nemzetisport.hu 2019.08.12 09:06

Heti program: sorsdöntő meccs előtt a Fradi; rajt a La Ligában és a Bundesligában

A Ferencváros jó helyzetből várja a Dinamo Zagreb elleni visszavágót a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik körében; a zöld-fehérek női csapata is BL-selejtezős meccseket vív. Újabb együttesek búcsúznak az Európa-ligától. A Liverpool és a Chelsea az Európai Szuperkupáért csap össze egymással. Folytatódik az NB I, az NB II és a topligák küzdelmei, rajtol a spanyol La Liga és a német Bundesliga. A női röplabda-válogatottunk az utolsó felkészülési meccseit játssza a részben hazai rendezésű Európa-bajnokság előtt. A világ teniszelitjének nagy része Cincinnatiben hangol a US Openre. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

 

 

AUGUSZTUS 12., HÉTFŐ 

FUTBALLPROGRAM

NB II
3. FORDULÓ
20.00: 
Békéscsaba–Vasas FC (Tv: M4 Sport)

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
18.30: 
Hallescher FC (III.)–Wolfsburg
18.30: Karlsruher SC (II.)–Hannover 96 (II.)
18.30: Hansa Rostock (III.)–VfB Stuttgart (II.)
20.45: 
Energie Cottbus (IV.)–Bayern München (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK


KERÉKPÁR
15.00:
 Binckbank Tour, 1. szakasz (Tv: Eurosport1) 
21.00: Tour of Utah, prológ (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
Savaria-kupa, női nemzetközi felkészülési torna, Szombathely, 3. nap
17.00: 
Görögország–Szlovénia 

19.30: Spanyolország–Franciaország  

TENISZ
17.00: 
WTA-torna, Cincinnati, 1. nap (Tv: Digi Sport3)
17.00: ATP-torna, Cincinnati, 1. nap (Tv: Digi Sport2)
21.25: WTA-torna, Cincinnati, 1. nap (Tv: Digi Sport1)

 

AUGUSZTUS 13., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 3. KÖR, VISSZAVÁGÓ
20.00: 
Ferencváros–Dinamo Zagreb (horvát) (Tv: M4 Sport)

A további párosítás
18.30:
Qarabag (azeri)–APOEL (ciprusi)
19.00: Rosenborg BK (norvég)–NK Maribor (szlovén)
19.30: Dinamo Kijev (ukrán)–FC Bruges (belga)
20.00: FC Köbenhavn (dán)–Crvena zvezda (szerb)
20.30: Ajax (holland)–PAOK (görög)
20.30: Olympiakosz Pireusz (görög)–Istanbul Basaksehir (török)
20.30: LASK Linz (osztrák)–FC Basel (svájci)
20.45: Celtic FC (skót)–CFR Cluj (Kolozsvári Vasutas, romániai)
21.00: FC Porto (portugál)–FK Krasznodar (orosz)

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ, 5. CSOPORT, POZSONY
17.00:
Ferencváros–Szpartak Szubotica (Szabadka, szerb)
17.00: Agarista-SS Anenii Noi (moldovai)–Slovan Bratislava (Pozsony, szlovák)

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 3. KÖR, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Nomme Kalju (észt)–F91 Dudelange (luxemburgi)
20.45: Linfield FC (északír)–Szutjeszka Niksics (montenegrói)
21.00: Dundalk (ír)–Slovan Bratislava (Pozsony, szlovák)

ANGOL LIGAKUPA
1. KÖR
20.40:
Salford City–Leeds (Tv: Digi Sport2) 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

HEGYMÁSZÁS
  9.45:
világbajnokság, Hacsiodzsi, női döntő (Tv: Eurosport2)
13.00: világbajnokság, Hacsiodzsi, férfi döntő (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
VISEGRÁDI KUPA
B-CSOPORT
18.00:
HC 07 Detva (szlovák)–HC RT Torax Poruba (cseh)

KERÉKPÁR
15.00:
BinckBank Tour, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
22.00: Tour of Utah, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
Savaria-kupa, női nemzetközi felkészülési torna, Szombathely, 
4. nap
17.00:
MAGYARORSZÁG–Spanyolország
19.30: Franciaország–Görögország

TENISZ
17.00:
ATP-torna, Cincinnati, 2. nap (Tv: Digi Sport1)
17.00 és 23.00: WTA-torna, Cincinnati, 2. nap (Tv: Digi Sport2)
19.00: WTA-torna, Cincinnati, 2. nap (Tv: Digi Sport3)
Szerda, 1.00: ATP-torna, Cincinnati, 2. nap (Tv: Digi Sport1)

 

AUGUSZTUS 14., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

EURÓPAI SZUPERKUPA, ISZTAMBUL
21.00:
Liverpool (angol)–Chelsea (angol) (Tv: M4 Sport)

