D. Á. 2020.09.28 16:51 Frissítve: 2020.10.01 23:15

Heti program: nagyüzem lesz a topligákban szombaton és vasárnap

Pénteken kezdődik az NB I 6. fordulója, az MTK a Budafokkal találkozik. Szombaton pályán a Chelsea és a Manchester City. A német Bundesligában Sallai Roland Freibrugja a Borussia Dortmund otthonában játszik. A hét utolsó napján Manchester United–Tottenham, Lazio–Inter és Juventus–Napoli rangadókat rendeznek. A héten elkezdődik az NBA Finals, a Los Angeles Lakers a Miami Heattel küzd meg a bajnoki címért. Az NFL alapszakasza is folytatódik, az MLB-ben pedig indul a rájátszás.

 

SZEPTEMBER 28., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR VÁLOGATOTT
15.00:
a Bulgária, a Szerbia és az Oroszország elleni mérkőzésekre készülő válogatott kerethirdetése (Tv: M4 Sport)

NB II
10. FORDULÓ

20.00: Debreceni VSC–Pécsi MFC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
3. FORDULÓ
18.45:
Fulham–Aston Villa (Tv: Digi Sport1)
21.00:
Liverpool–Arsenal (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
2. FORDULÓ

20.45: Bologna–Parma (Tv: Digi Sport2)

NÉMET 2. OSZTÁLY
2. FORDULÓ
20.30:
Paderborn–Hamburg (Tv: Sport1) 

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
kedd 2.15:
Baltimore Ravens–Kansas City Chiefs (Tv. Arena4)

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
18.30:
Szpartak Moszkva–Dinamo Moszkva (Tv: Sport1) 

LÓVERSENY
13.45:
Kincsem+ Tuti 1206 (Tv: Sport2)

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
1. forduló (Tv: Eurosport 1, Eurosport 2)
Kb. 17.00: Fucsovics Márton–Danyiil Medvegyev (orosz, 4.) – élőben az NSO-n!

 

SZEPTEMBER 29., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 4. FORDULÓ (PLAYOFF)
VISSZAVÁGÓ
21.00:
Dinamo Kijev (ukrán)–Gent (belga) (Tv: Spíler2)
21.00: FERENCVÁROS–Molde (norvég) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Omonia Nicosia (ciprusi)–Olympiakosz Pireusz (görög) (Tv: Spíler1)

NŐI NB I
5. FORDULÓ
18.15:
DVTK–Győr (Tv: M4 Sport)

ANGOL LIGAKUPA
NYOLCADDÖNTŐ
20.45:
Tottenham–Chelsea (Tv: Digi Sport1)

OLASZ KUPA
2. FORDULÓ
20.45:
Monza (II)–Triestina (III) (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
19.00:
Real Sociedad–Valencia (Tv: Spíler1)
21.30: Getafe–Real Betis

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
TOP 16-BAJNOKSÁG (II., Marczibányi tér, Ormai László Csarnok)
10.00:
csoportmérkőzések

BASEBALL
MLB
Szerda, 2.00:
wildcard-mérkőzés (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.30:
DEAC–Corona Brasov Wolves (romániai)
18.30: Titánok–Gyergyói Hoki Klub (romániai), Győr
KHL, ALAPSZAKASZ
18.00:
Avangard–Jokerit (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA-SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, EGYMECCSES PÁRHARC
18.45:
RK Trimo Trebnje (szlovén)–Balatonfüredi KSE, Novo Mesto (Tv: Sport1)
VISSZAVÁGÓ
20.45:
Füchse Berlin (német)–HEDO-B.Braun Gyöngyös

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport1)

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
1. forduló (Tv: Eurosport 1, Eurosport 2)

 


SZEPTEMBER 30., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 4. FORDULÓ (PLAYOFF)
VISSZAVÁGÓ
21.00:
Midtjylland (dán)–Slavia Praha (cseh)
21.00: Salzburg (osztrák)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: PAOK (görög)–Krasznodar (orosz) (Tv: Spíler2)

ANGOL LIGAKUPA
NYOLCADDÖNTŐ
18.30:
Newport (IV)–Newcastle United (Tv: Digi Sport2)
20.00: Burnley–Manchester City (Tv: Digi Sport3)
20.45: Brighton–Manchester United (Tv: Digi Sport2)
20.45: Everton–West Ham United

NÉMET SZUPERKUPA
20.30:
Borussia Dortmund–Bayern München (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
18.00:
Benevento–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
18.00: Udinese–Spezia (Tv: Digi Sport1)
20.45: Lazio–Atalanta (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
19.00:
Huesca–Atlético Madrid (Tv: Spíler1)
19.00: Villarreal–Alavés
21.30: Eibar–Elche
21.30: Real Madrid–Valladolid (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
TOP 16-BAJNOKSÁG (II., Marczibányi tér, Ormai László Csarnok)
14.00:
negyeddöntők, elődöntők
17.00: döntők

