HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2019.01.14 16:12 Frissítve: 2019.01.18 13:26

Heti program: férfi kézi-vb; Australian Open; Arsenal–Chelsea

Folytatódnak a labdarúgó-topligák küzdelmei, Londonban Arsenal–Chelsea derbit, Spanyolországban Real Madrid–Sevilla rangadót, Németországban RB Lepzig–Borussia Dortmund összecsapást rendeznek, az Olasz Szuperkupáért mérkőzik egymással a Juventus és a Milan. A magyar válogatott részvételével zajlik a dán, német közös rendezésű kézilabda-világbajnokság. A teniszvilág az Australian Openre figyel. Itthon beindul a férfi röplabda Extraliga, Budapest asztalitenisz World Tour-versenynek ad otthont. Az NFL-ben pedig kialakul a Super Bowl párosítása. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

 

JANUÁR 14., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
16.00:
 Ferencváros–Viitorul (román) – Törökországban
16.00: Mol Vidi–1. FC Kaiserslautern (német) – Spanyolországban

ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
21.00: 
Manchester City–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
21.00:
 Real Sociedad–Espanyol (Tv: Spíler2)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
17.30: 
Cagliari–Atalanta
21.00: Roma–Virtus Entella (III.) (Tv: Sport1)

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00: 
Arab Emírségek–Thaiföld
17.00: India–Bahrein

FUTSAL NB I
20.30:
BME–Veszprém
20.30: Szigetszentmiklós–Rubeola FC Csömör

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.50:
EV Vienna Capitals II (osztrák)–Sport Club Csíkszereda (romániai)
17.30: Corona Brasov (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
18.40: Schiller-Vasas HC–Fehérvári Titánok
NHL
kedd, 3.00:
Edmonton Oilers–Buffalo Sabres (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.30: 
Szerbia–Brazília
18.00: Oroszország–Németország
20.30: Franciaország–Korea
B-CSOPORT
15.30:
 Izland–Bahrein
18.00: Horvátország–Macedónia
20.30: Spanyolország–Japán (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
15.00: 
Tunézia–Chile
17.30: Norvégia–Ausztria (Tv: M4 Sport)
20.15: Dánia–Szaúd-Arábia
D-CSOPORT
15.30: 
MAGYARORSZÁG–Katar (Tv: M4 Sport)
18.00: Argentína–Egyiptom
20.30: Svédország–Angola

RALI
Dakar rali, Peru, 7. gyorsasági szakasz, San Juan de Marcona–San Juan de Marcona (323 km)

SZNÚKER
14.00: 
Mesterek Tornája, London, 2. nap (Tv: Eurosport2)
20.00: 
Mesterek Tornája, London, 2. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
1.00–14.30: 
Australian Open, 1. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–11.00: 
Australian Open, 1. nap (Tv: Eurosport2)
kedd, 1.00–14.30: Australian Open, 2. nap (Tv: Eurosport1)
kedd, 1.00–10.00: 
Australian Open, 2. nap (Tv: Eurosport2)

 

JANUÁR 15., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
16.00:
Ferencváros–Gaz Metan Medias (Medgyes; romániai) – Törökországban
Mezőkövesd–Vejle Boldklub (dán) – Törökországban
Paksi FC–FC Vaduz (liechtensteini)  – Törökországban

FRANCIA LIGUE 1
A 17. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00: 
Angers–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)

ANGOL FA-KUPA
A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45: 
Luton Town (III.)–Sheffield Wednesday (II.)
20.45: Blackburn Rovers (II.)–Newcastle United
21.00: Stoke City–Shrewsbury Town (III.)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
19.30:
Real Valladolid–Getafe
21.30: Valencia–Sporting Gijón

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT
14.30:
Ausztrália–Szíria
14.30: Palesztina–Jordánia 

LÉGIÓSMECCSEK 

FRANCIAORSZÁG, LIGUE 2
19. FORDULÓ (ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS)

19.00: Le Havre AC–Valenciennes
Le Havre: Bese Barnabás

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.00:
világkupaverseny, Kronplatz, női óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport2)
13.00: világkupaverseny, Kronplatz, női óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport2) 

ASZTALITENISZ
World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok)
10.00:
selejtezők

