HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.01.08 15:20 Frissítve: 2018.01.08 15:41

Heti program: Pool–Man. City; kezdődik a férfi kézi Eb

Az olasz bajnokság kivételével folytatódnak a labdarúgó-topligák küzdelmei, néhol pedig kupafordulót is rendeznek – Angliában Chelsea–Arsenal a Ligakupában, a Premier League-ben Liverpool–Manchester City. Kiosztják az Év Sportolója Gála díjait. A magyar válogatott részvételével megkezdődik a férfi kézilabda Európa-bajnokság: a mieink Dániával találkoznak először. Rajtol az év első Grand Slam-tornája, az Australian Open. Folytatódik az NFL rájátszása. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

HIRDETÉS

 

JANUÁR 8., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

SPANYOL LA LIGA
18. FORDULÓ
21.00:
Málaga–Espanyol

ANGOL FA-KUPA
A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45:
Brighton & Hove Albion–Crystal Palace (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
Erste Liga
19.00: MAC Budapest–ASC Corona Brasov (romániai)
20.00: Fehérvári Titánok–SC Csíkszereda (romániai)
NHL
kedd, 1.00:
Toronto Maple Leafs–Columbus Blue Jackets (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Férfi válogatott felkészülési mérkőzés
19.15:
Svédország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
Férfi Alpok–Adria-kupa
18.00:
Tajfun Sentjur (szlovén)–Egis Körmend

RALI
Dakar rali, 3. szakasz, Pisco–San Juan de Marcona, 502 km          

TENISZ
7.00:
WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport2)
7.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport3)
kedd, 2.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport2)
kedd, 3.00: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
kedd, 4.00: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
kedd, 4.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport2)
kedd, 5.00: ATP-torna, Sydney (Tv: Eurosport1)

JANUÁR 9., KEDD

FUTBALLPROGRAM

ANGOL LIGAKUPA
Elődöntő, 1. mérkőzés
20.45:
Manchester City–Bristol City (II.) (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGAKUPA
Negyeddöntő
21.00:
Nice–Monaco (Tv: Digi Sport3)

SPANYOL KUPA
Nyolcaddöntő, visszavágó
19.30:
Atlético Madrid–Lleida Esportiu (III.) (Tv: Digi Sport2)
21.30: Valencia–Las Palmas (Tv: Digi Sport2)

FUTSAL
Férfi NB I
19.00:
Veszprém–Haladás (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
17.45:
világkupaverseny, Flachau, női szlalom, 1. futam (Tv: Eurosport1)
20.45: világkupaverseny, Flachau, női szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
Bajnokok Ligája
Elődöntő, 1. mérkőzés
18.00:
JYP (finn)–Trinec (cseh) (Tv: Sport2)
NHL
szerda, 2.00:
Nashville Predators–Edmonton Oilers (Tv: Spíler Tv)

KOSÁRLABDA
Férfi FIBA Európa-kupa
2. csoportkör
J-csoport, 2. forduló
18.00:
Alba Fehérvár–Demir Insaat (török) (Tv: Digi Sport1)

RALI
Dakar rali, 4. szakasz, San Juan de Marcona és környéke, 444 km

TENISZ
  7.00:
WTA-torna Sydney (Tv: Digi Sport2)
  7.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport3)
11.00: ATP-torna, Sydney (Tv: Eurosport2)
szerda, 2.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport2)
szerda, 3.00:
WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
szerda, 3.00: ATP-torna, Sydney (Tv: Eurosport1)
szerda, 4.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport2)
szerda, 4.00: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)

JANUÁR 10., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

ANGOL LIGAKUPA
Elődöntő, 1. mérkőzés
21.00:
Chelsea–Arsenal (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGAKUPA
Negyeddöntő
18.45:
Rennes–Toulouse (Tv: Digi Sport3)
21.05: Amiens–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport3)
21.05: Angers–Montpellier

SPANYOL KUPA
Nyolcaddöntő, visszavágó
19.30:
Deportivo Alavés–Formentera (III.)
19.30: Villarreal–Leganés (Tv: Digi Sport2)
21.30: Real Madrid–Numancia (II.) (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
Visegrádi Kupa
Döntő, 1. mérkőzés
19.00:
DVTK Jegesmedvék–HK Nitra (szlovák) (Tv: Sport2)
NHL
csütörtök, 2.00:
Chicago Blackhawks–Minnesota Wild (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Női NB I
18.00:
DVSC-TVP–Vasas SC
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Budaörs