BASEBALL
MLB
23.00:
wildcard-mérkőzés (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.30:
FTC-Telekom–Sport Club Csíkszereda (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Motor Zaporizzsja (ukrán)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45: Flensburg (német)–Porto (portugál) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
16.00:
Budakalász–Veszprém-Felsőörs
18.30: Dabasi KC VSE–Grundfos Tatabánya KC

KOSÁRLABDA
NBA, FINALS
ELSŐ MÉRKŐZÉS
Csütörtök, 3.00:
Los Angeles Lakers–Miami Heat (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
2. forduló (Tv: Eurosport 1, Eurosport 2)

 


OKTÓBER 1., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
17.00:
a csoportkör sorsolása, Nyon – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, PLAYOFFKÖR (4. FORDULÓ)

NEM BAJNOKI ÁG
19.00: Rosenborg BK (norvég)–PSV Eindhoven (holland)
19.00: Charleroi (belga)–Lech Poznan (lengyel)
19.00: Malmö (svéd)–Granada CF (spanyol)
19.00: Slovan Liberec (cseh)–APOEL (ciprusi)
19.30: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Viktoria Plzen (cseh)
20.00: Standard Liege (belga)–MOL FEHÉRVÁR FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00:
FC Köbenhavn (dán)–HNK Rijeka (horvát)
20.30: Basel (svájci)–CSZKA Szófia (bolgár)
20.45: AEK Athén (görög)–Wolfsburg (német)
20.45: Rangers FC (skót)–Galatasaray (török)
21.00: Sporting CP (portugál)–LASK (osztrák)
21.00:
Rio Ave FC (portugál)–AC Milan (olasz)
21.00:
Tottenham Hotspur (angol)–Maccabi Haifa (izraeli)

BAJNOKI ÁG
16.00: Ararat-Armenia (örmény)–Crvena zvezda (szerb)
18.30: CFR Cluj (Kolozsvár, romániai)–KuPS (finn)
19.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Flora Tallinn (észt)
20.00: Dinamo Breszt (fehérorosz)–Ludogorec (bolgár)
20.00: FK Sarajevo (bosnyák)–Celtic (skót)
20.00: Legia Warszawa (lengyel)–Qarabag (azeri)
20.30: Dundalk FC (ír)–KÍ Klaksvík (feröeri)
20.30: Young Boys (svájci)–KF Tirana (albán)

ANGOL LIGAKUPA
NYOLCADDÖNTŐ
18.30:
Brentford (II)–Fulham (Tv: Digi Sport1)
20.00: Aston Villa–Stoke City (II) (Tv: Digi Sport2)
20.45: Liverpool–Arsenal (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
19.00:
Athletic Bilbao–Cádiz (Tv: Spíler1)
19.00: Sevilla–Levante (Tv: Spíler2)
21.30: Celta Vigo–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
New York Jets–Denver Broncos (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
INYCAR
Péntek, 0.15:
12. futam, Harvest GP, edzés (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB
Péntek, 0.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
18.30:
Dinamo–Traktor (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.45: Mol-Pick Szeged–Vardar Szkopje (északmacedón) (Tv: Sport1) – elhalasztva
20.45: Nantes (francia)–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1)
EURÓPA-LIGA
11.00:
sorsolás (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Fatum Nyíregyháza–1. MCM-Diamant Kaposvár

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
2. forduló (Tv: Eurosport 1, Eurosport 2)

 


OKTÓBER 2., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
13.00:
a csoportkör sorsolása, Nyon (Tv: Sport1)

NB I
6. FORDULÓ
20.00:
MTK–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMIONSHIP
4. FORDULÓ
20.45:
Coventry–Bournemouth (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
20.30:
PSG–Angers (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
20.30:
Union Berlin–Mainz (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
18.30:
Bochum–Osnabrück (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
20.45:
Fiorentina–Sampdoria (Tv: Digi Sport3)

TÖRÖK SÜPER LIG
4. FORDULÓ
19.00:
Gaziantepspor–Trabzonspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB
22.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ

18.00: MAC HKB Újbuda–Sport Club Csíkszereda (romániai) – elmarad
18.30: DEAC–Gyergyói Hoki Klub (romániai)
18.40: Opten Vasas HC–Corona Brasov Wolves (romániai)
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–Dukla Trencín (szlovák)
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–EC-KAC (osztrák) (Tv: Digi Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Kaposvári KK
NŐI NB I
19.15:
PINKK-Pécsi 424–Vasas Akadémia 
NBA, FINALS
MÁSODIK MÉRKŐZÉS
Szombat, 3.00:
Los Angeles Lakers–Miami Heat (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
20.00:
MAFC-BME–DEAC, Folyondár utca

