nemzetisport.hu 2019.08.19 11:21 Frissítve: 2019.08.24 19:25

Heti program: az El-ben a Fradi, indul a kajak-kenu vb és a női röpi Eb

A BL-búcsú után az FTC az Európa-liga playoffkörének első meccsén a litván Suduvához látogat. Szombaton 18.30-tól hevesen kapcsolgathatunk a tv-csatornák között, hiszen egy időben rendeznek két szuperrangadót – az angol Premier League-ben a Liverpool az Arsenalt fogadja, míg a Bundesligában a Bayern a Schalkéhoz utazik. Az előttünk álló héten elindul a szegedi kajak-kenu világbajnokság, valamint a részben magyar társrendezésű női röplabda-Európa-bajnokság is.

 

AUGUSZTUS 19., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ

21.00: Wolverhampton Wanderers–Manchester United (Tv: Digi Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
20.30: VfL Osnabrück–Darmstadt (Tv: Sport1)

TÖRÖK SUPER LIG
1. FORDULÓ
19.00: Fenerbahce SK–Gazisehir Gaziantep (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ELŐSZEZON

Kedd, 02.00: Denver Broncos–San Francisco 49ers (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1954 (Tv: Sport2)

TENISZ
  1.00: ATP-torna: Winston-Salem (USA)
16.00: ATP-torna: Winston Salem (USA)
16.55: Grand Slam-torna, US Open, selejtező (Tv: Eurosport1)

 

AUGUSZTUS 20., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ (PLAYOFFKÖR)

21.00: CFR Cluj (Kolozsvári Vasutas, romániai)–Slavia Praha (cseh)
21.00: LASK-Linz (osztrák)–FC Bruges (belga)
21.00: APOEL (ciprusi)–Ajax (holland) (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

HEGYMÁSZÁS
9.25: Világbajnokság, Japán, női döntő (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
VISEGRÁD-KUPA B-CSOPORT

18.00: HC 07 Detva (Gyetva, szlovákiai)–Újpesti TE

LÓSPORT
13.30: Kincsem+Tuti 1955 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna: Winston-Salem (USA)
16.55: Grand Slam-torna, US Open, selejtező (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
  9.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, előfutamok (Tv: M4 Sport)
17.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, döntők, középdöntők (Tv: M4 Sport)

 

AUGUSZTUS 21., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ (PLAYOFFKÖR)
21.00:
Dinamo Zagreb (horvát)–Rosenborg BK (norvég) (Tv: M4 Sport)
21.00: Olympiakosz Pireusz (görög)–FK Krasznodar (orosz)
21.00: Young Boys (svájci)–Crvena zvezda (szerb)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

HEGYMÁSZÁS
9.25: Világbajnokság, Japán, férfi döntő (Tv: Eurosport2)

KAJAK-KENU
VILÁGBAJNOKSÁG, SZEGED
  9.55: női K–2 200 m, férfi C–2 200 m, női C–1 500 m, férfi K–1 500 m, férfi C–2 500 m, női K–2 1000 m, férfi K–4 1000 m, előfutamok
15.00: női K–2 200 m, férfi C–2 200 m, női K–2 1000 m, férfi K–4 1000 m, középfutamok
16.25: férfi C–1 200 m, női K–1 200 m, férfi K–1 200 m, előfutamok
17.40: paraverseny, döntők

KÉZILABDA
NÉMET SZUPERKUPA
19.30: SG Flensburg-Handewitt–THW Kiel (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
15.00:
Tour of Denmark, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1956 (Tv: Sport2)

SPORTLÖVÉSZET
18.00: Olimpiai kvalifikációs koronglövő-világkupaverseny, Lahti, női skeet

TENISZ
ATP-torna: Winston-Salem (USA)
16.55: Grand Slam-torna, US Open, selejtező (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
  9.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, előfutamok (Tv: M4 Sport)
17.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, középdöntők, döntők (Tv: M4 Sport)

 