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 3. KÖR, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Szaburtalo Tbiliszi (grúz)–Ararat-Armenia (örmény)
18.00: Vitória (portugál)–FK Ventspils (lett)
18.00: Atromitosz (görög)–Legia Warszawa (lengyel)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
15.00:
BinckBank Tour, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
22.00: Tour of Utah, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
Savaria-kupa, női nemzetközi felkészülési torna, Szombathely, 
5. (utolsó) nap
17.00:
Görögország–Spanyolország
19.30: MAGYARORSZÁG–Szlovénia

TENISZ
17.00:
ATP-torna, Cincinnati, 3. nap (Tv: Digi Sport1)
17.00 és 23.00: WTA-torna, Cincinnati, 3. nap (Tv: Digi Sport2)
Csütörtök, 1.00: ATP-torna, Cincinnati, 3. nap (Tv: Digi Sport1)
Csütörtök, 0.00: WTA-torna, Cincinnati, 3. nap (Tv: Digi Sport2)

TRIATLON
Csütörtök, 0.30:
Olimpiai tesztverseny, Tokió (Tv: Eurosport1)

 

AUGUSZTUS 15., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 3. KÖR, VISSZAVÁGÓ
18.00:
HJK (finn)–Riga FC (lett)
18.30: Dinamo Tbiliszi (grúz)–Feyenoord (holland)
18.45: Szpartak Moszkva (orosz)–FC Thun (svájci)
19.00: Suduva (litván)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
19.00: BATE (fehérorosz)–FK Sarajevo (bosnyák)
19.00: AIK (svéd)–Sheriff Tiraspol (moldovai)
19.00: Sahcjor Szalihorszk (fehérorosz)–Torino FC (olasz)
19.00: Apollon Limassol FC (ciprusi)–Austria Wien (osztrák)
19.00: Mladá Boleslav (cseh)–FCSB (román)
19.00: Malatyaspor (török)–Partizan (szerb)
19.00: Zrinjski Mostar (bosnyák)–Malmö FF (svéd)
19.00: Zorja Luhanszk (ukrán)–CSZKA Szófia (bolgár)
19.00: Bnei Jehuda (izraeli)–Neftci PFK (azeri)
19.30: Trabzonspor (török)–Sparta Praha (cseh)
19.30: The New Saints (walesi)–Ludorogec (bolgár)
19.30: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–IFK Norrköping (svéd)
20.00: Valletta FC (máltai)–Asztana FK (kazah)
20.00: FC Viktoria Plzen (cseh)–Royal Antwerp (belga)
20.00: AEK Athén (görög)–Universitatea Craiova (román)
20.30: PSV Eindhoven (holland)–Haugesund (norvég)
20.30: Arisz (görög)–Molde (norvég)
20.30: Strasbourg (francia)–Lokomotiv Plovdiv (bolgár)
20.30: AZ Alkmaar (holland)–Mariupol (ukrán)
20.30: Gent (belga)–AEK Larnaca FC (ciprusi)
20.30: Eintracht Frankfurt (német)–FC Vaduz (liechtensteini)
20.45: Sporting Braga (portugál)–Bröndby (dán)
20.45: Wolverhampton Wanderers (angol)–Pjunik Jerevan (örmény)
20.45: Rangers FC (skót)–FC Midtjylland (dán)
20.45: Aberdeen FC (skót)–HNK Rijeka (horvát)
21.00: Espanyol (spanyol)–Luzern (svájci)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ELŐSZEZON
Péntek, 2.00:
Arizona Cardinals–Oakland Raiders (Tv: Sport2)

GOLF
21.00:
BMW Championship, Medinah, 1. nap (Tv: Sport2)

HEGYMÁSZÁS
12.00:
világbajnokság, Hacsiodzsi, női döntő (Tv: Eurosport2)
13.15: világbajnokság, Hacsiodzsi, férfi döntő (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
15.00:
BinckBank Tour, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)
17.00: Arctic Race of Norway, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
22.00: Tour of Utah, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)

TENISZ
17.00:
ATP-torna, Cincinnati, 4. nap (Tv: Digi Sport1)
17.00 és 23.00: WTA-torna, Cincinnati, 4. nap (Tv: Digi Sport2)
Péntek, 0.00: ATP-torna, Cincinnati, 4. nap (Tv: Digi Sport1)
Péntek, 0.00: WTA-torna, Cincinnati, 4. nap (Tv: Digi Sport2)

TRIATLON
Péntek, 0.30:
Olimpiai tesztverseny, Tokió (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
Világkupaverseny, Szingapúr 

 

AUGUSZTUS 16., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
20.45:
Lyon–Angers (Tv: Digi Sport1) 