KOSÁRLABDA
Férfi FIBA Európa-kupa
2. csoportkör
J-csoport, 2. forduló
18.00:
Egis Körmend–BC Nevezis (litván) (Tv: Digi Sport1)
K-csoport
18.00:
Szolnoki Olaj–Cmoki Minszk (fehérorosz)
Női Euroliga

11. forduló, A-csoport
18.00:
Sopron Basket–ESBVA-LM (francia)
Női Európa-kupa
Nyolcaddöntő, visszavágó
19.00:
Sleza Wroclaw (lengyel)–Atomerőmű KSC Szekszárd
Női NB I
17.30:
Aluinvent DVTK Miskolc–Vasas Akadémia

RALI
Dakar rali, 5. szakasz, San Juan de Marcona–Arequipa, 932 km

RÖPLABDA
Női CEV-kupa
1. forduló, visszavágó (a 16 közé jutásért)
20.30:
Asterix Avo Beveren (belga)– Fatum-Nyíregyháza
Férfi NB I
18.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–Fino Kaposvár SE (Tv: M4 Sport)

SÍLÖVÉSZET
14.00:
világkupaverseny, Ruhpolding, férfi egyéni (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  7.00: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport2)
  7.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport3)
  9.00: WTA.torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
11.00: ATP-torna, Sydney (Tv: Eurosport1)
csütörtök, 2.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport2)
csütörtök, 3.00: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 4.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport2)
csütörtök, 4.00: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 5.00: ATP-torna, Sydney (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
Férfi ob I
20.30:
A-Híd OSC-Újbuda–RacioNet-Honvéd (Tv: M4 Sport)

JANUÁR 11., CSÜTÖRTÖK

SPANYOL KUPA
Nyolcaddöntő, visszavágó
19.30:
Sevilla–Cádiz (II.) (Tv: Digi Sport2)
19.30: Levante–Espanyol
21.30: Barcelona–Celta Vigo (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DÍJÁTADÓ ÜNNEPSÉG
19.30:
M4 Sport – Év Sportolója Gála (Tv: M4 Sport)

TÉLI OLIMPIA
14.00:
a magyar küldöttség eskütétele (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
NHL
péntek, 1.30:
Tampa Bay Lightning–Calgary Flames (Tv: Spíler Tv)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
Atomerőmű SE–DEAC
Férfi Euroliga
20.00:
Panathinaikosz (görög)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
20.45: Valencia (spanyol)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport3)
NBA
21.00:
Philadelphia 76ers–Boston Celtics (Tv: Sport1)

RALI
Dakar rali, 6. szakasz, Arequipa–La Paz, 758 km

RÖPLABDA
Női CEV-kupa
1. forduló, visszavágó (a 16 közé jutásért)
18.00:
Linamar-Békéscsaba–Maccabi XT Haifa (izraeli) (Tv: Digi Sport1)
Női Challenge-kupa
1. forduló, visszavágó (a 16 közé jutásért)
19.00:
Vasas Óbuda–VBC Galina Schaan (liechtensteini)

SÍLÖVÉSZET
14.00:
világkupaverseny, Ruhpolding, női egyéni (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  7.00:
WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport2)
  7.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport3)
  9.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport2)
  9.00: Australian Open, sorsolás (Tv: Eurosport1)
  9.30: ATP-torna, Sydney (Tv: Eurosport1)
10.30: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
péntek, 4.00: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
péntek, 4.00: WTA-torna Hobart (Tv: Digi Sport2)

JANUÁR 12., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
20.45:
Strasbourg–Guingamp (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
20.30:
Bayer Leverkusen–Bayern München (Tv: Eurosport2)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
21.00:
Getafe–Málaga (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT (SPLIT)
18.15:
Svédország–Izland (Tv: Sport1)
20. 30: Horvátország–Szerbia (Tv: Sport1)
B-CSOPORT (POREC)
18.15:
Fehéroroszország–Ausztria
20.30: Franciaország–Norvégia

ALPESI SÍ
10.30:
világkupaverseny, Wengen, férfi kombináció (Tv: Eurosport1)
13.45: világkupaverseny, Wengen, férfi kombináció (Tv: Eurosport2)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
  9.30: világkupaverseny, Val di Fiemme, HS 134 (Tv: Eurosport2)
13.00: világkupaverseny, Val di Fiemme, Gundersen (Tv: Eurosport1)