JÉGKORONG
TIPSPORT LIGA
18.00:
HC 07 Detva (szlovák)–MAC Újbuda
18.30: DVTK Jegesmedvék–Trencin (Tv: Digi Sport1)
BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
17.30:
Pilsen (cseh)–Frölunda (svéd) (Tv: Sport2)
NHL
szerda, 1.00:
New York Islanders–St. Louis Blues (Tv: Spíler1)
szerda, 4.00: San Jose Sharks–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.30:
Oroszország–Brazília (Tv: M4 Sport)
18.00: Korea–Szerbia (Tv: M4 Sport)
20.30: Németország–Franciaország (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
16.15:
Szaúd-Arábia–Tunézia
18.30: Norvégia–Chile
20.45: Ausztria–Dánia

NŐI NB I
18.00:
Kisvárda Master Good SE–Győri Audi ETO KC

RALI
Dakar rali, Peru, 8. gyorsasági szakasz, San Juan de Marcona–Pisco (360 km)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
19.00:
Vasas Óbuda–Jászberény VT

SZNÚKER
14.00: 
Mesterek Tornája, London, 3. nap (Tv: Eurosport2)
20.00: 
Mesterek Tornája, London, 3. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
1.00–14.30: Australian Open, 2. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–10.00: 
Australian Open, 2. nap (Tv: Eurosport2)
szerda, 1.00–14.30: Australian Open, 3. nap (Tv: Eurosport1)
szerda, 1.00–11.00: 
Australian Open, 3. nap (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, 4. FORDULÓ, B-CSOPORT 
19.30:
Franciaország–MAGYARORSZÁG

 

JANUÁR 16., SZERDA

FUTBALLPROGRAM 

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
9.00: 
DVTK–Dunarea Calarasi (román) – Törökországban
NK Maribor (szlovén)–Haladás – Törökországban
Újpest FC–Qarabag (azeri) – Törökországban

FRANCIA LIGUE 1
A 17. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉSEK
19.00: 
Monaco–Nice (Tv: Digi Sport1)
19.00: Nimes–Nantes (Tv: Digi Sport3)
19.00: Toulouse–Lyon (Tv: Digi Sport2)
21.00: Saint-Étienne–Marseille (Tv: Digi Sport1)
A 18. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00: Guingamp–Rennes

ANGOL FA-KUPA
A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45: 
Southampton–Derby County (II.)

OLASZ SZUPERKUPA
18.30:
Juventus–Milan (Tv: Sport1) 

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
19.30:
Atlético Madrid–Girona
20.30: Sevilla–Athletic Bilbao
21.30: Leganés–Real Madrid

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT
14.30:
Dél-Korea–Kína
14.30: Kirgizisztán–Fülöp-szigetek
D-CSOPORT
17.00:
Irán–Irak
17.00: Vietnám–Jemen 

LÉGIÓSMECCSEK 

CIPRUS, CIPRUSI KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
16.00:
Doxa–APOEL – az első mérkőzésen: 1–2
APOEL: Balogh Norbert

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok)
10.00:
selejtezők

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.30:
Red Bull Salzburg (osztrák)–Red Bull München (német) (Tv: Sport2)
NHL
csütörtök, 4.00:
Vancouver Canucks–Edmonton Oilers (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
B-CSOPORT
15.30:
Japán–Izland (Tv: M4 Sport)
18.00: Horvátország–Bahrein
20.30: Macedónia–Spanyolország
D-CSOPORT
15.30:
Angola–Argentína
18.00: MAGYARORSZÁG–Egyiptom (Tv: M4 Sport)
20.30: Katar–Svédország (Tv: M4 Sport)

NŐI NB I
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–MTK Budapest

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
9. FORDULÓ, B-CSOPORT 
17.00:
Olympiakosz (görög)–Sopron Basket

RALI
Dakar rali, Peru, 9. gyorsasági szakasz, Pisco–Pisco (313 km)    

SÍLÖVÉSZET

14.30: világkupaverseny, Ruhpolding (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00: 
Mesterek Tornája, London, 4. nap (Tv: Eurosport2)
20.00: 
Mesterek Tornája, London, 4. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
1.00–14.30: Australian Open, 3. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–11.00: 
Australian Open, 3. nap (Tv: Eurosport2)
csütörtök, 1.00–14.30: Australian Open, 4. nap (Tv: Eurosport1)
csütörtök, 1.00–11.00: 
Australian Open, 4. nap (Tv: Eurosport2)