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
20.30:
Bayern München–Hertha BSC (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
21.00:
Athletic Bilbao–Barcelona (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPERLIG
1. FORDULÓ
19.30:
Denizlispor–Galatasaray (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
10.30:
World Series of Darts, Melbourne, 1. nap (Tv: Sport2)

GOLF
22.45:
BMW Championship, Medinah, 2. nap (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
VISEGRÁDI KUPA
A-CSOPORT
19.00:
JKH GKS Jastrzebie (lengyel)–GKS Katowice (lengyel)

KERÉKPÁR
15.00:
BinckBank Tour, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
17.00: Arctic Race of Norway, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

TENISZ
17.00:
WTA-torna, Cincinnati, 5. nap (Tv: Digi Sport2)
17.00: WTA-torna, Cincinnati, 5. nap (Tv: Digi Sport3)
Szombat, 1.00: ATP-torna, Cincinnati, 5. nap (Tv: Digi Sport1)
Szombat, 1.00: WTA-torna, Cincinnati, 5. nap (Tv: Digi Sport2)

ÚSZÁS
Világkupaverseny, Szingapúr 

 

AUGUSZTUS 17., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
3. FORDULÓ
17.00:
Debreceni VSC–ZTE FC (Tv: M4 Sport)
19.30: Ferencváros–Kaposvár (m4sport.hu)
19.30: Mezőkövesd–Puskás Akadémia (m4sport.hu)
19.30: Mol Fehérvár FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)
19.30: Újpest FC–Paksi FC (m4sport.hu)
19.30: Bp. Honvéd–Kisvárda (m4sport.hu)

NŐI NB I
1. FORDULÓ
16.00:
MTK–Ferencváros
16.00: Győri ETO–Szent Mihály

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
13.30:
Arsenal–Burnley (Tv: Digi Sport1)    
16.00: Aston Villa–AFC Bournemouth
16.00: Brighton & Hove Albion–West Ham United
16.00: Everton–Watford
16.00: Norwich City–Newcastle United
16.00: Southampton–Liverpool
18.30: Manchester City–Tottenham Hotspur (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
17.30:
Nantes–Marseille (Tv: Digi Sport3)
20.00: Metz–Monaco (Tv: Digi Sport3)
20.00: Toulouse–Dijon
20.00: Nimes–Nice
20.00: Amiens–Lille
20.00: Bordeaux–Montpellier

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
15.30:
Borussia Dortmund–Augsburg (Tv: Sport1)
15.30: Bayer Leverkusen–Paderborn
15.30: Wolfsburg–Köln
15.30: Werder Bremen–Fortuna Düsseldorf
15.30: Freiburg–Mainz
18.30: Borussia Mönchengladbach–Schalke (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
17.00:
Celta Vigo–Real Madrid (Tv: Spíler2)
19.00: Valencia–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Leganés–Osasuna
21.00: VIllarreal–Granada (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
2. FORDULÓ
20.00:
Belenenses–Benfica (Tv: Sport2)
22.30: FC Porto–Setúbal (Tv: Sport2)

TÖRÖK SÜPERLIG
1. FORDULÓ
20.45:
Sivaspor–Besiktas (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
18.00:
Dr. Papp Pál-Csermák József kalapácsvető-emlékverseny, Tapolca 

DARTS
10.30:
World Series of Darts, Melbourne, 2. nap (Tv: Sport2)

GOLF
22.45:
BMW Championship, Medinah, 3. nap (Tv: Sport2)

HEGYMÁSZÁS
10.30:
világbajnokság, Hacsiodzsi, női és férfi döntő (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
15.00:
BinckBank Tour, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)
17.00: Arctic Race of Norway, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
Vasárnap, 0.00: Tour of Utah, 5. szakasz (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
15.00:
Nyári Grand Prix, Zakopane, csapat, HS 140 (Tv: Eurosport2)

SPORTLÖVÉSZET
8.00:
25 és 50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Budapest, Fehér úti lőtér)

TENISZ
17.00 és 21.00:
WTA-torna, Cincinnati, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
19.00: ATP-torna, Cincinnati, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
Vasárnap, 0.00: ATP-torna, Cincinnati, elődöntő (Tv: Digi Sport1) 

UFC
Vasárnap, 4.00:
Daniel Cormier–Stipe Miocic (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
Világkupaverseny, Szingapúr 

 

AUGUSZTUS 18., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
4. FORDULÓ
17.30:
Balmazújváros–Csákvár
17.30: Vác–Dorog
17.30: Nyíregyháza–Békéscsaba
17.30: Kazincbarcika–Tiszakécske
19.00: Siófok–ETO FC Győr
19.00: Gyirmót–Szeged
19.00: Haladás–Szolnoki MÁV
19.00: Budafok–Budaörs
19.00: MTK Budapest–Soroksár (Tv: M4 Sport)
19.00: Vasas–Ajka

