE–Fatum-Nyíregyháza

TENISZ
18.00: 
WTA-torna, Miami, döntő (Tv: Digi Sport2)

TORNA
10.30:
női csapatbajnokság, 1. forduló, Kiskunfélegyháza

ÚSZÁS
18.00:
 országos bajnokság, Debrecen, 4. nap (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
NŐI EURÓPA-KUPA, HATOS DÖNTŐ (TORINO)
13.30:
az 5. helyért
15.00 és 16.30: elődöntő

 

MÁRCIUS 31., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
30. FORDULÓ – élő eredménykövetés az NSO-n!
16.00: BFC Siófok–Balmazújváros
16.00: Budaörs–Kazincbarcika
16.00: Cegléd–Gyirmót FC Győr
16.00: Monor–Dorog
16.00: Mosonmagyaróvár–Budafoki MTE
17.00: Vasas–Vác FC
17.00: Csákvár–Tiszakécske
17.00: ETO FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Békéscsaba–Nyíregyháza
17.00: ZTE FC–Soroksár

NB III
21. FORDULÓ 
KELETI CSOPORT
11.00: 
Tállya–Putnok
15.30: Jászberény–Eger SE
15.30: Debreceni EAC–Füzesgyarmat
15.30: Szolnoki MÁV FC–Gyöngyösi AK
15.30: Diósgyőri VTK II–Sényő
15.30: ESMTK–Nyírbátor
15.30: Cigánd–Tiszaújváros
15.30: Sajóbábony–Salgótarjáni BTC
KÖZÉP-CSOPORT
15.30:
 Szeged-GA–FC Dabas
15.30: Szentlőrinc–Hódmezővásárhely
15.30: Kozármisleny–KTE
15.30: Iváncsa–Taksony
15.30: SZEOL SC–RKSK
15.30: Bp. Honvéd-MFA–Szekszárd
15.30: Makó–PMFC
17.00: Dunaújváros–Paks II
NYUGATI CSOPORT
11.00: 
Puskás Akadémia II–Pápai Perutz
15.30: III. ker. TVE–Mol Vidi FC II
15.30: THSE-Szabadkikötő–BKV Előre
15.30: Andráshida–Csepel
15.30: Pénzügyőr–Nagykanizsa
15.30: Dunaharaszti–Komárom
16.00: FC Ajka–Sárvár
18.00: Ménfőcsanak–Érd

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
15.05: 
Cardiff City–Chelsea (Tv: Spíler1)
17.30: Liverpool–Tottenham (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
30. FORDULÓ
15.00:
 Amiens–Bordeaux
15.00: Dijon–Nice
15.00: Monaco–Caen (Tv: Digi Sport3)
15.00: Saint-Étienne–Nimes
17.00: Nantes–Lille (Tv: Digi Sport3)
21.00: Toulouse–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
27. FORDULÓ
15.30: 
Hannover–Schalke (Tv: Sport2)
18.00: Eintracht Frankfurt–VfB Stuttgart (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
29. FORDULÓ
12.30:
 Parma–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Roma–Napoli (Tv: Digi Sport1)
15.00: Frosinone–SPAL
15.00: Fiorentina–Torino (Tv: Digi Sport2)
18.00: Bologna–Sassuolo (Tv: Digi Sport2)
20.30: Internazionale–Lazio (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
12.00:
 Levante–Eibar
14.00: Rayo Vallecano–Real Betis (Tv: Spíler2)
16.15: Sevilla–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Real Valladolid–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
20.45: Real Madrid–Huesca (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS, 2. FORDULÓ
15.00: Slovan Bratislava–DAC Dunaszerdahely

SKÓT PREMIERSHIP
31. FORDULÓ
13.00:
Celtic–Rangers

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
13.15: 
Formula–2, Bahreini Nagydíj, 2. futam (Tv: M4 Sport)