 

JANUÁR 17., CSÜTÖRTÖK 

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
14.30:
Razgari–Kisvárda – Egyiptomban
Paksi FC–FC Botosani (román) – Törökországban

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
19.30: 
Real Sociedad–Real Betis
20.30: Espanyol–Villarreal
21.30: Barcelona–Levante

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
E-CSOPORT

17.00: Szaúd-Arábia–Katar
17.00: Libanon–Észak-Korea
F-CSOPORT

14.30:
Japán–Üzbegisztán
14.30: Omán–Türkmenisztán

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

ASZTALITENISZ
World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok)
10.00:
főtáblás mérkőzések

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.40:
Schiller-Vasas HC–FTC-Telekom
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok
NHL
péntek, 1.30:
Tampa Bay Lighnting–Toronto Maple Leafs (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.30:
Brazília–Korea
18.00: Németország–Szerbia
20.30: Franciaország–Oroszország
B-CSOPORT
15.30:
Bahrein–Japán
18.00: Macedónia–Izland
20.30: Spanyolország–Horvátország
C-CSOPORT
15.00:
Chile–Szaúd-Arábia
17.30: Ausztria–Tunézia (Tv: M4 Sport)
20.15: Dánia–Norvégia
D-CSOPORT
15.30:
Egyiptom–Angola (Tv: M4 Sport)   
18.00: Katar–Argentína
20.30: Svédország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
18.00:
CSZKA Moszkva (orosz)–Bayern München (német) (Tv: Digi Sport1)
20.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
20.00: Olympiakosz (görög)–Himki Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Gran Canaria (spanyol)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport3)
NBA
21.00:
Washington Wizards–New York Knicks (Tv: Sport1)
péntek, 2.30: Oklahoma City Thunder–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

RALI
Dakar rali, Peru, 10., utolsó gyorsasági szakasz, Pisco–Lima (112 km)

SÍLÖVÉSZET
14.30:
világkupaverseny, Ruhpolding, nők, 7.5 km sprint (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00: 
Mesterek Tornája, London, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
20.00: 
Mesterek Tornája, London, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
1.00–14.30: Australian Open, 4. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–11.00: 
Australian Open, 4. nap (Tv: Eurosport2)
péntek, 1.00–14.30: Australian Open, 5. nap (Tv: Eurosport1)
péntek, 1.00–10.30: 
Australian Open, 5. nap (Tv: Eurosport2)

 

JANUÁR 18., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE

15.30: Bp. Honvéd–PFK Ludogorec Razgrad (bolgár) – Törökországban

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
20.45: 
Lille–Amiens (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
20.30:
Hoffenheim–Bayern München (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
21.00:
Getafe–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
18. FORDULÓ
20.00:
Chaves–FC Porto (Tv: Sport2)
22.30: Guimaraes–Benfica (Tv: Sport2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
18. FORDULÓ
18.30:
Akhisarspor–Besiktas (Tv: Digi Sport3)

FUTSAL NB I
18.30:
DEAC–Nyírgyulaj
19.00: Dunaferr–Szigetszentmiklós 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.30:
világkupaverseny, Wengen, férfi kombináció, lesiklás (Tv: Eurosport2)
12.00: világkupaverseny, Cortina d'Ampezzo, női lesiklás (Tv: Eurosport2) 

ASZTALITENISZ
World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok)
10.00:
főtáblás mérkőzések
15.20: páros elődöntők
19.40: női egyes negyeddöntők

ÉSZAKI ÖSSZETETT
16.00:
világkupaverseny, Chaux-Neuve. férfiak, 5 km (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Hokiklub Budapest
17.30: Corona Brasov (romániai)–EV Vienna Capitals II (osztrák)
18.00: UTE–Dunaújvárosi Acélbikák
18.00: FTC-Telekom–Gyergyói HK (romániai)
EBEL
19.15:
EC-KAC (osztrák)–Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
17.30:
HC Kosice (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
19.00: MAC Újbuda–Banská Bystrica (Tv: Digi Sport2)
NHL
szombat, 1.00:
Columbus Blue Jackets–Montreal Canadiens (Tv: Spíler1)
szombat, 4.00: Vancouver Canucks–Buffalo Sabres (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.30:
Eu-Fire Mosonmagyaróvár–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Egis Körmend–Pécsi VSK-VEOLIA (Tv: M4 Sport)
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Alba Fehérvár
FÉRFI EUROLIGA
21.00:
Baskonia (spanyol)–Olimpia Milano (olasz) (Tv: Digi Sport3)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
18.30
: Fino Kaposvár SE–LV Sport Pénzügyőr SE
NŐI EXTRALIGA
18.00:
UTE–Hungast-Haladás
20.00: Jászberény VT–Swietelsky-Békéscsabai RSE (Tv: M4 Sport)