AUGUSZTUS 22., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA-SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ (PLAYOFFKÖR)
19.00:
 FK Suduva (litván)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI PÁROSÍTÁSOK
16.00: Asztana FK (kazah)–BATE (fehérorosz)
17.00: Ararat-Armenia (örmény)–F91 Dudelange (luxemburgi)
19.00: Malmö FF (svéd)–Bnei Jehuda (izraeli)
19.30: Feyenoord (holland)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
19.30: Ludorogec Razgrad (bolgár)–NK Maribor (szlovén)
19.45: FC Köbenhavn (dán)–Riga FC (lett)
20.00: AEK Athén (görög)–Trabzonspor (török)
20.00: Legia Warszawa (lengyel)–Rangers FC (skót)
20.30: AZ Alkmaar (holland)–Royal Antwerp (belga)
20.30: FCSB (román)–Vitória Guimaraes (portugál)
20.30: KAA Gent (belga)–HNK Rijeka (horvát) 
20.30: PSV Eindhoven (holland)–Apollon FC (ciprusi)
20.30: RC Strasbourg (francia)–Eintracht Frankfurt (német)
20.45: Sporting Braga (portugál)–Szpartak Moszkva (orosz)
20:45: Celtic (skót)–AIK (svéd)
20.45: Linfield FC (északír)–Qarabag (azeri)
21.00: Slovan Bratislava (Pozsony, szlovák)–PAOK (görög)
21.00: Espanyol (spanyol)–Zorja Luhanszk (ukrán) 
21.00: Partizan (szerb)–Molde (norvég)
21.00: Torino FC (olasz)–Wolverhampton Wanderers (angol)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
15.00:
Tour of Denmark, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
HÁROM NEMZET NŐI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI TORNA, ÉRD
18.00: MAGYARORSZÁG–Németország

LÓSPORT
13.30: Kincsem+Tuti 1957 (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
NÉMET BAJNOKSÁG
1. FORDULÓ

19.00: HSG Nordhorn-Lingen–Bergischer HC (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
VILÁGBAJNOKSÁG, SZEGED
  9.00: férfi C–2 1000 m, férfi K–1 1000 m, női K–1 1000 m, női C–1 200 m, férfi C–1 500 m, férfi K–2 500 m, női K–2 500 m, előfutamok
15.00: férfi C–2 500 m, női C–1 500 m, férfi K–1 500 m, női K–2 500 m, középfutamok (Tv: M4 Sport)
16.50: férfi C–4 500 m, női C–2 500 m, női K–4 500 m, férfi K–4 500 m, középfutamok
16.30: paraverseny, döntők

TENISZ
21.00: ATP-torna: Winston-Salem (Tv: Sport1)
16.55: Grand Slam-torna, US Open, selejtező (Tv: Eurosport1)

GOLF
20.45: Tour Championship By Coca-Cola, Atlanta, 1. nap (Tv: Sport2)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ELŐSZEZON

Péntek, 2.00: Miami Dolphins–Jacksonville Jaguars (Tv: Sport2)

ÚSZÁS
  9.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, előfutamok (Tv: M4 Sport)
17.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, középdöntők, döntők (Tv: M4 Sport)

 

AUGUSZTUS 23., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
3. FORDULÓ
21.00: Aston Villa–Everton (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
20.30: 1. FC Köln–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ
20.00: Granada–Sevilla
22.00: Levante–Villarreal

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FUTSAL NB I
1. FORDULÓ
19.00:
Dunaferr–Aramis SE
19.30: FTC–Rubeola FC

JÉGKORONG
VISEGRÁD-KUPA, A-CSOPORT
18.00: HK Nitra (Nyitra, szlovákiai)–FTC-Telekom

DARTS
8.00: World Series of Darts, NZ Masters, Hamilton, 1. nap (Tv: Sport1)

LÓSPORT
20.00: Kincsem+Tuti 1958 (Tv: Sport1)

SÍUGRÁS
11.20: Nyári Grand Prix, Hakuba HS 131 (Tv: Eurosport1)

LOVASSPORT
14.50:
Európa-bajnokság, Rotterdam (Tv: Eurosport1)

GOLF
21.30: Tour Championship By Coca-Cola, Atlanta, 2. nap (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU

VILÁGBAJNOKSÁG, SZEGED
  9.00: női K–1 500 m, férfi K–2 1000 m, férfi C–1 1000 m, férfi K–2 200 m, női C–2 200 m, előfutamok
12.00: férfi C-1 500 m, férfi K-2 500 m; B és C döntők
14.15: A döntők
15.00: női K-2 200 m, férfi C-2 200 m, női C-1 500 m, férfi K-1 500 m, férfi C-2 500 m, női K-2 1000 m, férfi K-4 1000 m, középfutamok (Tv: M4 Sport)
16.18: női K-1 200 m, férfi K-1 200 m, női C-1 200 m, férfi C-2 1000 m, férfi K-1 1000 m, női K-1 1000 m, középfutamok
11.00: paraverseny, döntők

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Telekom Veszprém–Dabasi KC VSE

RÖPLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
1. FORDULÓ
C-CSOPORT, BUDAPEST, PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA
15.00: Horvátország–Azerbajdzsán
17.30: Hollandia–Románia
20.30: MAGYARORSZÁG–Észtország (Tv: M4 Sport)
A-CSOPORT, ANKARA
14.30: Franciaország–Bulgária
17.00: Szerbia–Finnország
20.00: Törökország–Görögország
B-CSOPORT, LÓDZ
14.00: Belgium–Ukrajna
17.30: Olaszország–Portugália
20.30: Lengyelország–Szlovénia
D-CSOPORT, POZSONY
14.30:
Svájc–Németország
17.00: Fehéroroszország–Oroszország
20.00: Szlovákia–Spanyolország

TENISZ
18.35: Grand Slam-torna, US Open, selejtező (Tv: Eurosport1)
Szombat, 1.00:
ATP-torna: Winston-Salem (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
15.00:
Tour of Denmark, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ELŐSZEZON

Szombat, 2.00: Detroit Lions–Buffalo Bills (Tv: Sport2)

ÚSZÁS
  9.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, előfutamok (Tv: M4 Sport)
17.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, középdöntők, döntők (Tv: M4 Sport)

 

AUGUSZTUS 24., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
4. FORDULÓ
18.00: Kisvárda–Újpest FC (m4sport.hu)
18.00: Paksi FC–Mol Fehérvár FC (m4sport.hu)
18.00: Diósgyőri VTK–Mezőkövesd (m4sport.hu)
18.00: Bp. Honvéd–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)
18.00: Kaposvári Rákóczi FC–Zalaegerszegi TE FC (m4sport.hu)

ANGOL PREMIER LEAGUE
3. FORDULÓ
13.30: Norwich City–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
16.00: Brighton–Southampton
16.00: Manchester United–Crystal Palace (Tv: Spíler1)
16.00: Sheffield United–Leicester City
16.00: Watford–West Ham United
18.30: Liverpool FC–Arsenal (Tv: Spíler1)

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
15.30: Augsburg–Union Berlin
15.30: Fortuna Düsseldorf–Bayer Leverkusen
15.30: Hoffenheim–Werder Bremen (Tv: Sport1)
15.30: Mainz–Borussia Mönchengladbach
15.30: Paderborn–Freiburg
18.30: Schalke–Bayern München (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
18.00: Parma–Juventus (Tv: Digi Sport1)
20.45: Fiorentina–Napoli (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ
17.00: Osasuna–Eibar
19.00: Real Madrid–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
21.00: Celta Vigo–Valencia
21.00: Getafe–Athletic Bilbao

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
20.00: Amiens–Nantes (Tv: Digi Sport3)
20.00: Angers–Metz
20.00: Brest–Reims
20.00: Dijon–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
3. FORDULÓ
20.00: Benfica–FC Porto (Tv: Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
2. FORDULÓ
20.45: Istanbul Basaksehir–Fenerbahce (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
8.00: World Series of Darts, NZ Masters, Hamilton, 2. nap (Tv: Sport1)

SÍUGRÁS
11.30:
Nyári Grand Prix, Hakuba HS 131 (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.30: Kincsem+Tuti 1959 (Tv: Sport2)

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Párizs

JÉGKORONG
HÁROM NEMZET NŐI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI TORNA, ÉRD
17.20: MAGYARORSZÁG–Svájc

KAJAK-KENU
VILÁGBAJNOKSÁG, SZEGED
  9.00: B- és C-döntők
10.15: paraverseny, döntők
11.30: női K–1 200 m, férfi K–1 200 m, női C–1 200 m, férfi C–2 1000 m, férfi K–1 1000 m, női K–1 1000 m, férfi C–1 500 m, férfi K–2 500 m, női K–2 500 m, A-döntők (Tv: M4 Sport)
15.00: női K-1 500 m, női C-2 500 m, férfi K-2 1000 m, férfi C-1 1000 m, férfi C-1 200 m, női C-2 200 m, férfi K-2 200 m, férfi C-4 500 m, női K-4 500 m, férfi K-4 500 m, középfutamok (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
13.30: Tour de l'avenir, 9. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.00: Tour of Denmark, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)
18.50: 
Vuelta a Espana, Spanyolország, 1. szakasz, Torrevieja, 13.4 km, csapatidőfutam (Tv: Eurosport1)

NYÁRI BIATLON
15.00: Világbajnokság, Minszk, férfi sprint (Tv: Eurosport1)
16.50: Világbajnokság, Minszk, női sprint (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
C-CSOPORT, BUDAPEST, PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA

18.00: Észtország–Horvátország
20.30: MAGYARORSZÁG–Románia (Tv: M4 Sport)
A-CSOPORT, ANKARA
17.00: Franciaország–Görögország
19.30: Finnország–Törökország
B-CSOPORT, LÓDZ
18.00: Belgium–Szlovénia
20.30: Portugália–Lengyelország
D-CSOPORT, POZSONY
17.30: Németország–Spanyolország
20.00: Svájc–Szlovákia

TENISZ
23.00: ATP-torna: Winston-Salem (Tv: Sport2)

ÚSZÁS
  9.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, előfutamok (Tv: M4 Sport)
17.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, középdöntők, döntők (Tv: M4 Sport)

 

AUGUSZTUS 25., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
4. FORDULÓ
18.00:
Puskás Akadémia FC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

NB II
5. FORDULÓ

17.30: Soroksár SC–Vác FC
17.30: Dorogi FC–Budafoki MTE
17.30: Budaörs–Balmazújváros (Tatabányán)
17.30: Szeged-Csanád GA–BFC Siófok (Gyulán)
17.30: Tiszakécske LC–Vasas FC
19.00: FC Ajka–Nyíregyháza Spartacus
19.00: Békéscsaba–MTK Budapest
19.00: Csákvár–Szombathelyi Haladás
19.00: Szolnoki MÁV FC–Gyirmót FC Győr
19.00:
ETO FC Győr–Kazincbarcika

NB III
4. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

17.00: Debreceni EAC–FC Hatvan
17.00: Ózdi Kohász–Sényő
17.00: Tállya–Balassagyarmati SE
17.00: Putnok–FC Tiszaújváros
17.00: Debreceni VSC II–Jászberényi FC
17.00: Diósgyőri VTK II–Ceglédi VSE
17.00: Gyöngyösi AK–ESMTK
17.00: Füzesgyarmat–Eger SE
KÖZÉP-CSOPORT
17.00: Kecskeméti TE–Iváncsa KSE
17.00: Monor–Bp. Honvéd-MFA II
17.00: Rákosmente KSK–THSE-Szabadkikötő
17.00: Dabas-Gyón FC–Pécsi MFC
17.00: Taksony–Dunaharaszti MTK
17.00: Kozármisleny–FC Dabas
17.00: Szekszárdi UFC–Dunaújváros
17.00: Szentlőrinc SE–Kelen SC
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Mosonmagyaróvári TE
11.00: Mol Fehérvár FC II–Érdi VSE
17.00: III. Ker. TVE–Hévíz SK
17.00: Bicskei TC–FC Nagykanizsa
17.00: Komárom VSE–BKV Előre
17.00: Lipót Pékség–Balatonlelle SE
17.00: Pápai Perutz FC–Sárvár FC
18.30: Ménfőcsanak ESK–Veszprém

ANGOL PREMIER LEAGUE
3. FORDULÓ
15.00: AFC Bournemouth–Manchester City (Tv: Digi Sport1)
17.30: Tottenham Hotspur–Newcastle United (Tv: Spíler 1)
17.30: Wolverhampton Wanderers–Burnley

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
15.30: RB Leipzig–Frankfurt (Tv: Sport1)
18.00: Hertha BSC–Wolfsburg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
18.00: Udinese–Milan (Tv: Digi Sport1)
20.45: Roma–Genoa (Tv: Digi Sport1)
20.45: Cagliari–Brescia
20.45: Sampdoria–Lazio (Tv: Digi Sport3)
20.45: SPAL–Atalanta
20.45: Torino–Sassuolo
20.45: Hellas Verona–Bologna

SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ

17.00: Mallorca–Real Sociedad
17.00: Deportivo Alavés–Espanyol
19.00: Leganés–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Real Betis (Tv: Spíler2)

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
15.00: Monaco–Nimes (Tv: Digi Sport2)
17.00: Strasbourg–Rennes (Tv: Digi Sport2)
21.00: PSG–Toulouse (Tv: Digi Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
2. FORDULÓ
20.45: Galatasaray–Konyaspor (Tv: Sport1)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
3. FORDULÓ
19.30: Portimonense–Sporting CP (Tv: Sport2)
21.30: Gil Vicente–Sporting Braga (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
NÉMET BAJNOKSÁG
1. FORDULÓ

13.30: SC DHfK Leipzig–Füchse Berlin (Tv: Sport1)
16.00: MT Melsungen–SG Flensburg-Handewitt (Tv: Sport2)

LÓSPORT
15.00: Kincsem+Tuti 1960 (Tv: Sport2)