HÓDESZKA
17.30:
világkupaverseny, Egyesült Államok (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
Erste Liga
17.30:
ASC Corona Brasov (romániai)–Ferencvárosi Torna Club
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Fehérvári Titánok
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–UTE
19.00: MAC Budapest–DVTK Jegesmedvék
EBEL
19.15:
Moser Medical Graz99ers (osztrák)–Fehérvár AV19
NHL
szombat, 1.30:
Carolina Hurricanes–Washington Capitals (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Női NB I
20.30:
GVM Europe-Vác–Érd HC (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
Alba Fehérvár–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Tv: M4 Sport)
18.00: Pécsi VSK-Veolia–KTE-Duna Aszfalt
Férfi Euroliga
18.00:
Himki Moszkva (orosz)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
18.30: Anadolu Efes (török)–Crvena zvezda (szerb) (Tv: Digi Sport3)
20.30: Baskonia (spanyol)–Olympiakosz (görög) (Tv: Digi Sport2)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Európa-bajnokság, Drezda

SÍLÖVÉSZET
14.00:
világkupaverseny, Ruhpolding, férfi váltó (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
12.00:
világkupaverseny, Tauplitz/Bad Mittern, HS 200 (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  6.00:
ATP-torna, Sydney, elődöntő (Tv: Eurosport1)
  9.00: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
  9.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport2)
11.00: ATP-torna, Sydney, elődöntő (Tv: Eurosport2)
szombat, 4.30: WTA-torna, Hobart, döntő (Tv: Digi Sport1)

JANUÁR 13. SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
13.00:
Vasas–Szekszárd (III.)

ANGOL PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ
16.00:
Chelsea–Leicester City (Tv: Spíler Tv)
16.00:
Crystal Palace–Burnley
16.00:
Huddersfield Town–West Ham United
16.00:
Newcastle United–Swansea City
16.00:
Watford–Southampton
16.00:
West Bromwich Albion–Brighton & Hove Albion
18.30:
Tottenham Hotspur–Everton (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
17.00:
Rennes–Marseille (Tv: Digi Sport1)
20.00:
Caen–Lille (Tv: Digi Sport3)
20.00:
Dijon–Metz
20.00:
Montpellier–Monaco (Tv: Digi Sport1)
20.00:
Nice–Amiens (Tv: Digi Sport2)
20.00:
Troyes–Bordeaux

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
15.30:
Werder Bremen–Hoffenheim (Tv: Eurosport2)
15.30:
Eintracht Frankfurt–Freiburg
15.30:
Augsburg–Hamburg
15.30:
Hannover–Mainz
15.30:
Stuttgart–Hertha BSC
18.30:
RB Leipzig–Schalke 04 (Tv: Eurosport2)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
13.00:
Girona–Las Palmas
16.15:
Real Madrid–Villarreal (Tv: Sport1)
18.30:
Eibar–Atlético Madrid (Tv: Sport1)
20.45:
Deportivo La Coruna–Valencia (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
D-CSOPORT (VARASD)
20.30:
Dánia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
18.15: Spanyolország–Csehország
C-CSOPORT (ZÁGRÁB)
17.15:
Németország–Montenegró (Tv: Sport2)
19.30: Macedónia–Szlovénia (Tv: Sport2)

ALPESI SÍ
11.00:
világkupaverseny, Bad Kleinkirchen, női lesiklás (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
12.30: világkupaverseny, Wenger, férfi lesiklás (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
RÁJÁTSZÁS, FŐCSOPORT-ELŐDÖNTŐ
22.35:
Philadelphia Eagles (1.)–Atlanta Falcons (6.) (Tv: Sport2)
vasárnap, 2.15: New England Patriots (1.)–Tennessee Titans (5.) (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT
17.00:
Formula E, Marrákes, 3. forduló (Tv: Eurosport1)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00:
világkupaverseny, Val di Fiemme, HS 134 (Tv: Eurosport2)