SÍLÖVÉSZET
14.30:
világkupaverseny, Ruhpolding, férfi váltó (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
18.00:
világkupaverseny, Zakopane (Tv: Eurosport1) 

SZNÚKER
14.00: 
Mesterek Tornája, London, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
20.00: 
Mesterek Tornája, London, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
1.00–14.30: Australian Open, 5. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–10.30: 
Australian Open, 5. nap (Tv: Eurosport2)
szombat, 1.00–14.30: Australian Open, 6. nap (Tv: Eurosport1)
szombat, 1.00–10.30: 
Australian Open, 6. nap (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
NŐI OB I
14.30:
DUE-Maarks Graphic–BHSE
18.45: UVSE Hunguest Hotel–SZEGED SZTE

JANUÁR 19., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
DVSC–Budaörs
DVSC–Balmazújváros
FTC–FC Sion (svájci) – Törökországban
Mezőkövesd–Szpartak Moszkva (orosz) – Törökországban
MTK–Zsetiszu FK (kazah) – Törökországban
MTK–Sabah FK (azeri) – Törökországban
Paksi FC–FK Arszenal Tula (orosz) – Törökországban
Újpest FC–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) – Törökországban

ANGOL PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ
13.30: 
Wolverhampton Wanderers–Leicester City (Tv: Spíler1)
16.00: AFC Bournemouth–West Ham United
16.00: Liverpool–Crystal Palace
16.00: Manchester United–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler1)
16.00: Newcastle United–Cardiff City
16.00: Southampton–Everton
16.00: Watford–Burnley
18.30: Arsenal–Chelsea (Tv: Spíler1) 

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
17.00: Paris Saint-Germain–Guingamp (Tv: Digi Sport2)
20.00: Monaco–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
20.00: Nimes–Toulouse (Tv: Digi Sport3)
20.00: Reims–Nice

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
15.30:
Bayer Leverkusen–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport1)
15.30: VfB Stuttgart–Mainz
15.30: Eintracht Frankfurt–Freiburg (Tv: Sport2)
15.30: Augsburg–Fortuna Düsseldorf
15.30: Hannover–Werder Bremen
18.30: RB Leipzig–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
15.00:
Roma–Torino (Tv: Digi Sport2)
18.00: Udinese–Parma (Tv: Digi Sport1)
20.30: Internazionale–Sassuolo (Tv: Digi Sport1) 

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
16.15:
Real Madrid–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Huesca–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
20.45: Celta Vigo–Valencia (Tv: Spíler2) 

LÉGIÓSMECCSEK 

GÖRÖGORSZÁG, SUPER LEAGUE
17. FORDULÓ
18.00:
Apollon Szmirnisz–Levadiakosz
Levadiakosz: Windecker József

PORTUGÁLIA, SEGUNDA LIGA
18. FORDULÓ
16.00:
Cova De Piedade–Vitória Guimaraes B
Guimaraes B: Bíró Bence

SKÓCIA, FA-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
16.00:
Hibernian–Elgin (IV.)
Hibernian: Bogdán Ádám

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.30:
világkupaverseny, Cortina d'Ampezzo, női lesiklás (Tv: Eurosport2)
12.00: világkupaverseny, Wengen, férfi lesiklás (Tv: Eurosport2)

ASZTALITENISZ
World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok)
10.00:
női egyes elődöntő (Tv: M4 Sport)
11.40: férfi egyes negyeddöntő (Tv: M4 Sport)
13.20: vegyes páros döntő (Tv: M4 Sport)
18.40: női páros döntő
19.20: férfi páros döntő