GOLF
23.00: Tour Championship By Coca-Cola, Atlanta, 4. nap (Tv: Sport2)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ELŐSZEZON

Hétfő, 2.00: Tennessee Titans–Pittsburgh Steelers (Tv: Sport2)

EVEZÉS
VILÁGBAJNOKSÁG, LINZ/OTTENSHEIM
9.00: előfutamok, közte férfi könnyűsúlyú egypár (Galambos Péter), férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz), férfi kettes (Juhász Adrián, Simon Béla)

KAJAK-KENU
VILÁGBAJNOKSÁG, SZEGED

10.15: B- és C-döntők
11.30: női C-2 500 m, női K-1 500 m, férfi K-2 1000 m, férfi C-1 1000 m, női C-2 200 m, férfi C-1 200 m, férfi K-2 200 m, férfi C-4 500 m, női K-4 500 m, férfi K-4 500 m, A-döntők (Tv: M4 Sport)
14.30: női C-1 5000 m, férfi C-1 5000 m, női K-1 5000 m, férfi K-1 5000 m, A-döntők (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
13.30:
Tour de l'avenir, 10. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.00: Vuelta a Espana, Spanyolország, 2. szakasz, Benidorm–Calpe, 199.6 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE

MOTORSPORT
GYORSASÁGIMOTOROS-VB, BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
11.00: Moto3, futam (Tv: Spíler 1)
12.20: Moto2 , futam (Tv: Spíler 1)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler 1)
MOTOKROSSZ
VILÁGBAJNOKI SOROZAT
14.00:
Svédország MXGP 1. futam (Tv: Eurosport2)

AUTÓSPORT

10.00: Suzuka (Tv: Eurosport2)
Német rali, a vb 10. futama, Bostalsee
Ózd-Salgó rali, az ob 5. futama, Ózd

LOVASSPORT
15.00:
Európa-bajnokság, Rotterdam, egyéni döntő (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
C-CSOPORT, BUDAPEST, PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA
15.30: Azerbajdzsán–Hollandia
18.00: Észtország–Románia
A-CSOPORT, ANKARA
17.00: Bulgária–Szerbia
19.30: Görögország–Finnország
B-CSOPORT, LÓDZ
18.00: Szlovénia–Portugália
20.30: Ukrajna–Olaszország
D-CSOPORT, POZSONY
17.30: Spanyolország–Fehéroroszország
20.00: Oroszország–Svájc

TRIATLON
Világkupa, Karlovy Vary (Csehország)

ÚSZÁS
  9.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, előfutamok (Tv: M4 Sport)
17.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, középdöntők, döntők (Tv: M4 Sport)

 

AUGUSZTUS 26., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
20.45: Inter–Lecce (Tv: Digi Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
20.30: St. Pauli–Holstein Kiel (Tv: Sport1)

TÖRÖK SÜPER LIG
2. FORDULÓ
19.00: Gaziantep–Genclerbirlgi (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
15.00: Vuelta a Espana, Spanyolország, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
17.45: Tour of Spain Vuelta extra, Spanyolország (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.30: Kincsem+Tuti 1961 (Tv: Sport2)

TENISZ
16.50–kedd, 5.00:
Grand Slam-torna, US Open, 1. nap (Tv: Eurosport2)
18.10–kedd, 6.00: Grand Slam-torna, US Open, 1. nap (Tv: Eurosport1)

2019.09.13 21:13:28

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY

Mit csinál az UEFA media officere, s ki az a honfitársunk, aki már tíz éve dolgozik ebben a szerepkörben?

2019.09.14 22:29:27

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. Kötényezésben voltunk olyan jók, mint a brazilok, míg cipőorral, azaz spiccel senki a világon nem lőtt akkora gólokat, mint azok, akik – mondjuk – a Sörgyár-pályán tanulták a futball ábécéjét.

2019.09.13 09:38:32

Minden más foci THURY GÁBOR

„Futballoztam, csajoztam, éltem az életemet. Jól ment. Még a macskám is homárt evett.”

2019.09.11 20:50:44

Minden más foci N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. A kérdés jó tempóban, úgy tetszik, néha igenis föltehető, ám ha a réveteg siránkozás, a sehova sem vezető düh vagy a felelősséget elhárító terméketlen nosztalgia – amolyan „önfertőzés”, ahogy Balczó András mondja – alkalma lesz az egész, akkor szigorúan kerülendő!

2019.09.11 12:06:10

Minden más foci FARKAS MÁTÉ

Politikai okokra vezethető vissza a legnagyobb streamingbotrány: az NBA, az NFL és az F1 is a károsultak között.