HÓDESZKA
21.00:
világkupaverseny, Egyesült Államok (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
Erste Liga
17.00:
SC Csíkszereda (romániai)–Ferencvárosi Torna Club
KHL
8.00:
All-Star-gála, Super Skills (Tv: Sport1)
NHL
vasárnap, 1.00:
Montreal Canadiens–Boston Bruins (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 4.00: Vegas Golden Knights–Edmonton Oilers (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Női NB I
17.00:
Kecskeméti NKSE–Dunaújvárosi Kohász KA
17.00: Békéscsabai ENKSE–MTK Budapest
17.00: Alba Fehérvár KC–Győri Audi ETO KC
18.00: Kisvárda Master Good SE–FTC-Rail Cargo Hungaria 

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
JP Auto-JKSE–Kaposvári KK
18.00: MAFC–Egis Körmend
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Naturtex-SZTE-Szedeák
Női NB I
15.00:
BEAC Újbuda–Vasas Akadémia
18.00: MTK Budapest–PEAC-Pécs
18.00: PINKK-Pécsi 424–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: Sopron Basket–Aluinvent DVTK Miskolc
18.00: VBW CEKK Cegléd–Atomerőmű KSC Szekszárd
NBA
23.00:
Charlotte Hornets–Oklahoma City Thunder (Tv: Sport1)

RALI
Dakar rali, 7. szakasz, La Paz–Uyuni, 726 km

RÖGBI
Bajnokok Kupája
14.00:
Ulster (ír)–La Rochelle (francia) (Tv: Digi Sport1)
16.10: Exeter Chiefs (angol)–Montpellier (francia) (Tv: Digi Sport2)

RÖPLABDA
Női NB I
17.00:
TFSE–Haladás Szombathely
17.00: Budaörsi DSE–MTK Budapest

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
14.00:
Európa-bajnokság, Drezda (Tv: M4 Sport)

SÍAKROBATIKA
11.00:
világkupaverseny, Ski Cross (Tv: Eurosport2)

SÍFUTÁS
12.30:
világkupaverseny, Drezda, férfi és női klasszikus sprint (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
14.15:
világkupaverseny, Tauplitz/Bad Mitterndorf, HS 200 (Tv: Eurosport1)

TENISZ
7.00:
WTA-torna, Sydney, döntő (Tv: Digi Sport1)
9.00: ATP-torna, Sydney, döntő (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
6. forduló
A-csoport
18.30:
Jug Dubrovnik (horvát)–A-Híd OSC Újbuda
B-csoport
18.30:
ZF-Eger–AZC Alphen (holland) (Tv: M4 Sport)
18.30: Jadran Carine (montenegrói)–Szolnoki Dózsa
Női ob I
17.00:
BVSC-Zugló Diapolo–FTC (Tv: M4 Sport)

JANUÁR 14., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ
14.30:
AFC Bournemouth–Arsenal (Tv: Spíler Tv)
17.00:
Liverpool–Manchester City (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
15.00:
Saint-Étienne–Toulouse (Tv: Digi Sport1)
17.00:
Lyon–Angers (Tv: Digi Sport1)
21.00:
Nantes–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
15.30:
Köln–Borussia Mönchengladbach (Tv: Eurosport2)
18.00:
Borussia Dortmund–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
12.00:
Levante–Celta Vigo
16.15:
Deportivo Alavés–Sevilla (Tv: Sport1)
18.30:
Espanyol–Athletic Bilbao
20.45:
Real Sociedad–Barcelona (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT (SPLIT)
18.15:
Szerbia–Svédország (Tv: Sport1)
20.30: Izland–Horvátország (Tv: Sport1)
B-CSOPORT (POREC)
18.15:
Ausztria–Franciaország
20.30: Norvégia–Fehéroroszország

ALPESI SÍ
10.15:
világkupaverseny, Wengen, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
11.15: világkupaverseny, Bad Kleinkirchen, női szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport2, M4 Sport)
13.15: világkupaverseny, Wengen, férfi szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
RÁJÁTSZÁS, FŐCSOPORT-ELŐDÖNTŐ
19.05:
Pittsburgh Steelers (2.)–Jacksonville Jaguars (3.) (Tv: Sport2)
22.40:
Minnesota Vikings (2.)–New Orleans Saints (4.)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00:
világkupaverseny, Val di Fiemme, HS 134 (Tv: Eurosport2)
13.30: világkupaverseny, Val di Fiemme, Gundersen (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
Erste Liga
18.00:
DVTK Jegesmedvék–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30: UTE–Fehérvári Titánok
EBEL
17.45:
Fehérvár AV19–EC Klagenfurt (osztrák) (Tv: M4 Sport)
KHL
8.00:
All-Star-mérkőzés (Tv: Sport2)
NHL
21.05:
Carolina Hurricanes–Calgary Flames (Tv: Spíler Tv)
hétfő, 1.00: Chicago Blackhawks–Detriot Red Wings (Tv: Spíler Tv)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
Sopron KC–Szolnoki Olaj KK