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
3. forduló (Tv: Eurosport 1, Eurosport 2)

OKTÓBER 3., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
6. FORDULÓ
17.00:
Mezőkövesd–Kisvárda (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: DVTK–Paks (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
4. FORDULÓ
13.30:
Chelsea–Crystal Palace (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: Everton–Brighton (Tv: Digi Sport1)
18.30: Leeds United–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: Newcastle United–Burnley (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
17.00:
Lens–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport3)
21.00: Nice–Nantes (Tv: Digi Sport2)

HORVÁT 1. HNL
7. FORDULÓ
17.00:
Sibenik–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
15.30:
Borussia Dortmund–Freiburg (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
15.30: Frankfurt–Hoffenheim
15.30: 1. FC Köln–Mönchengladbach
15.30: VfB Stuttgart–Leverkusen
15.30: Werder Bremen–Bielefeld
18.30: RB Leipzig–Schalke (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
15.00:
Sassuolo–Crotone (Tv: Digi Sport2)
18.00: Genoa–Torino (Tv: Digi Sport2)
20.45: Udinese–Roma (Tv: Digi Sport1)

ROMÁN LIGA 1
6. FORDULÓ
14.30:
Sepsi OSK–Arges – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
13.00:
Valladolid–Eibar (Tv: Spíler2)
16.00: Atlético Madrid–Villarreal (Tv: Spíler2)
18.30: Elche–Huesca
18.30: Real Sociedad–Getafe (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia–Betis (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
9. FORDULÓ
17.00:
Zilina–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
4. FORDULÓ
18.00:
Fenerbahce–Karagümrük (Tv: Sport2)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
15.00:
Kip Keino Classics (Tv: Sport2)

BASEBALL
MLB
Vasárnap, 0.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
13.10:
Giro d'Italia, 1. szakasz, Monreale–Palermo, 15.1 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.30:
Alba Fehérvár–Szolnoki Olajbányász
18.00: Egis Körmend–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: OSE Lions–Sopron KC
18.00: PVSK-VEOLIA–Zalakerámia ZTE KK
19.30: DEAC–Atomerőmű SE
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–Aluinvent DVTK
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–PEAC-Pécs
18.00: Ludovika-FCSM Csata–Sopron Basket
18.00: VBW CEKK Cegléd–ZTE Női Kosárlabda Klub

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, LAS VEGAS
Vasárnap, 1.30:
José Zepeda–Ivan Barancsik (Tv: Sport1)

ÖTTUSA
Országos bajnokság, Budapest, férfi verseny

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Kecskeméti RC–Vegyész RC Kazincbarcika
17.00: Dunaferr SE–LV Sport Pénzügyőr SE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
MTK Budapest–UTE, Ilyés Aramis Sportcsarnok

SZABADIDŐSPORT
Fitbalance, Papp László Budapest Sportaréna

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
3. forduló (Tv: Eurosport 1, Eurosport 2)

TORNA
CHALLENGE-VILÁGKUPA, SZOMBATELY, ARENA SAVARIA
SZERENKÉNTI DÖNTŐK
Férfiak:
talaj, lólengés, gyűrű
Nők: ugrás, felemás korlát

UFC
UFC 253, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.30:
Holly Holm–Irene Aldana (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
11.30:
KSI SE–BVSC Zugló
13.00: Eger–Tatabánya
16.00: Szolnoki Dózsa–UVSE Hunguest Hotels
16.00: PVSK Mecsek Füszért–Budapesti Honvéd SE
16.00: Szeged–PannErgy-Miskolci VLC
18.00: A-Híd VasasPlaket–Kaposvári VK

 

OKTÓBER 4., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
6. FORDULÓ
15.00:
ZTE–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Ferencváros–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Mol Fehérvár FC–Újpest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
11. FORDULÓ – élő eredménykövető
15.00:
Soroksár SC–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!
15.00: Dorogi FC–Budaörs – élőben az NSO-n!
15.00: DEAC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
17.00: WKW ETO FC Győr–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!