CURLING
22.00: 
férfi világbajnokság, Lethbridge, csoportmérkőzés (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
BAHREINI NAGYDÍJ
17.10: 
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
17.30: 
Csíkszereda–FTC
NHL
23.00: 
Pittsburgh Penguins–Carolina Hurricanes (Tv: Spíler1)
hétfő, 2.00: 
San Jose Sharks–Calgary Flames (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
12.30: 
Katalán körverseny, 7. szakasz (Tv: Eurosport1)
14.30: Gent–Wevelgem (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
A NEGYEDDÖNTŐBE KERÜLÉSÉRT, VISSZAVÁGÓ
17.00:
 Mol-Pick Szeged–Wisla Plock (lengyel) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
19.00: Flensburg (német)–Meskov Breszt (fehérorosz) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 6.  FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
Füchse Berlin–Balatonfüredi KSE
B-CSOPORT
15.00:
 Grundfos Tatabánya–Rabotnik (macedón) (Győr) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Érd HC EUbility Group–Békéscsabai Előre NKSE
18.00: Kisvárda Master Good SE–GVM Europe-Vác

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
KTE-Duna Aszfalt–Atomerőmű SE
18.00: Alba Fehérvár–Sopron KC
18.00: Pécsi VSK-VEOLIA–DEAC
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Naturtex-SZTE-Szedeák
NBA
21.30:
 Oklahoma City Thunder–Dallas Mavericks (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, ARGENTIN NAGYDÍJ
17.00:
 Moto3, futam (Tv: Spíler1)
18.20: Moto2, futam (Tv: Spíler1)
20.00:
 MotoGP, futam (Tv: Spíler1)

13.00: motokrossz-vb, Hollandia, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.00: motokrossz-vb, Hollandia, MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)
16.00: motokrossz-vb, Hollandia, MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2)
17.00: motokrossz-vb, Hollandia, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)

TENISZ
19.00: 
ATP-torna, Miami, döntő (Tv: Digi Sport3)

TORNA
10.30:
női csapatbajnokság, 1. forduló, Kiskunfélegyháza

VÍZILABDA
NŐI EURÓPA-KUPA, HATOS DÖNTŐ (TORINO)
15.00:
bronzmérkőzés
16.30: döntő

 

ÁPRILIS 1., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

U17-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
7. CSOPORT, 3. FORDULÓ
16.30: 
MAGYARORSZÁG–Belgium (Telki) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.30: Bosznia-Hercegovina–Norvégia (Felcsút)

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
21.00: 
Arsenal–Newcastle United

NÉMET 2. BUNDESLIGA
27. FORDULÓ
20.30:
 Erzgebirge Aue–Dynamo Dresden (Tv: Sport1)

FUTSAL NB I
KÖZÉPSZAKASZ
A-CSOPORT
20.30:
 Szigetszentmiklós–Dunaferr
B-CSOPORT
18.40:
 Aramis–Haladás

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
KHL
17.30:
 rájátszás-mérkőzés (Tv: Sport2) 

 

2019.04.17 12:48:14

Minden más foci nemzetisport.hu

Hallott már az 500 fős svéd Ytterhogdal településről? A negyedosztályban készül valami.

2019.04.15 17:09:36

Minden más foci nemzetisport.hu

A Porto elengedte 15 évesen, a Benficának viszont őrült hasznot hajthat a 19 éves csatár.

2019.04.12 13:57:48

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

MAJDNEM-TRANSZFEREK. Andrea Pirlo gondolhatott egy számra, és nem lett a Real Madridé, eközben Ferenczi és Bárányos...

2019.04.12 23:46:49

Minden más foci PÓR KÁROLY

ALAPVONAL. Az U12-es korosztálytól kezdődően minden, szigetországi futballklubban nevelkedő gyerekről van kimutatásuk a fizikai paraméterekről, biológiai érettségről, növekedési státusról, annak alakulásáról, illetve a fizikai teljesítőképességről, úgymint erő, gyorsaság, állóképesség.