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.20:
Schiller-Vasas HC–Gyergyói HK (romániai)
NHL
vasárnap, 4.00:
Edmonton Oilers–Calgary Flames (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ
18.00 és 20.30:
az 1. csoport mérkőzései (Tv: M4 Sport)
18.00 és 20.30: a 2. csoport mérkőzései (Tv: M4 Sport)
Mindkét idősávban egy-egy mérkőzést közvetít az M4 Sport
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS
A 13–16. helyért
13.00:
A4–B4
15.30: C4–D4
A 1720. helyért
18.00:
A5–B5
20.30: C5–D5
A 2124. helyért
13.00:
A6–B6
15.30: C6–D6

NŐI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
Siófok KC–Sävehof (svéd) (Tv: Sport2)
NŐI NB I
17.00:
Alba Fehérvár KC–FTC-Rail Cargo Hungaria

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Atomerőmű SE–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Kaposvári KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Szolnoki Olaj KK–Sopron KC
18.00: JP Auto-JKSE–DEAC
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–Atomerőmű KSC Szekszárd
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–CMB CARGO UNI Győr
18.00: Sopron Basket–PINKK-Pécsi 424
18.00: Vasas Akadémia–MTK Budapest
18.30: NKE-Csata–Aluinvent DVTK
NBA
21.30:
Philadelphia 76ers–Oklahoma City Thunder (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
18.00:
DEAC–Vegyész RC Kazincbarcika
NŐI EXTRALIGA
18.00:
Fatum Nyíregyháza–Hungast-Haladás

SÍLÖVÉSZET
14.30:
világkupaverseny, Ruhpolding, női váltó (Tv: Eurosport1) 

SÍUGRÁS
16.00:
világkupaverseny, Zakopane, csapat, HS 134 (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00: 
Mesterek Tornája, London, elődöntő (Tv: Eurosport2)
20.00: 
Mesterek Tornája, London, elődöntő (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
1.00–14.30: 
Australian Open, 6. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–10.30: 
Australian Open, 6. nap (Tv: Eurosport2)
vasárnap, 1.00–14.30: Australian Open, 7. nap (Tv: Eurosport1)
vasárnap, 1.00–10.00: 
Australian Open, 7. nap (Tv: Eurosport2)

UFC
vasárnap, 4.00:
UFC Fight Night, New York (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
NŐI OB I
11.00:
BVSC-Zugló–RB-Tatabánya
17.00: FTC-Telekom–ZF-Eger

 

JANUÁR 20., VASÁRNAP 

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
13.00:
FTC–Korona Kielce (lengyel) – Törökországban
13.00: Diósgyőri VTK–CSM Politehnica Iasi (román) – Törökországban

ANGOL PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ

14.30: 
Huddersfield Town–Manchester City (Tv: Spíler1)
17.00: Fulham–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1) 

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
15.00: Rennes–Montpellier
17.00: Angers–Nantes
17.00: Caen–Marseille (Tv: Digi Sport2)
19.00: Bordeaux–Dijon (Tv: Digi Sport2)
21.00: Saint-Étienne–Lyon (Tv: Digi Sport2) 

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
15.30:
Nürnberg–Hertha BSC (Tv: Sport1)
18.00: Schalke–Wolfsburg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
12.30:
Frosinone–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
15.00: SPAL–Bologna (Tv: Digi Sport2)
15.00: Fiorentina–Sampdoria (Tv: Digi Sport3)
18.00: Cagliari–Empoli (Tv: Digi Sport3)
20.30: Napoli–Lazio (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
12.00:
Real Betis–Girona
16.15: Villarreal–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Rayo Vallecano–Real Sociedad
20.45: Barcelona–Leganés (Tv: Spíler2) 

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
NYOLCADDÖNTŐ
12.00: Jordánia–Vietnám
15.00: Thaiföld–Kína
18.00: Irán–Omán

LÉGIÓSMECCSEK 

CIPRUS, FIRST DIVISION
17. FORDULÓ
15.00:
AEL Limassol–APOEL
APOEL: Balogh Norbert 

GÖRÖGORSZÁG, SUPER LEAGUE
15. FORDULÓ
16.15:
AEL Larissza–Atromitosz
Atromitosz: Megyeri Balázs, Ugrai Roland
18.00:
Xanthi–Arisz Szaloniki
Arisz: Korhut Mihály

HOLLANDIA, EREDIVISIE
18. FORDULÓ
14.30:
Graafschap–Fortuna Sittard
Fortuna Sittard: Dobos Áron