NB III
12. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
12.30: DVSC II–BVSC
15.00: Cegléd–Balassagyarmat
15.00: Kisvárda II–Tiszafüred
15.00: Sajóbábony–Salgótarján
15.00: Tiszaújváros–Mezőkövesd II
15.00: DVTK II–Sényő
15.00: Jászberény–Putnok
15.00: Gyöngyös–Tállya
15.00: Füzesgyarmat–Hatvan
17.00: Tiszakécske–Eger
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Honvéd II–Paks II
13.00: Iváncsa–Újpest II
15.00: Dabas-Gyón–Kecskemét
15.00: ESMTK–Körösladány
15.00: Szekszárd–Taksony
15.00: Hódmezővásárhely–Kozármisleny
15.00: Vác–FTC II
15.00: Dunaújváros–FC Dabas
15.00: Rákosmente–Majos
15.00: Szegedi VSE–Monor
NYUGATI CSOPORT
15.00: Lipót–Komárom
15.00: THSE-Szabadkikötő–ZTE II
15.00: Ménfőcsanak–Fehérvár II
15.00: Bicske–Nagykanizsa
15.00: Veszprém–Gárdony
15.00: Nagyatád–Puskás Akadémia II
15.00: Tatabánya–Balatonfüred
15.00: III. Kerületi TVE–BKV Előre
15.30: Sopron–Érd
17.00: Pápa–Mosonmagyaróvár

ANGOL PREMIER LEAGUE
4. FORDULÓ
13.00:
Leicester City–West Ham United (Tv: Spíler1)
13.00: Southampton–West Bromwich Albion (Tv: Digi Sport2)
15.00: Arsenal–Sheffield United (Tv: Spíler1)
15.00: Wolverhampton Wanderers–Fulham (Tv: Digi Sport2)
17.30: Manchester United–Tottenham (Tv: Spíler1)
20.15: Aston Villa–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
13.00:
Montpellier–Nimes (Tv: Digi Sport3)
15.00: Bordeaux–Dijon
15.00: Brest–Monaco (Tv: Digi Sport3)
15.00: Metz–Lorient
15.00: Strasbourg–Lille
17.00: Rennes–Reims (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lyon–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
15.30:
Wolfsburg–Augsburg (Tv: Sport1)
18.00: Bayern München–Hertha (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
12.30:
Atalanta–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
15.00: Benevento–Bologna
15.00: Lazio–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
15.00: Parma–Verona
18.00: Milan–Spezia (Tv: Digi Sport1)
20.45: Juventus–Napoli (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
12.00:
Osasuna–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
14.00: Alavés–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16.00: Levante–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Cádiz–Granada (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Sevilla (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
10. FORDULÓ
16.00:
Proleter–Topolya – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
19.00:
Carolina Panthers–Arizona Cardinals
19.00: Chicago Bears–Indianapolis Colts
19.00: Cincinnati Bengals–Jacksonville Jaguars
19.00: Dallas Cowboys–Cleveland Browns
19.00: Detroit Lions–New Orleans Saints
19.00: Houston Texans–Minnesota Vikings
19.00: Miami Dolphins–Seattle Seahawks
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Los Angeles Chargers (Tv: Arena4)
19.00: Tennessee Titans–Pittsburgh Steelers
19.00: Washington Football Team–Baltimore Ravens
22.05: Los Angeles Rams–New York Giants
22.25: Kansas City Chiefs–New England Patriots (Tv: Arena4)
22.25: Las Vegas Raiders–Buffalo Bills
Hétfő, 2.20: San Francisco 49ers–Philadelphia Eagles (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
14.05:
FTC-Telekom–Gyergyói Hoki Klub (romániai)
17.30: Titánok–Sport Club Csíkszereda (romániai), Győr – elmarad
18.30: MAC HKB Újbuda–Corona Brasov Wolves (romániai) – elmarad
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
17.30:
Spusu Vienna Capitals (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
HK Nitra (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KERÉKPÁR
13.00: Giro d'Italia, 2. szakasz, Alcamo–Agrigento, 149 km (Tv: Eurosport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00: Uni Győr MÉLY-ÚT–TFSE-MTK

ÖTTUSA
Országos bajnokság, Budapest, női verseny

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Szent Benedek RA–DVTK
17.00: Vasas Óbuda–Swietelsky-BRSE

SZABADIDŐSPORT
Fitbalance, Papp László Budapest Sportaréna

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
3. forduló (Tv: Eurosport 1, Eurosport 2)

TORNA
CHALLENGE-VILÁGKUPA, SZOMBATELY, ARENA SAVARIA
SZERENKÉNTI DÖNTŐK
Férfiak:
talaj, lólengés, gyűrű
Nők: ugrás, felemás korlát

2020.10.20 23:30:51

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Legalább ilyenkor nincs igaza egy fiatal német játékvezetőnek, Simon Henningernek, aki szerint a futball legnagyobb baja, hogy a szekerét a játékosok, az edzők és a bírók nem ugyanabba az irányba tolják.