RALI
Dakar rali, 8. szakasz, Uyuni–Tupiza, 584 km

RÖGBI
Bajnokok Kupája
14.00:
Toulon (francia)–Benetton (olasz) (Tv: Digi Sport2)
16.10: Munster (ír)–Racing 92 (francia) (Tv: Digi Sport2)

RÖPLABDA
Férfi NB I
16.00:
MÁV Előre SC–Sümegi RE
16.30: Dunaferr SE–DEAC
17.00: HÉP-Kecskeméti RC–PTE-PEAC
17.00: Szolnoki Röplabda Akadémia–Vegyész RC Kazincbarcika
17.00: Pénzügyőr SE–Fino Kaposvár SE
Női Extraliga
17.00:
Fatum-Nyíregyháza–1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem
18.00: Vasas Óbuda–Jászberény VT
18.30: UTE–Linamar-Békéscsabai RSE
Női NB I
17.00:
Penta Gödöllői RC–Palota

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
14.00:
Európa-bajnokság, Drezda (Tv: M4 Sport)

SÍAKROBATIKA
13.00:
világkupaverseny, Ski Cross (Tv: Eurosport2)

SÍLÖVÉSZET
12.00:
világkupaverseny, Ruhpolding, férfi tömegrajtos verseny (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
14.15:
világkupaverseny, Tauplitz/Bad Mitterndorf, HS 200 (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
20.00:
Mesterek Tornája, London (Tv: Eurosport1)

TENISZ
hétfő, 1.00, 3.00 és 5.00:
Australian Open, 1. nap (Tv: Eurosport1)
hétfő, 1.00, 3.00 és 5.00: Australian Open, 1. nap (Tv: Eurosport2)

UFC
hétfő, 4.00:
Fight Night, St. Louis (Tv: Sport1)

JANUÁR 15., HÉTFŐ

 
FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ
21.00:
Manchester United–Stoke City (Tv: Spíler Tv)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
21.00:
Real Betis–Leganés

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
D-CSOPORT (VARASD)
18.15:
MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: M4 Sport)
20.30: Csehország–Dánia (Tv: Sport2)
C-CSOPORT (ZÁGRÁB)
18.10:
Szlovénia–Németország (Tv: Sport2)
20.30: Montenegró–Macedónia

JÉGKORONG
Erste Liga
20.30:
MAC Budapest– EV Vienna Capitals II (osztrák) (Tv: M4 Sport)

SZNÚKER
14.00:
Mesterek Tornája, London (Tv: Eurosport2)
20.00: Mesterek Tornája, London (Tv: Eurosport1)

TENISZ
7.00 és 9.00:
Australian Open, 1. nap (Tv: Eurosport1)
7.00, 9.15 és 11.15: Australian Open, 1. nap (Tv: Eurosport1)
kedd, 1.00, 3.00 és 5.00: Australian Open, 2. nap (Tv: Eurosport1)
kedd, 1.00, 3.00 és 5.00: Australian Open, 2. nap (Tv: Eurosport2)

HIRDETÉS

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

HIRDETÉS
2010.06.22 19:15:22

Minden más foci nemzetisport.hu

VB-ÖRÖKNAPTÁR. Milla egy óriási kapushibára ropta • A két Boateng első vb-randevúja.

2010.06.21 15:12:25

Minden más foci nemzetisport.hu

VB-ÖRÖKNAPTÁR. Maradona beüti a labdát, kiüti Angliát • Halál egy öngólért.

2010.06.20 14:05:41

Minden más foci nemzetisport.hu

VB-ÖRÖKNAPTÁR. Batistuta: egy nap, két mesterhármas • Brazília legszebb vb-diadala.

2010.06.17 18:10:39

Minden más foci nemzetisport.hu

VB-ÖRÖKNAPTÁR. Megszületik az első magyar vb-ezüst • Pelé belövi az első gólját.

2018.06.18 14:53:03

Minden más foci nemzetisport.hu

A labdarúgó-vb-n pályák az angolok • Formula–1 • WTCR • Red Bull Air Race.

HIRDETÉS
HIRDETÉS