NB III
3. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.00:
ESMTK–Füzesgyarmat
17.00: Cegléd–Gyöngyös
17.00: Jászberény–DVTK II
17.00: Tiszaújváros–DVSC II
17.00: Balassagyarmat–Putnok FC
17.00: Sényő–Tállya
17.00: DEAC–Ózd
17.00: FC Hatvan–Eger
KÖZÉP-CSOPORT
16.00:
Iváncsa– Kelen SC
17.00: Dabas–Szekszárd
17.00: Dunaharaszti MTK–Kozármisleny
17.00: PMFC–Taksony
17.00: THSE-Szabadkikötő–Dabas-Gyón FC
17.00: Bp. Honvéd II–Rákosmente 
17.00: Kecskeméti TE–Monor
19.00: Dunaújváros–Szentlőrinc
NYUGATI CSOPORT
17.00:
Érd–Pápai Perutz FC
17.00: Veszprém–Mol Fehérvár FC II
17.00: Balatonlelle–Ménfőcsanak
17.00: BKV Előre–Petőfi Sportkör Lipót
17.00: Mosonmagyaróvár–Komárom VSE
17.00: FC Nagykanizsa–Puskás Akadémia II
17.00: III. Ker. TVE–Bicskei Torna Club
17.00: Hévíz Sportkör–Sárvár FC

NŐI NB I
1. FORDULÓ
14.30:
Viktória Szombathely–Kelen
17.00: Diósgyőr–Astra Hungary

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
15.00:
Sheffield United–Crystal Palace
17.30:
Chelsea–Leicester City

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
15.00:
Saint-Étienne–Brest (Tv: Digi Sport1) 
17.00: Reims–Strasbourg (Tv: Digi Sport1) 
21.00: Rennes–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport1) 

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
15.30:
Eintracht Frankfurt–Hoffenheim (Tv: Sport1)
18.00: Union Berlin–RB Leipzig (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
17.00:
Deportivo Alavés–Levante (Tv: Spíler2)
19.00: Espanyol–Sevilla (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Getafe (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
2. FORDULÓ
22.00:
Sporting–Braga (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ELŐSZEZON
22.00:
Los Angeles Chargers–New Orleans Saints (Tv: Sport2)
Hétfő, 2.00: Minnesota Vikings–Settle Seahawks (Tv: Sport2)

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Birmingham 

GOLF
20.15:
BMW Championship, Medinah, 4. nap (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
15.00:
BinckBank Tour, 7. szakasz (Tv: Eurosport1)
17.00: Arctic Race of Norway, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)
22.00: Tour of Utah, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

MOTORSPORT
16.00:
motokrossz-vb-sorozat, Imola, MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2)
17.00: motokrossz-vb-sorozat, Imola, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
13.00:
Nyári Grand Prix, Zakopane, férfi döntő, HS 140 (Tv: Eurosport2)

SPORTLÖVÉSZET
8.00:
25 és 50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Budapest, Fehér úti lőtér)

TENISZ
20.00:
WTA-torna, Cincinnati, döntő (Tv: Digi Sport2)
22.00: ATP-torna, Cincinnati, döntő (Tv: Digi Sport2)

 

AUGUSZTUS 19., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
21.00:
Wolverhampton Wanderers–Manchester United

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
20.00:
Mallorca–Eibar
22.00: Real Betis–Real Valladolid

NÉMET 2. BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
20.30:
Osnabrück–Darmstadt (Tv: Sport1)

TÖRÖK SÜPERLIG
1. FORDULÓ
19.00:
Fenerbahce–Gaziantep (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ELŐSZEZON
Kedd, 2.00:
Denver Broncos–San Francisco 49ers (Tv: Sport2)

 

2019.08.23 07:29:01

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

NYÁRI ÁTIGAZOLÁSOK, 2019. Kicsit szórja még a pénzt a Monaco, Lőw Zsoltékra nehéz idény vár, ugrásra kész Allegri és Mourinho.

2019.08.21 17:02:50

Minden más foci CSILLAG PÉTER, SZABÓ MIKLÓS (fotó)

Regionális szuperliga létrehozását vetette fel a pozsonyi klubvezér – exkluzív interjú Ivan Kmotríkkal.

2019.08.20 19:49:39

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. A közép-kelet-európai klubok pénztermelésének alapvetően két lehetősége kínálkozik: játékosnevelés és -értékesítés, illetve csiszolatlan gyémántok felfedezése és piacképes állapotba hozása.

2019.08.20 19:45:53

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY

NS-VÉLEMÉNY. Duplán magyar vonatkozású az idei szavazás.