HONGKONG, PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
10.30:
Kitchee–Lee Man Warriors
Kitchee: Vadócz Krisztián

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.00:
világkupaverseny, Wengen, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport2)
11.30: világkupaverseny, Cortina d'Ampezzo, női szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport2)
13.00: világkupaversen, Wengen, férfi műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport2)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
RÁJÁTSZÁS, FŐCSOPORTDÖNTŐ
NFC
21.05:
  New Orleans Saints (1.)–Los Angeles Rams (2.) (Tv: Sport2)
AFC
hétfő, 0.40:  Kansas City Chiefs (1.)–New England Patriots (2.) (Tv: Sport2)

ASZTALITENISZ
World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok)
10.00:
férfi egyes elődöntő (Tv: M4 Sport)
15.00: női egyes döntő (Tv: M4 Sport)
16.00: férfi egyes döntő (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.00:
Corona Brasov (romániai)–Hokiklub Budapest
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–DEAC
17.30: Fehérvári Titánok–UTE
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–EV Vienna Capitals II (osztrák)
EBEL
17.30:
Dornbirn Bulldogs (osztrák)–Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
16.00:
HK Nitra (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
18.00: MAC Újbuda–HC Nové Zámky (szlovák)
KHL
14.00:
All Star-mérkőzés (Tv: Sport2)
NHL
22.00:
Vancouver Canucks–Detroit Red Wings (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ
18.00 és 20.30:
az 1. csoport mérkőzései (Tv: M4 Sport)
18.00 és 20.30: a 2. csoport mérkőzései (Tv: M4 Sport)
Mindkét idősávban egy-egy mérkőzést közvetít az M4 Sport
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS
13.00:
a 23. helyért
13.00: a 15. helyért
15.30: a 21. helyért
15.30: a 13. helyért
18.00: a 19. helyért
20.30: a 17. helyért

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Serco-TF-BP
NŐI NB I
18.00:
PEAC-Pécs–VBW CEKK Cegléd
NBA
hétfő, 0.00:
Indiana Pacers–Charlotte Hornets (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
18.00:
Kecskeméti RC–MAFC-BME
NŐI EXTRALIGA
19.00:
Jászberény VT–UTE
NŐI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
19.00:
Vasas Óbuda–Swietelsky-Békéscsabai RSE

SÍLÖVÉSZET
15.00:
világkupaverseny, Ruhpolding, női 12.5 km tömegrajtos (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
15.30:
világkupaverseny, Zakopane, HS 134 (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00: 
Mesterek Tornája, London, döntő (Tv: Eurosport2)
20.00: 
Mesterek Tornája, London, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
1.00–14.30: Australian Open, 7. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–10.00: 
Australian Open, 7. nap (Tv: Eurosport2)
hétfő, 1.00–14.30: Australian Open, 8. nap (Tv: Eurosport1)
hétfő, 1.00–9.00: 
Australian Open, 8. nap (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
NŐI OB I
18.30:
Szeged SZTE–BVSC-Zugló

JANUÁR 21., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Bp. Honvéd–FK Ahmat Groznij (orosz) – Törökországban

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
19.00: 
Juventus–Chievo
21.00:
Genoa–Milan

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
21.00:
Eibar–Espanyol (Tv: Spíler2)

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
NYOLCADDÖNTŐ
12.00: Japán–Szaúd-Arábia
15.00: Ausztrália-Üzbegisztán
18.00: Arab Emírségek–Kirgizisztán

FUTSAL NB I
18.30:
Veszprém–Haladás
18.40: Aramis–BME

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
18.00 és 20.30:
az 1. csoport mérkőzései (Tv: M4 Sport)
18.00 és 20.30: a 2. csoport mérkőzései (Tv: M4 Sport)
Mindkét idősávban egy-egy mérkőzést közvetít az M4 Sport

TENISZ
1.00–14.30: Australian Open, 8. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–9.00: 
Australian Open, 8. nap (Tv: Eurosport2)
kedd, 1.00–14.30: Australian Open, 9. nap (Tv: Eurosport1)
kedd, 1.00–11.00: 
Australian Open, 9. nap (Tv: Eurosport2)

 

2019.01.21 23:15:19

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Szerződést kötnek, magyarán két fél írja alá egyetértően az iratot, benne, hogy mi a cél. Így aztán, ha kudarc a vége, mindketten felelősök.